Теректі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 90 "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" және 2022 жылғы 26 мамырдағы № 127 "Теректі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 90 "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 17 мамырдағы № 96 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 мамырда № 7165-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Теректі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 наурыздағы № 90 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5130 болып тіркелген) және 2022 жылғы 26 мамырдағы № 127 "Теректі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 90 "Теректі ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Муханбетжанова

О признании утратившими силу постановлении акимата Теректинского района от 27 марта 2018 года № 90 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Государственного учреждения "Аппарат акима Теректинского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" и от 26 мая 2022 года № 127 "О внесении изменений в постановление акимата Теректинского района от 27 марта 2018 года № 90 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Государственного учреждения "Аппарат акима Теректинского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета"
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 17 мая 2023 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 мая 2023 года № 7165-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Теректинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановлении акимата Теректинского района от 27 марта 2018 года № 90 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Государственного учреждения "Аппарат акима Теректинского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5130) и от 26 мая 2022 года № 127 "О внесении изменений в постановление акимата Теректинского района от 27 марта 2018 года № 90 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Государственного учреждения "Аппарат акима Теректинского района" и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Муханбетжанова