Тасқала ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 ақпандағы № 20 "Тасқала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 76 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 маусымда № 7180-07 болып тіркелді
Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы әкімдігінің "Тасқала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" 2021 жылғы 4 ақпандағы № 20 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6822 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Тасқала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқала ауданының әкімі Б. Айтмагамбетов
Тасқала ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 29 мамырдағы
№ 76 қаулысына қосымша
Тасқала ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индекстері
Автомобиль жолдарының атаулары
1
KL-TS-1

О внесении изменения в постановление акимата Таскалинского района от 4 февраля 2021 года № 20 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Таскалинского района"
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 29 мая 2023 года № 76. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 1 июня 2023 года № 7180-07
Акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в постановление акимата Таскалинского района от 4 февраля 2021 года № 20 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6822):
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Таскалинского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Таскалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таскалинского района Б. Айтмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Таскалинского района
от 29 мая 2023 года № 76
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Таскалинского района
Индексы автомобильных дорог
Наименования автомобильных дорог
1
KL-TS-1