Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 шілдедегі №19 "Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 наурызда № 7121-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 шілдедегі №19 "Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №23682 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Казталов ауданының әкімі Р. Зулкашев

О признании утратившим силу решения акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 июля 2021 года №19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Казталовского района"
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 9 февраля 2023 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 марта 2023 года № 7121-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 22 июля 2021 года №19 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №23682).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казталовского района Р. Зулкашев