"Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге және балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 381 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2024 жылғы 30 қаңтардағы № 14 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 1 ақпанда № 33958 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге және балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 381 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29323 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге және балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру қағидаларында:
57-тармақта:
төртінші бөлімнің бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"57. Оператор өтініш тіркелген күннен бастап 7 (жеті) жұмыс күні ішінде жеке меншік білім беру ұйымына мынадай сәйкессіздіктер анықталған кезде сәйкессіздіктерді жою қажеттігі туралы хабарлама жібереді:".
алтыншы бөлім жаңа редакцияда жазылсын:
"Оператор қоса берілген құжаттармен бірге жекеменшік білім беру ұйымының өтініші қайта келіп түскен күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде оларды қарауды жүзеге асырады:".
3-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3-1-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Бюджеттік жоспарлау департаментіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 27 августа 2022 года № 381 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием с учетом потребностей рынка труда, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование и дополнительное образование детей"
Приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 30 января 2024 года № 14. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2024 года № 33958
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра просвещения Республики Казахстан от 27 августа 2022 года № 381 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием с учетом потребностей рынка труда, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование и дополнительное образование детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29323) внести следующие изменения:
в Правилах размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием с учетом потребностей рынка труда, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование и дополнительное образование детей, утвержденных указанным приказом:
в пункте 57:
абзац первый части четвертой изложить в новой редакции:
"57. Оператор в течение 7 (семи) рабочих дней со дня регистрации заявления направляет частной организации образования уведомление о необходимости устранения несоответствий при выявлении следующих несоответствий:";
часть шестую изложить в новой редакции:
"Оператор в течение 5 (пяти) рабочих дней со дня поступления повторного заявления частной организации образования с приложенными документами осуществляет их рассмотрение.".
приложение 3 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 3-1 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту бюджетного планирования Министерства просвещения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства просвещения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства просвещения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрі
Г. Бейсембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрі
2024 жылғы 30 қаңтардағы
№ 14 бұйрығына
1-қосымша
Еңбек нарығының
қажеттіліктерін ескере отырып,
техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білімі бар
кадрларды даярлауға, сондай-ақ
мектепке дейінгі тәрбиелеу мен
оқытуға, орта білім беруге және
балаларға қосымша білім беруге
мемлекеттік білім беру
тапсырысын орналастыру
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
"Қаржы орталығы" АҚ
Өтініш
__________________________________________________________________________
(жекеменшік білім беру ұйымының атауы, БСН, заңды мекенжайы заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтамаға сәйкес көрсетіледі)
20___ - 20___ оқу жылына арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру үшін құжаттарды қарауды сұрайды.
Қала/ауыл мектебі (қажеттісін көрсету) оқушыларының нақты контингенті өтініш берілген күнгі жағдай бойынша*:
Сыныптар
Барлық оқушылар (адам)
оның ішінде:
жалпы білім беру сыныптарының оқушылары
жалпы білім беретін сыныптарда оқитын ерекше білім беруге қажеттілігі бар тұлғалар (балалар)
арнайы (түзету) сыныптарының оқушылары
үйде оқитындар
1-4
5-9
10-11
Барлығы:
* Ескерту: балалар контингенті болмаған жағдайда толтырылмайды.
Алдағы 20__- 20___ оқу жылының 1 қыркүйегіне оқушылардың болжамды контингенті:
Сыныптар
Барлығы оқушылар (адам)
оның ішінде:
жалпы білім беру сыныптарының оқушылары
жалпы білім беретін сыныптарда оқитын ерекше білім беруге қажеттілігі бар тұлғалар (балалар)
арнайы (түзету) сыныптарының оқушылары
үйде оқитындар
1-4
5-9
10-11
Барлығы:
1. Осы арқылы жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің сипаттамасын хабарлаймын:
1) объектінің атауы:__________________________________________________________
2) орналасқан жері (мекенжайы) – _____________________________________________ (білім беру қызметімен айналысуға лицензияның қосымшасына сәйкес нақты мекенжайы көрсетіледі); 3) жобалық қуаты –__________________________________________________________ (бар болса, объектінің литерін көрсете отырып); 4) пайдалануға енгізу күні – ___________________________________________________ (күні, айы, жылы көрсетіледі).

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра просвещения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр просвещения
Республики Казахстан
Г. Бейсембаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр просвещения
Республики Казахстан
от 30 января 2024 года № 14
Приложение 3
к Правилам размещения
государственного образовательного
заказа на подготовку кадров
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием
с учетом потребностей рынка
труда, а также на дошкольное
воспитание и обучение, среднее
образование и дополнительное
образование детей
Форма
АО "Финансовый центр"
Заявление
____________________________________________________________________
(наименование частной организации образования, БИН, юридический адрес
указываются в соответствии со справкой о государственной регистрации
(перерегистрации) юридического лица)
просит рассмотреть документы для размещения государственного образовательного заказа на среднее образование на 20___- 20__ учебный год.
Фактический контингент учащихся городской/сельской школы (нужное выделить) по состоянию на дату подачи заявления*:
Классы
Всего учащихся (человек)
в том числе:
учащиеся общеобразовательных классов
лица (дети) с особыми образовательными потребностями, обучающиеся в общеобразовательных классах
учащиеся специальных (коррекционных) классов
обучающиеся на дому
1-4
5-9
10-11
Итого:
* Примечание: не заполняется при отсутствии контингента детей.
Прогнозный контингент учащихся на 1 сентября, предстоящего 20___- 20__ учебного года:
Классы
Всего учащихся (человек)
в том числе:
учащиеся общеобразовательных классов
лица (дети) с особыми образовательными потребностями, обучающиеся в общеобразовательных классах
учащиеся специальных (коррекционных) классов
обучающиеся на дому
1-4
5-9
10-11
Итого:
1. Настоящим сообщаю характеристики объекта частной организации среднего образования:
1) наименование объекта - ________________________________________;
2) местонахождение (адрес) - _____________________________________;
(указывается фактический адрес в соответствии с приложением к лицензии
на занятие образовательной деятельностью);
3) проектная мощность - __________________________________________;
(с указанием на литер объекта, при его наличии)
4) дата ввода в эксплуатацию - _____________________________________
(указываются число, месяц, год)

2. Осы арқылы:
1) жекеменшік білім беру ұйымында оқу үшін ата-аналар төлемінің мөлшері Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 22 қаңтардағы № 29 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19913 болып тіркелген) оқу үшін ата-аналар төлемінің шекті мөлшерінен аспайтынын және жылына ___________ теңгені құрайтынын;
2) "Лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны алуға және қайта ресімдеуге арналған өтініштердің нысандарын, лицензиялардың және (немесе) лицензияларға қосымшалардың нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 3 бұйрығымен бекітілген (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 6 ақпанда № 10195 тіркелген) нысан бойынша берілген, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензияның болуы. Білім беру қызметімен айналысуға арналған лицензия № ______ ;
3) _____________________ почталық мекенжайды және _____________ электрондық почтаны (сәйкессіздіктерді жою қажеттілігі туралы хабарлама жіберу үшін);
4) жекеменшік білім беру ұйымы басшысының не оны алмастыратын тұлғаның ____________________, құрылтайшының ______________ тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), байланыс телефондары ____________________:
5) Ұлттық білім беру деректер қорында (ҰБДҚ) тіркеуде барын, №____;
6) мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркеуде барын;
7) жекеменшік білім беру ұйымдарының жанынан оқушылардың тұруы үшін интернаттың барын/жоғын (қажеттісін көрсету) растаймын;
8) оқыту:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларына -
__________________________________________________________________________________________; иә/жоқ (керегін бөліп көрсету)
Халықаралық Бакалавриат Ұйымында авторизациядан немесе халықаралық институционалдық аккредиттеуден өткен дербес әзірленген интеграцияланған білім беру бағдарламалары -
__________________________________________________________________________________________. иә/жоқ (керегін бөліп көрсету)
3. Осы арқылы мыналарды хабарлаймын.**
Салу/реконструкциялау (қажеттісін көрсету) жолымен 2018 жылғы 20 шілдеден кейін пайдалануға берілген жекеменшік білім беру ұйымының объектісінде жаңадан енгізілген оқушы орындарының саны ____________________.
Жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің пайдалануға енгізілу күні ____________________ (күні, айы, жылы).
2018 жылғы 20 шілдеден кейін пайдалануға берілген жекеменшік білім беру ұйымының объектісінде жаңадан енгізілген оқушы орындарына мемлекеттік білім беру тапсырысы бұрын орналастырылды/орналастырылмады (қажеттісін көрсету).
** 3-тармақты "Қаржы орталығы" АҚ-мен жасалған алдын ала шарты және орта білім беру ұйымы объектісінің нысаналы мақсатының өзгермейтіндігі туралы келісімі бар жекеменшік білім беру ұйымы толтырады.
Қосымша ___ парақта.
Басшы _____________________________________________________
(жекеменшік білім беру ұйымының атауы)
_________ ___________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Күні Мөр орны (болған жағдайда)
Қазақстан Республикасы
Оқу-ағарту министрі
2024 жылғы 30 қаңтардағы
№ 14 бұйрығына
2-қосымша
Еңбек нарығының
қажеттіліктерін ескере отырып,
техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білімі бар
кадрларды даярлауға, сондай-ақ
мектепке дейінгі тәрбиелеу мен
оқытуға, орта білім беруге және
балаларға қосымша білім беруге
мемлекеттік білім беру
тапсырысын орналастыру
қағидаларына

2. Настоящим подтверждаю следующее:
1) размер родительской платы за обучение в частной организации среднего
образования не превышает предельный размер родительской платы за обучение,
утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан
от 22 января 2020 года № 29 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации
нормативных правовых актов под № 19913) и составляет ________тенге в год;
2) наличие лицензии на занятие образовательной деятельностью
по общеобразовательным учебным программам начального, основного среднего,
общего среднего образования, выданной по форме, утвержденной приказом
Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 3
"Об утверждении форм заявлений для получения и переоформления лицензии и (или)
приложения к лицензии, форм лицензий и (или) приложений к лицензиям"
(зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых
актов под № 10195). Лицензия на занятие образовательной деятельностью № _____;
3) почтовый адрес частной организации среднего образования:
____________________________, электронная почта __________________________
(для направления уведомления о необходимости устранения несоответствий);
4) фамилия, имя, отчество (при наличии), контактные телефоны руководителя частной
организации среднего образования либо лица его замещающего______________,
учредителя_______________________________;
5) регистрацию в Национальной образовательной базе данных (НОБД), №___;
6) регистрацию на веб-портале государственных закупок;
7) наличие/отсутствие (нужное выделить) интерната для проживания учащихся
при частной организации среднего образования;
8) обучение осуществляется по:
общеобразовательным учебным программам начального, основного среднего
и общего среднего образования -
_____________________________________________________________________;
да/нет (нужное выделить)
самостоятельно разработанным интегрированным образовательным программам,
прошедшим авторизацию в Организации Международного Бакалавриата или
международную институциональную аккредитацию -
_____________________________________________________________________.
да/нет (нужное выделить)
3. Настоящим сообщаю следующее**:
Количество вновь введенных ученических мест ____________________ в объекте
частной организации среднего образования, введенном в эксплуатацию после
20 июля 2018 года путем строительства/реконструкции (нужное выделить).
Дата ввода в эксплуатацию объекта частной организации среднего образования
____________________________________________. (указать число, месяц, год)
Ранее государственный образовательный заказ на вновь введенные ученические места
в объекте частной организации образования, введенные в эксплуатацию после
20 июля 2018 года, размещался/не размещался (нужное выделить).
**Пункт 3 заполняется частной организацией среднего образования, имеющей
заключенный с АО "Финансовый центр" предварительный договор и соглашение
о неизменности целевого назначения объекта организации среднего образования.
Приложение на ___ листах.
Руководитель __________________________________
(наименование частной организации образования)
_________ _____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Дата
Место печати (при наличии)
Приложение 2 к приказу
Министр просвещения
Республики Казахстан
от 30 января 2024 года № 14

3-1-қосымша
Нысан
"Қаржы орталығы" АҚ
Интернаттық ұйым туралы мәліметтер
____________________________ № ______ өтінішке қосымша мына деректерді жолдаймыз.
Өтініш берілген күнгі жағдай бойынша қалалық/ауылдық (қажеттісін көрсету) мектеп оқушыларының нақты контингенті:
Сыныптар
Барлық оқушы (адам)
оның ішінде:
жалпы білім беретін сыныптың оқушылары
арнайы (түзету) сыныптардың оқушылары
үйде оқитындар
нормотиптік
ерекше білім беру қажеттіліктері бар оқушылар
күндізгі
интернат*
күндізгі
интернат*
күндізгі
интернат*
күндізгі
1-4
5-9
10-11
Барлығы:
* Ескерту: жекеменшік орта білім беру ұйымдарында білім алушылар және олардың интернаттарында тұратындар.
Алдағы оқу жылының 1 қыркүйегіне оқушылардың болжамды контингенті:
Сыныптар
Барлық оқушы (адам)
оның ішінде:
жалпы білім беретін сыныптың оқушылары
арнайы (түзету) сыныптардың оқушылары
үйде оқитындар
нормотиптік
ерекше білім беру қажеттіліктері бар оқушылар
күндізгі
интернат*
күндізгі
интернат*
күндізгі
интернат*
күндізгі
1-4
5-9
10-11
Барлығы:
** Ескерту: жекеменшік орта білім беру ұйымдарында білім алушылар және олардың интернаттарында тұратындар.
1. Осы арқылы жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің және оның жанындағы интернаттың сипаттамасын хабарлаймын:
1) жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің орналасқан жері (мекенжайы) – ________ ________________________________________________________________________________(білім беру қызметімен айналысуға лицензияның қосымшасына сәйкес нақты мекенжайы көрсетіледі);
2) жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің жанындағы интернаттың орналасқан жері (мекенжайы) ____________________________________________________________________;
3) жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің жобалық қуаттылығы – ________ _______________________________________________________________________________ (объектінің литері бар болса, көрсетіледі);
4) жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің жанындағы интернаттың жобалық қуаттылығы– ___________________________________________________________________;
5) жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің пайдалануға берілген күні – ________________________________________________________________________________ (күні, айы, жылы көрсетіледі);
6) жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің жанындағы интернаттың пайдалануға берілген күні – ________________________________________________________________ (күні, айы, жылы көрсетіледі).

Приложение 3-1
к Правилам размещения
государственного образовательного
заказа на подготовку кадров
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием
с учетом потребностей рынка
труда, а также на дошкольное
воспитание и обучение, среднее
образование и дополнительное
образование детей
Форма
АО "Финансовый центр"
Сведения об интернатной организации
Дополнительно к заявлению №_____________ от __________ направляем следующие данные.
Фактический контингент учащихся городской/сельской школы (нужное выделить) по состоянию на дату подачи заявления:
Классы
Всего учащихся (человек)
в том числе:
учащиеся общеобразовательных классов
учащиеся специальных (коррекционных) классов
обучающиеся на дому
нормотипичные
учащиеся с особыми образовательными потребностями
дневные
интернат*
дневные
интернат*
дневные
интернат*
дневные
1-4
5-9
10-11
Итого:
*Примечание: обучающиеся в частных организациях среднего образования и проживающие в их интернатах.
Прогнозный контингент учащихся на 1 сентября, предстоящего 20__-20___учебного года:
Классы
Всего учащихся (человек)
в том числе:
учащиеся общеобразовательных классов
учащиеся специальных (коррекционных) классов
обучающиеся на дому
нормотипичные
учащиеся с особыми образовательными потребностями
дневные
интернат**
дневные
интернат**
дневные
интернат**
дневные
1-4
5-9
10-11
итого
**Примечание: обучающиеся в частных организациях среднего образования
и проживающие в их интернатах.
1. Настоящим сообщаю характеристики объекта частной организации среднего
образования и интерната при нем:
1) местонахождение объекта частной организации среднего образования (адрес) –
____________________________________________________________________
(указывается фактический адрес в соответствии с приложением к лицензии
на занятие образовательной деятельностью);
2) местонахождение интерната при объекте частной организации среднего
образования (адрес) - _________________________________________________;
3) проектная мощность объекта частной организации образования –
____________________________________________________________________
(с указанием на литер объекта, при его наличии)
4) проектная мощность интерната при объекте организации среднего образования –
_____________________________________________________________________;
5) дата ввода в эксплуатацию объекта организации среднего образования –
_____________________________________________________________________
(указываются число, месяц, год);
6) дата ввода в эксплуатацию интерната при объекте организации среднего образования –
_____________________________________________________________________;
(указываются число, месяц, год).

2. Осы арқылы мыналарды хабарлаймын. **
Салу/реконструкциялау (қажеттісін көрсету) жолымен 2020 жылғы 1 қаңтардан кейін пайдалануға берілген жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің жанындағы интернатта оқушылардың жаңадан енгізілген тұратын орындарының саны __________________________.
Жекеменшік білім беру ұйымы объектісінің, орта білім беру ұйымының жанындағы интернаттың нысаналы мақсатын өзгертуге жиырма жыл мерзімге құқық ауыртпалығын салудың болжамды күні___________________________________________________________.
** 2-тармақты "Қаржы орталығы" АҚ-мен жасалған алдын ала шарты және орта білім беру ұйымы объектісінің жанындағы интернаттың нысаналы мақсатының өзгермейтіндігі туралы келісімі бар жекеменшік білім беру ұйымы толтырады.
Басшы ___________________________________________________
(жекеменшік білім беру ұйымының атауы
_________ _________________________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Күні Мөр орны (болған жағдайда)

2. Настоящим сообщаю следующее**.
Количество вновь введенных мест проживания обучающихся ________________
в интернате при объекте частной организации среднего образования, введенном
в эксплуатацию после 1 января 2020 года путем строительства/реконструкции
(нужное выделить).
Прогнозная дата наложения обременения права на изменение целевого назначения
интерната частной организации среднего образования сроком на двадцать лет
_________________.
**Пункт 2 заполняется частной организацией среднего образования, имеющей
заключенный с АО "Финансовый центр" предварительный договор и соглашение
о неизменности целевого назначения интерната при объекте организации среднего
образования.
Руководитель ________________________________
(наименование частной организации образования)
_________ ___________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при наличии))
Дата
Место печати (при наличии)