"Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 219 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 134 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 18 сәуірде № 34263 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі № 219 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20482 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің қағидаларын бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Кеден аумағында/ аумағынан тыс өңдеу және ішкі тұтыну үшін өңдеу шарттары туралы құжат беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидалары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, фармацевтика, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің қағидалары";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 219 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии"
Приказ Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 15 апреля 2024 года № 134. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 апреля 2024 года № 34263
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 219 "Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20482) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии"";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии".";
в Правилах оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, фармацевтической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии", утвержденных указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии"";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Осы "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызметті көрсетудің қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1) тармақшасына (бұдан әрі – Заң) сәйкес әзірленді және Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру тәртібін айқындайды.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызметті көрсету болып табылады және осы Қағидаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін жеке және заңды тұлғалар (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) көрсетілетін қызметті берушіге www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы (бұдан әрі – портал) осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру" мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінде (бұдан әрі – Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі) келтірілген мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесін жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды портал арқылы берген кезде – көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұрау салудың қабылданғаны туралы мәртебе көрсетіледі.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынған жағдайда, жауапты орындаушы 5 (бес) жұмыс күні ішінде қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алу үшін қажетті ұсынылған құжаттарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 392 қаулысымен бекітілген Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжаттың нысанын және оны толтыру мен беру, оған өзгерістер (толықтырулар) енгізу, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларына сәйкестікке тексереді және 1 (бір) жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін - осы Қағидаларға 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес нысан бойынша тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты ресімдейді.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздер Мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің 9-тармағында баяндалған.

"1. Настоящие Правила оказания государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии" (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "О государственных услугах" (далее - Закон) и определяют порядок выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии" является государственной услугой (далее – государственная услуга) и оказывается Комитетом промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан (далее – услугодатель) согласно настоящим Правилам.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Для получения государственной услуги физические и юридические лица (далее – услугополучатель) направляют услугодателю посредством веб-портала "электронного правительства"www.egov.kz (далее – портал) перечень документов необходимых для оказания государственной услуги, который приведен в перечне основных требований к оказанию государственной услуги "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии" (далее – Перечень основных требований к оказанию государственной услуги) согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов посредством портала – в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. В случае представления услугополучателем полного пакета документов, ответственный исполнитель в течение 5 (пяти) рабочих дней проверяет представленные документы, необходимые для получения документа об условиях переработки на соответствие Правилам заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления, внесения в него изменений (дополнений), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, а также продления срока переработки товаров и признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 392, и в течение 1 (одного) рабочего дня оформляет результат оказания государственной услуги - документ об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки для внутреннего потребления легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также в машиностроении по формам согласно приложениям 3, 4, 5 к настоящим Правилам.
Основания для отказа в оказании государственной услуги установленные законодательством Республики Казахстан изложены в пункте 9 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги.

Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған немесе Мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің 9-тармағына сәйкес мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті мәліметтер болмаған кезде көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушыға Мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесінің 3-тармағында көрсетілген мерзімдерде көрсетілетін қызметті алушыны мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы алдын ала шешім, сондай-ақ алдын ала шешім бойынша көрсетілетін қызметті алушыға ұстанымын білдіру мүмкіндігі үшін тыңдауды өткізу орны (тәсілі) туралы хабарлайды.
Тыңдау туралы хабарлама көрсетілетін қызметті алушының өтініште көрсетілген электрондық мекенжайына мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталғанға дейін кемінде 3 (үш) жұмыс күні бұрын жіберіледі. Тыңдау хабарлама жасалған күннен бастап 2 (екі) жұмыс күнінен кешіктірілмей жүргізіледі.
Тыңдау нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметті беруші жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша не Мемлекеттік қызметті көрсетуден дәлелді бас тартуды береді.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оны алмастыратын адамның ЭЦҚ-сымен қойылған электрондық құжат нысанында жіберіледі және сақталады.";
көрсетілген Қағидаларға 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4 және 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс министрі
К. Шарлапаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Цифрлық даму, инновациялар
және аэроғарыш өнеркәсібі
министрлігі
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс
министрінің
2024 жылғы 15 сәуірдегі
№ 134 Бұйрыққа
1-қосымша
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік
аумағында/аумағынан тыс қайта
өңдеудің және ішкі тұтыну үшін
қайта өңдеудің шарттары
туралы құжатты беру"
мемлекеттік қызметті
көрсету қағидаларына
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет атауы: "Жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасау және құрылыс индустриясында тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеудің және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжатты беру".
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің кіші түрлерінің атауы:

При представлении услугополучателем неполного пакета документов или отсутствии сведений, необходимых для оказания государственной услуги в соответствии с пунктом 9 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги, услугодатель в сроки, указанные в пункте 3 Перечня основных требований к оказанию государственной услуги, уведомляет услугополучателя о предварительном решении об отказе в оказании государственной услуги, а также времени и месте (способе) проведения заслушивания для возможности выразить услугополучателю позицию по предварительному решению.
Уведомление о заслушивании направляется на электронный адрес услугополучателя, указанный в заявлении, не менее чем за 3 (три) рабочих дня до завершения срока оказания государственной услуги. Заслушивание проводится не позднее 2 (двух) рабочих дней со дня уведомления.
По результатам заслушивания услугодатель выдает документ об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки для внутреннего потребления легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также в машиностроении по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, либо Мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
Результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного ЭЦП руководителя услугодателя либо лица его замещающего.";
приложения 1, 2, 3, 4 и 5 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему приказу.
2. Комитету промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра промышленности и строительства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр промышленности
и строительства
Республики Казахстан
К. Шарлапаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство цифрового развития, инноваций
и аэрокосмической промышленности
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министра промышленности
и строительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2024 года № 134
Приложение 1 к Правилам
оказания государственной
услуги "Выдача документа
об условиях переработки товаров
на/вне таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно-металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроении
и стройиндустрии"
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги
Наименование государственной услуги: "Выдача документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления в легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также машиностроении и стройиндустрии".
Наименование подвидов государственной услуги:

1. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжат беру";
2. "Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжат беру";
3. "Өңдеу шарттары туралы құжат беру тауарларды ішкі тұтыну үшін".
1
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші)
2
Мемлекеттік қызметті ұсыну тәсілдері
Мемлекеттік қызметтің барлық кіші түрлері бойынша:
"электрондық үкіметтің" веб-порталы (бұдан әрі - портал)
3
Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі
Мемлекеттік қызметтің барлық кіші түрлері бойынша:
8 (сегіз) жұмыс күні
4
Мемлекеттік қызметтер көрсету нысаны
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің барлық кіші түрлері бойынша:
электрондық (ішінара автоматтандырылған)
5
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Еуразиялық экономикалық одақтың кеден аумағында/аумағынан тыс тауарларды қайта өңдеу және жеңіл, тау-кен металлургия, химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі салаларында, сондай-ақ машина жасауда ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжат не мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" көрсетілетін қызметті беруші басшысының не оны алмастыратын адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанында жолданады және сақталады.
6
Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушыдан алынатын төлемақы мөлшерін және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда оны алу тәсілдері
Мемлекеттік қызметтің барлық кіші түрлері бойынша:
тегін
7
Көрсетілетін қызметті берушінің және ақпарат объектілерінің жұмыс графигі
1) көрсетілетін қызметті беруші – Қазақстан Республикасының Еңбек кодексіне (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұманы қоса алғанда, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
2) портал арқылы жүгінген кезде – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, Кодекске сәйкес демалыс және мереке күндері жүгінген кезде өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:
1) көрсетілетін қызметті беруші - www. comprom. gov. kz "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;
2) портал.
8
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушыдан талап етілетін құжаттар мен мәліметтердің тізбесі

1. "Выдача документа об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза";
2. "Выдача документа об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза";
3. "Выдача документа об условиях переработки товаров для внутреннего потребления".
1
Наименование услугодателя
Комитет промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан
(далее - услугодатели).
2
Способы предоставления государственной услуги
По всем подвидам государственной услуги:
веб-портал "электронного правительства" (далее - портал)
3
Срок оказания государственной услуги
По всем подвидам государственной услуги:
8 (восемь) рабочих дней
4
Форма оказания государственной услуги
По всем подвидам государственной услуги:
Электронная (частично автоматизированная)
5
Результат оказания государственной услуги
Документ об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки для внутреннего потребления легкой, горно-металлургической, химической, деревообрабатывающей отраслях промышленности, а также в машиностроении, либо мотивированный отказ в оказании государственной услуги.
Форма представления результата оказания государственной услуги: электронная.
Результат оказания государственной услуги направляется и хранится в "личном кабинете" услугополучателя в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) руководителя услугодателя либо лица его замещающего.
6
Размер платы, взимаемой с услугополучателя при оказании государственной услуги, и способы ее взимания в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан
По всем подвидам государственной услуги:
бесплатно
7
График работы услугодателя и объектов информации
1) услугодателя – с понедельника по пятницу, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 18.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней, согласно Трудовому кодексу Республики Казахстан (далее – Кодекс) с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
2) портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни согласно Кодексу, прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) услугодатель - www.comprom.gov.kz, раздел "Государственные услуги"; 2) портал.
8
Перечень документов и сведений, истребуемых у услугополучателя для оказания государственной услуги

1. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжат беру:
1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы осы Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған өтініш (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 248-бабына сәйкес);
2) тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) билік ету құқығын растайтын электрондық құжаттың (құжаттардың) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі, тауарларды қайта өңдеу операциялары (технологиялық процеске негізделген), оларды жасау тәсілдері, кедендік рәсіммен орналастырылатын тауарларды ұқсату өнімдерінде, қалдықтар мен қалдықтарда сәйкестендіру тәсілдері, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімдері туралы мәліметтерді қамтитын қосымшалардың және (немесе) оған (оларға) толықтырулардың электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 248-бабына сәйкес);
3) Еуразиялық экономикалық одақтын Сыртқы экономикалық қызметтін тауарлық номенклатурасына сәйкес шетелдік тауарлардың және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақ тауарларының және оларды қайта өңдеу өнімдерінің атауы мен сыныптамасын, сондай-ақ олардың саны мен құнын растайтын электрондық құжаттың (құжаттардың) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 248-бабына сәйкес);
4) электрондық құжаттың (құжаттардың) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі, сандық және (немесе) пайыздық мәндегі қайта өңдеу өнімдерінің шығу нормаларын есептеу кестесінің электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 248, 249-баптарына сәйкес).
2. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжат беру:
1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы осы Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған өтініш (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 261-бабына сәйкес);
2) тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) билік ету құқығын растайтын электрондық құжаттың (құжаттардың) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі, тауарларды қайта өңдеу операциялары (технологиялық процеске негізделген), оларды жасау тәсілдері, кедендік рәсіммен орналастырылатын тауарларды ұқсату өнімдерінде, қалдықтар мен қалдықтарда сәйкестендіру тәсілдері, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімдері туралы мәліметтерді қамтитын қосымшалардың және (немесе) оған (оларға) толықтырулардың электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 261-бабына сәйкес);

1. Выдача документа об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза:
1) заявление, заполненное по форме, согласно приложению 1 к настоящему Перечню основных требований к оказанию государственной услуги, в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя (в соответствии со статьей 248 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
2) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), подтверждающий (подтверждающие) право владения, пользования и (или) распоряжения товарами, приложения и (или) дополнения к нему (к ним), содержащие сведения об операциях переработки товаров (основанных на технологическом процессе), способах их совершения, способах идентификации товаров, помещаемых под таможенную процедуру, в продуктах переработки, отходах и остатках, а также сроках переработки товаров (в соответствии со статьей 248 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
3) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), подтверждающий наименование и классификацию иностранных товаров и (или) товаров Евразийского экономического союза и продуктов их переработки в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза, а также их количество и стоимость (в соответствии со статьей 248 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
4) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), таблицы расчета норм выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях (в соответствии со статьями 248, 249 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан).
2. Выдача документа об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза:
1) заявление, заполненное по форме, согласно приложению 2 к настоящему Перечню основных требований к оказанию государственной услуги, в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя (в соответствии со статьей 261 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
2) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), подтверждающий (подтверждающие) право владения, пользования и (или) распоряжения товарами, приложения и (или) дополнения к нему (к ним), содержащие сведения об операциях переработки товаров (основанных на технологическом процессе), способах их совершения, способах идентификации товаров, помещаемых под таможенную процедуру, в продуктах переработки, отходах и остатках, а также сроках переработки товаров (в соответствии со статьей 261 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);

3) Еуразиялық экономикалық одақтын Сыртқы экономикалық қызметтін тауарлық номенклатурасына сәйкес шетелдік тауарлардың және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақ тауарларының және оларды қайта өңдеу өнімдерінің атауы мен сыныптамасын, сондай-ақ олардың саны мен құнын растайтын электрондық құжаттың (құжаттардың) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 261-бабына сәйкес);
4) электрондық құжат (құжаттар) немесе құжаттың (құжаттардың), сандық және (немесе) пайыздық мәндегі қайта өңдеу өнімдерінің шығу нормаларын есептеу кестесінің электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 261, 262-баптарына сәйкес).
3. Өңдеу шарттары туралы құжат беру тауарларды ішкі тұтыну үшін:
1) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-мен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы осы Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша толтырылған өтініш (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 273-бабына сәйкес);
2) тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) билік ету құқығын растайтын электрондық құжат (құжаттар) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі, тауарларды қайта өңдеу операциялары (технологиялық процеске негізделген), оларды жасау тәсілдері, кедендік рәсіммен орналастырылатын тауарларды ұқсату өнімдерінде, қалдықтар мен қалдықтарда сәйкестендіру тәсілдері, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімдері туралы мәліметтерді қамтитын қосымшалардың және (немесе) оған (оларға) толықтырулардың электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 273-бабына сәйкес);
3) Еуразиялық экономикалық одақтын Сыртқы экономикалық қызметтін тауарлық номенклатурасына сәйкес шетелдік тауарлардың және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақ тауарларының және оларды қайта өңдеу өнімдерінің атауы мен сыныптамасын, сондай-ақ олардың саны мен құнын растайтын электрондық құжат (құжаттар) немесе құжаттың (құжаттардың) электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 273-бабына сәйкес);
4) электрондық құжат (құжаттар) немесе құжаттың (құжаттардың), сандық және (немесе) пайыздық мәндегі қайта өңдеу өнімдерінің шығу нормаларын есептеу кестесінің электрондық көшірмесі (Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы кодекстің 273, 274-баптарына сәйкес).
Жеке басын куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны, дара кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
9
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген негіздерді қамтитын, мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын негізгі талаптар тізбесі

3) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), подтверждающий наименование и классификацию иностранных товаров и (или) товаров Евразийского экономического союза и продуктов их переработки в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза, а также их количество и стоимость (в соответствии со статьей 261 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
4) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), таблицы расчета норм выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях (в соответствии со статьями 261, 262 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан).
3. Выдача документа об условиях переработки товаров для внутреннего потребления:
1) заявление, заполненное по форме, согласно приложению 3 к настоящему Перечню основных требований к оказанию государственной услуги, в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя (в соответствии со статьей 273 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
2) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), подтверждающий (подтверждающие) право владения, пользования и (или) распоряжения товарами, приложения и (или) дополнения к нему (к ним), содержащие сведения об операциях переработки товаров (основанных на технологическом процессе), способах их совершения, способах идентификации товаров, помещаемых под таможенную процедуру, в продуктах переработки, отходах и остатках, а также сроках переработки товаров (в соответствии со статьей 273 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
3) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), подтверждающий наименование и классификацию иностранных товаров и (или) товаров Евразийского экономического союза и продуктов их переработки в соответствии с Товарной номенклатурой внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза, а также их количество и стоимость (в соответствии со статьей 273 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан);
4) электронный документ (документы) или электронную копию документа (документов), таблицы расчета норм выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях (в соответствии со статьями 273, 274 Кодекса о Таможенном регулировании в Республике Казахстан).
Сведения о документе, удостоверяющем личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, индивидуального предпринимателя, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
9
Основания для отказа в оказании государственной услуги, установленные законами Республики Казахстан

1) қайта өңдеу шарттары туралы құжатты және (немесе) оларда қамтылған деректерді (мәліметтерді) алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың анық еместігін анықтау;
2) қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алу үшін қажетті құжаттарды Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 392 қаулысымен бекітілген Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында/аумағынан тыс қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің шарттары туралы құжаттың нысанын және оны толтыру мен беру, оған өзгерістер (толықтырулар) енгізу, оны кері қайтарып алу (жою) және (немесе) оның қолданылуын қайта бастау, сондай-ақ тауарларды қайта өңдеу мерзімін ұзарту және Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу және ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу бойынша операциялар нәтижесінде түзілген қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану үшін жарамсыз деп тану қағидаларына сәйкестігін тексереді;
3) өтініш берушіге тауарларды қайта өңдеу жөніндегі қызметті жүзеге асыруға тыйым салатын сот шешімінің (қаулысының, ұйғарымының) заңды күшіне енуі;
4) көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету үшін талап етілетін, "Дербес деректер және оларды қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес берілетін қолжетімділігі шектеулі дербес деректерге қол жеткізуге келісімнің болмауы.
10
Мемлекеттік қызмет көрсету, оның ішінде электрондық нысанда арқылы көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып, өзге де талаптар
Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ болған жағдайда Мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызмет көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің интернет-ресурсында – www. gov. kz/ mem leke t/ ent itie s/ mps, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында – www. gov. kz/ mem leke t/ ent itie s/ comprom, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімі;
3) порталда.
Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының телефоны: 1414, 8-800-080-7777.
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағында/
аумағынан тыс қайта өңдеудің
және ішкі тұтыну үшін қайта
өңдеудің шарттары туралы
құжатты беру"
Мемлекеттік қызмет көрсетуге
қойылатын негізгі
талаптар тізбесіне
1-қосымша
нысан
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге өтініш
Кімге ____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы уәкілетті органының толық атауы)
кімнен ___________________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы адамның толық атауы
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
ӨТІНІШ
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруді сұраймын.
Қажетті мәліметтер:

1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения документа об условиях переработки, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие представленных документов и сведений, необходимых для получения документа об условиях переработки на соответствие Правилам заполнения и выдачи документа об условиях переработки товаров на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза и переработки товаров для внутреннего потребления, внесения в него изменений (дополнений), отзыва (аннулирования) и (или) возобновления его действия, а также продления срока переработки товаров и признания отходов, образовавшихся в результате операций по переработке на таможенной территории Евразийского экономического союза и переработке для внутреннего потребления, непригодными для дальнейшего коммерческого использования, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2018 года № 392;
3) вступление в законную силу решения (постановления, определения) суда, запрещающего заявителю осуществлять деятельность по переработке товаров;
4) отсутствие согласия услугополучателя, предоставляемого в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О персональных данных и их защите", на доступ к персональным данным ограниченного доступа, которые требуются для оказания государственной услуги.
10
Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги, в том числе оказываемой в электронной форме
Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан – www.gov.kz/memleket/entities/miid, раздел "Государственные услуги";
2) интернет-ресурсе услугодателя – www.gov.kz/memleket/entities/comprom, раздел "Государственные услуги";
3) портале. Телефон Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к Перечню основных требований
к оказанию государственной услуги
"Выдача документа об условиях
переработки товаров на/вне
таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно-металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроении
и стройиндустрии"
форма
Заявление на выдачу документа об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза
В_____________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа Республики Казахстан)
от ____________________________________________________________________
(полное наименование (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
лица, получающего документ об условиях переработки)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать документ об условиях переработки на таможенной территории
Евразийского экономического союза.
Необходимые сведения:

1. Тұлғаның атауы _______________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлға)
__________________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелер)
2. Қайта өңдеу бойынша операцияларды тікелей жасайтын (жасаушы) тұлға
(тұлғалар) туралы мәліметтер _______________________________________________
(тұлғаның атауы,
__________________________________________________________________________
мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелер) *
3. Шетелдік тауарлар және оларды қайта өңдеу өнімдері туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН сәйкес коды, саны мен құны) мәліметтер____________________
4. Шетелдік тауарларды қайта өңдеудің технологиялық процесін жүзеге асыруды қамтамасыз ететін ЕАЭО тауарлары туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН сәйкес коды және саны) мәліметтер______________________________________
5. Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) билік ету құқығын растайтын құжаттар
туралы мәліметтер_____________________________ ____________________________
6. Қайта өңдеу өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
___________________________________________________________
7. ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеу жөніндегі операциялар, оларды жасау
тәсілдері ________________________________________________________
8. Шетелдік тауарларды қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру тәсілдері туралы
мәліметтер _____________________________________________________
9. Қалдықтар және қалған қалдықтары туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН
бойынша коды, саны мен құны)__________________________________
10. Тауарларды қайта өңдеу мерзімі ________________________________
11. Егер тауарларды балама тауарлармен ауыстыруға жол берілетін болса, осындай
ауыстыру туралы мәліметтер____________________________________
12. Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы
мәліметтер___________________________________________________________
13. Кеден органы (органдары)
________________________________________________________
(тауарларды қайта өңдеу кедендік рәсімімен
__________________________________________________________________________
орналастыру және осы кедендік рәсімді аяқтау болжанатын)

1. Наименование лица, __________________________________________________
(получающего документ об условиях переработки)
______________________________________________________________________
(адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты)
2. Сведения о лице (лицах), которое (которые) будет непосредственно совершать
операции по переработке ________________________________________________
(наименование лица,
______________________________________________________________________
адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты) *
3. Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Сведения о товарах ЕАЭС, обеспечивающих осуществление технологического
процесса переработки иностранных товаров (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС
и количество) _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
5. Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования
и (или) распоряжения товарами __________________________________________
______________________________________________________________________
6. Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном
выражениях ___________________________________________________________
7. Сведения об операциях по переработке на таможенной территории ЕАЭС,
способах их совершения _________________________________________________
8. Сведения о способах идентификации иностранных товаров, в продуктах их
переработки ___________________________________________________________
9. Сведения об отходах и остатках (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС,
количество и стоимость) _________________________________________________
10. Срок переработки товаров _____________________________________________
11. Сведения о замене товаров эквивалентными товарами, если такая замена
предполагается _________________________________________________________
12. Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов
_______________________________________________________________________
13. Таможенный орган (таможенные органы) ________________________________
_______________________________________________________________________
(в котором предполагаются помещение товаров под таможенную
_______________________________________________________________________
процедуру переработки и завершение этой таможенной процедуры)

14. ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылған
тауарларды пайдалану шарттарын сақтау туралы
мәліметтер___________________________________________________________
15. Өзге де мәліметтер ___________________________________________
Қоса берілетін құжаттар __________________________________________
____________________________________________________________________
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Басшы __________ ____________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөрдің орны
20___ жылғы "____" ________
Ескертпе:
* Көрсетілген мәліметтер бар болған кезде толтырылады.
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік
аумағында/аумағынан тыс
қайта өңдеудің және ішкі тұтыну
үшін қайта өңдеудің шарттары
туралы құжатты беру"
Мемлекеттік қызмет
көрсетуге қойылатын негізгі
талаптар тізбесіне
2-қосымша
нысан
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге өтініш
Кімге ______________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы уәкілетті органының толық атауы)
Кімнен __________________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы адамның толық атауы
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
ӨТІНІШ
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруді сұраймын.
Қажетті мәліметтер:
1. Тұлғаның атауы __________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы тұлға)
__________________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелер)
2. Қайта өңдеу бойынша операцияларды тікелей жасайтын (жасаушы) тұлға (тұлғалар)
туралы мәліметтер _________________________________________________________
(тұлғаның атауы,
__________________________________________________________________________
мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелер) *
3. ЕАЭО тауарлары және оларды қайта өңдеу өнімдері туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН
бойынша коды, саны мен құны)
мәліметтер _______ _________________________________________________________
____________________________________________________________________

14. Сведения о соблюдении условий использования товаров, помещенных
под таможенную процедуру переработки на таможенной территории ЕАЭС
_______________________________________________________________________
15. Иные сведения_______________________________________________________
Прилагаемые документы__________________________________________________
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен
об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии
с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование
сведений, составляющих охраняемую законом тайну.
Руководитель __________ _________________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Место печати
"__" _________ 20__ год
Примечание:
* Заполняется при наличии указанных сведений.
Приложение 2
к Перечню основных требований
к оказанию государственной услуги
"Выдача документа об условиях
переработки товаров на/вне
таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно-металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроении
и стройиндустрии"
форма
Заявление на выдачу документа об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза
В ___________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа Республики Казахстан)
от __________________________________________________________________
(полное наименование (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
лица, получающего документ об условиях переработки)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать документ об условиях переработки вне таможенной территории
Евразийского экономического союза.
Необходимые сведения:
1. Наименование лица, ________________________________________________
(получающего документ об условиях переработки)
____________________________________________________________________
(адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты)
2. Сведения о лице (лицах), которое (которые) будет непосредственно совершать
операции по переработке
____________________________________________________________________
(наименование лица,
____________________________________________________________________
адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты) *
3. Сведения о товарах ЕАЭС и продуктах их переработки
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________

4. Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын
құжаттар туралы мәліметтер __________________________________
____________________________________________________________________
5. Қайта өңдеу өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
___________________________________________________________
6. ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеу жөніндегі операциялар, оларды жасау
тәсілдері туралы мәліметтер ______________________________________
7. ЕАЭО тауарларын қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру тәсілдері туралы
мәліметтер ____________________________________________________
8. Тауарларды қайта өңдеу мерзімі_________________________________
9. Егер тауарларды балама тауарлармен ауыстыруға жол берілетін болса, осындай
ауыстыру туралы мәліметтер__________________________________
____________________________________________________________________
10. Кеден органы (органдары) ___________________________________________
(тауарларды қайта өңдеу кедендік рәсімімен
__________________________________________________________________________
орналастыру және осы кедендік рәсімді аяқтау болжанатын)
11. Қалдықтар, қалған қалдықтар және өндірістік шығындар бойынша (атауы, тауарлар
позициясы деңгейінде ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны)
мәліметтер______________________________________________________
12. ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылған
тауарларды пайдалану шарттарын сақтау туралы
мәліметтер___________________________________________________________
13. Өзге де мәліметтер____________________________________________
Қоса берілетін құжаттар___________________________________________
____________________________________________________________________
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Басшы ________ _____________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Мөрдің орны
20___ жылғы "____" ________
Ескертпе:
* Көрсетілген мәліметтер бар болған кезде толтырылады.
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өңдеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағында/
аумағынан тыс қайта
өңдеудің және ішкі тұтыну үшін
қайта өңдеудің шарттары туралы
құжатты беру"
Мемлекеттік қызмет көрсетуге
қойылатын негізгі
талаптар тізбесіне
3-қосымша
нысан
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге өтініш
Кімге ____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы уәкілетті органының толық атауы)
кімнен ____________________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы адамның толық атауы
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
ӨТІНІШ
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруді сұраймын.
Қажетті мәліметтер:

4. Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или)
распоряжения товарами _______________________________________________
____________________________________________________________________
5. Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном
выражениях _________________________________________________________
6. Сведения об операциях по переработке на таможенной территории ЕАЭС,
способах их совершения ______________________________________________
7. Сведения о способах идентификации товаров ЕАЭС, в продуктах их переработки
___________________________________________________________________
8. Срок переработки товаров __________________________________________
9. Сведения о замене товаров эквивалентными товарами, если такая замена
предполагается _____________________________________________________
10. Таможенный орган (таможенные органы) ____________________________
___________________________________________________________________
(в котором предполагаются помещение товаров под таможенную
___________________________________________________________________
процедуру переработки и завершение этой таможенной процедуры)
11. Сведения об отходах, остатках и производственных потерях (наименование,
код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость) _________________________
___________________________________________________________________
12. Сведения о соблюдении условий использования товаров, помещенных под
таможенную процедуру переработки вне таможенной территории ЕАЭС
__________________________________________________________________
13. Иные сведения __________________________________________________
Прилагаемые документы ____________________________________________
__________________________________________________________________
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен
об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии
с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование
сведений, составляющих охраняемую законом тайну.
Руководитель ________ __________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Место печати
"__" _________ 20__ год
Примечание:
* Заполняется при наличии указанных сведений.
Приложение 3
к Перечню основных требований
к оказанию государственной услуги
"Выдача документа об условиях
переработки товаров на/вне
таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно-металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроении
и стройиндустрии"
форма
Заявление на выдачу документа об условиях переработки товаров для внутреннего потребления
В ___________________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа Республики Казахстан)
от ___________________________________________________________________
(полное наименование (фамилия, имя, отчество (при его наличии)) лица, получающего документ об условиях переработки)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу выдать документ об условиях переработки товаров для внутреннего потребления.
Необходимые сведения:

1. Тұлғаның атауы _________________________________________________________
(қайта өңдеу шарттары туралы құжатты алушы)
__________________________________________________________________________
(мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелер)
2. Қайта өңдеу бойынша операцияларды тікелей жасайтын (жасаушы) тұлға (тұлғалар)
туралы мәліметтер _________________________________________________________
(тұлғаның атауы,
__________________________________________________________________________
мекенжайы, БСН, ЖСН, банктік деректемелер) *
3. Шетел тауарлары және оларды қайта өңдеу өнімдері туралы
(атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны мен құны) мәліметтер _________________
___________________________________________________________________
4. Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын
құжаттар туралы мәліметтер _________________________________
____________________________________________________________________
5. Қайта өңдеу өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
_________________________________________________________
_______________________________________________________________
6. Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу жөніндегі операциялар және оларды жасау тәсілдері
туралы мәліметтер ______________________________________
_______________________________________________________________
7. Шетелдік тауарларды қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру тәсілдері туралы
мәліметтер ___________________________________________
8. Қалдықтар мен қалған қалдықтар туралы мәліметтер (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН сәйкес
коды, саны және құны)_______________________________________
9. Тауарларды қайта өңдеу мерзімі _________________________________
10. Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
_________________________________________________________
11. Кеден органы (органдары) _______________________________________________
(тауарларды қайта өңдеудің кедендік рәсімімен
__________________________________________________________________________
орналастыру және осы кедендік рәсімді аяқтау болжанатын)
12. Қайта өңдеу өнімдерін экономикалық тиімді тәсілмен бастапқы жай-күйіне дейін
қалпына келтірудің мүмкін еместігі туралы мәліметтер
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
13. Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылған тауарларды
пайдалану шарттарын сақтау туралы мәліметтер ________________
____________________________________________________________________

1. Наименование лица, ___________________________________________________
(получающего документ об условиях переработки)
_______________________________________________________________________
(адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты)
2. Сведения о лице (лицах), которое (которые) будет непосредственно совершать
операции по переработке _________________________________________________
(наименование лица,
_______________________________________________________________________
адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты) *
3. Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки
(наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
4. Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или)
распоряжения товарами __________________________________________________
_______________________________________________________________________
5. Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном
выражениях ____________________________________________________________
6. Сведения об операциях по переработке для внутреннего потребления, способах
их совершения __________________________________________________________
7. Сведения о способах идентификации иностранных товаров, в продуктах их
переработки ____________________________________________________________
8. Сведения об отходах и остатках (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС,
количество и стоимость) __________________________________________________
________________________________________________________________________
9. Срок переработки товаров _______________________________________________
10. Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов ________________________________________________________________________
11. Таможенный орган (таможенные органы) _________________________________
________________________________________________________________________
(в котором предполагаются помещение товаров под таможенную
________________________________________________________________________
процедуру переработки и завершение этой таможенной процедуры)
12. Сведения о невозможности восстановления продуктов переработки
до первоначального состояния экономически выгодным способом _______________
________________________________________________________________________
13. Сведения о соблюдении условий использования товаров, помещенных
под таможенную процедуру переработки для внутреннего потребления ___________
_________________________________________________________________________

14. Өзге де мәліметтер ____________________________________________
Қоса берілетін құжаттар___________________________________________
____________________________________________________________________
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын, дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім беремін.
Басшы ________ _________________________________
(қолы) (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Мөрдің орны
20___ жылғы "____" ________
Ескертпе:
* Көрсетілген мәліметтер бар болған кезде толтырылады.
Бұйрыққа
2-қосымша
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өндеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағында/
аумағынан тыс қайта өңдеудің
және ішкі тұтыну үшін қайта
өңдеудің шарттары
туралы құжатты беру"
мемлекеттік қызметті
көрсету қағидаларына
2-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі "Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности"
Астана қ.
г. Астана
Нөмірі: [Құжат нөмірі]
Күні: [берілген күні] ж.
[ұйымның атауы]
Бас тарту туралы дәлелді жауап
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі "Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі [Еуразиялық экономикалық одақтың кеден аумағында/аумағынан тыс/ішкі тұтыну] үшін тауарларды қайта өңдеу шарттары туралы құжатты беруге қатысты № [кіріс құжатының нөмірі] өтінішке сәйкес келесіні хабарлайды:
[Бас тарту негіздемесі]
[Қол қоюшының лауазымы]
[Қол қоюшының аты-жөні]
Бұйрыққа
3-қосымша
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өндеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағында/
аумағынан тыс қайта өңдеудің
және ішкі тұтыну үшін қайта
өңдеудің шарттары туралы
құжатты беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
3-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі "Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности"
Астана қ.
г.Астана
Нөмірі: [Құжат нөмірі]
Күні: [берілген күні] ж.
Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында қайта өңдеу шарттары туралы құжат
1.
Құжатты берген Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы туралы мәліметтер (атауы)
2.
Құжат берілген тұлға туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банк деректемелері*)
3.
Қайта өңдеу жөніндегі операцияларды тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, банк деректемелері*)
4.
Шетелдік тауарлар және оларды қайта өңдеу өнімдері туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН коды, саны мен құны) мәліметтер
5.
Қазақстан Республикасының заңнамасында оларға қатысты шетелдік тауарларды қайта өңдеудің технологиялық процесін жүзеге асыруды қамтамасыз ететін кедендік әкету баждарының мөлшерлемелері белгіленген ЕАЭО тауарлары туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН коды және саны) мәліметтер
6.
Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер
7.
Қайта өңдеу өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
8.
ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеу жөніндегі операциялар, оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
9.
ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастырылатын шетелдік тауарларды оларды қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
10.
Қалдықтары мен қалған қалдықтары туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН сәйкес коды, саны мен құны) мәліметтер
11.
ЕАЭО кедендік аумағында тауарларды қайта өңдеу мерзімі
12.
Егер тауарларды балама тауарлармен ауыстыруға жол берілетін болса, ауыстыру туралы мәліметтер
13.
Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
14.
Кедендік аумақта қайта өңдеу кедендік рәсімімен тауарларды орналастыру және осы кедендік рәсімнің қолданылуын аяқтау болжанатын кеден органы (кеден органдары)
15.
ЕАЭО кедендік аумағында қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастырылған тауарларды пайдалану шарттарын сақтау туралы мәліметтер
16.
Өзге де мәліметтер
Ескертпе:
* Деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
[Қол қоюшының лауазымы] [Қол қоюшының аты-жөні]
Бұйрыққа
4-қосымша
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өндеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында
тауарларды Еуразиялық
экономикалық одақтың кедендік
аумағында/аумағынан тыс қайта
өңдеудің және ішкі тұтыну үшін
қайта өңдеудің шарттары туралы
құжатты беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
4-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі "Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности"
Астана қ.
г.Астана
Нөмірі: [Құжат нөмірі]
Күні: [берілген күні] ж.
Тауарларды Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу шарттары туралы құжат
1.
Құжатты берген Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы туралы мәліметтер (атауы)
2.
Құжат берілген тұлға туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, ЖСН, банк деректемелері*)
3.
Қайта өңдеу жөніндегі операцияларды тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, банк деректемелері*)
4.
Қазақстан Республикасының заңнамасында оларға қатысты Шетелдік тауарларды қайта өңдеудің технологиялық процесін жүзеге асыруды қамтамасыз ететін кедендік әкету баждарының мөлшерлемелері белгіленген ЕАЭО тауарлары туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН коды және саны) мәліметтер
5.
Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер
6.
Қайта өңдеу өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
7.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеу жөніндегі операциялар және оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
8.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастырылған ЕАЭО тауарларын оларды қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
9.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс тауарларды қайта өңдеу мерзімі
10.
Егер тауарларды балама тауарлармен ауыстыруға жол берілетін болса, ауыстыру туралы мәліметтер
11.
Тауарларды ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастыру және осы кедендік рәсімнің қолданылуын аяқтау болжанатын кеден органы (кеден органдары)
12.
Қалдықтар, қалған қалдықтар және өндірістік шығындар туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша коды, саны және құны) мәліметтер
13.
ЕАЭО кедендік аумағынан тыс қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастырылған тауарларды пайдалану шарттарын сақтау туралы мәліметтер
14.
Өзге де мәліметтер
Ескертпе:
* Деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
[Қол қоюшының лауазымы] [Қол қоюшының аты-жөні]
Бұйрыққа
5-қосымша
"Жеңіл, тау-кен металлургия,
химия, ағаш өндеу өнеркәсібі
салаларында, сондай-ақ машина
жасау және құрылыс
индустриясында тауарларды
Еуразиялық экономикалық
одақтың кедендік аумағында/
аумағынан тыс қайта өңдеудің
және ішкі тұтыну үшін қайта
өңдеудің шарттары туралы
құжатты беру" мемлекеттік
қызметті көрсету қағидаларына
5-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі "Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности"
Астана қ.
г. Астана
Нөмірі: [Құжат нөмірі]
Күні: [берілген күні] ж.
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу шарттары туралы құжат
1.
Құжатты берген Қазақстан Республикасының уәкілетті мемлекеттік органы туралы мәліметтер (атауы)
2.
Құжат берілген тұлға туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, СТН, банк деректемелері*)
3.
Қайта өңдеу жөніндегі операцияларды тікелей жасайтын тұлға (тұлғалар) туралы мәліметтер (тұлғаның атауы, мекенжайы, БСН, тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), ЖСН, банк деректемелері*)
4.
Шетелдік тауарлар және оларды қайта өңдеу өнімдері туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН сәйкес коды, саны мен құны) мәліметтер
5.
Тауарларды иелену, пайдалану және (немесе) оларға билік ету құқығын растайтын құжаттар туралы мәліметтер
6.
Қайта өңдеу өнімдерінің сандық және (немесе) пайыздық мәндегі шығу нормалары
7.
Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу жөніндегі операциялар және оларды жасау тәсілдері туралы мәліметтер
8.
Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу кедендік рәсімімен орналастырылған шетелдік тауарларды қайта өңдеу өнімдерінде сәйкестендіру тәсілдері туралы мәліметтер
9.
Қалдықтары мен қалған қалдықтары туралы (атауы, ЕАЭО СЭҚ ТН сәйкес коды, саны мен құны) мәлімет
10.
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеу мерзімі
11.
Қалдықтарды одан әрі коммерциялық пайдалану мүмкіндігі туралы мәліметтер
12.
Тауарларды ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің кедендік рәсіміне орналастыру және осы кедендік рәсімнің аяқталуы болжанатын кедендік орган (кедендік органдар)
13.
Қайта өңдеу өнімдерін экономикалық тиімді тәсілмен бастапқы жай-күйіне дейін қалпына келтірудің мүмкін еместігі туралы мәліметтер
14.
Ішкі тұтыну үшін қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастырылған тауарларды пайдалану шарттарын сақтау туралы мәліметтер
15.
Өзге де мәліметтер
Ескертпе:
* Деректер (мәліметтер) болған кезде толтырылады.
[Қол қоюшының лауазымы] [Қол қоюшының аты-жөні]

14. Иные сведения _________________________________________________________
Прилагаемые документы ___________________________________________________
_________________________________________________________________________
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен
об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии
с законодательством Республики Казахстан и даю согласие на использование
сведений, составляющих охраняемую законом тайну.
Руководитель ___________ _______________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Место печати
"__" _________ 20__ год
Примечание:
* Заполняется при наличии указанных сведений.
Приложение 2 к приказу
Приложение 2
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача документа
об условиях переработки товаров
на/вне таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно- металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроения
и стройиндустрии"
форма
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан"
Астана қ.
г. Астана
Номер: [Номер документа]
Дата: [Дата выдачи] г.
[Наименование организации]
Мотивированный отказ
Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан" в соответствии с заявлением № [Номер входящего документа] от [Дата] г. касательно Выдачи документа об условиях переработки товаров [на/вне таможенной территории Евразийского экономического союза/для внутреннего потребления] сообщает:
[Обоснование отказа]
[Должность подписывающего]
[ФИО подписывающего]
Приложение 3 к приказу
Приложение 3
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача документа
об условиях переработки товаров
на/вне таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно- металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроения
и стройиндустрии"
форма
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан"
Астана қ.
г. Астана
Номер: [Номер документа]
Дата: [Дата выдачи] г.
Документ об условиях переработки товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза
1.
Сведения об уполномоченном государственном органе Республики Казахстан, выдавшем документ (наименование)
2.
Сведения о лице, которому выдан документ (наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты *)
3.
Сведения о лице (лицах), которое будет непосредственно совершать операции по переработке (наименование лица, адрес, БИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, банковские реквизиты *)
4.
Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
5.
Сведения о товарах ЕАЭС, в отношении которых законодательством Республики Казахстан установлены ставки вывозных таможенных пошлин, обеспечивающих осуществление технологического процесса переработки иностранных товаров (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС и количество)
6.
Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами
7.
Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях
8.
Сведения об операциях по переработке на таможенной территории ЕАЭС, способах их совершения
9.
Сведения о способах идентификации иностранных товаров, помещаемых под таможенную процедуру переработки на таможенной территории ЕАЭС, в продуктах их переработки
10.
Сведения об отходах и остатках (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
11.
Срок переработки товаров на таможенной территории ЕАЭС
12.
Сведения о замене товаров эквивалентными товарами, если такая замена предполагается
13.
Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов
14.
Таможенный орган (таможенные органы), в котором предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки на таможенной территории и завершение действия этой таможенной процедуры
15.
Сведения о соблюдении условий использования товаров, помещенных под таможенную процедуру переработки на таможенной территории ЕАЭС
16.
Иные сведения
Примечание:
* Заполняются при наличии данных (сведений).
[Должность подписывающего] [ФИО подписывающего]
Приложение 4 к приказу
Приложение 4
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача документа
об условиях переработки товаров
на/вне таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно- металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроения
и стройиндустрии"
форма
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан"
Астана қ.
г. Астана
Номер: [Номер документа]
Дата: [Дата выдачи] г.
Документ об условиях переработки товаров вне таможенной территории Евразийского экономического союза
1.
Сведения об уполномоченном государственном органе Республики Казахстан, выдавшем документ (наименование)
2.
Сведения о лице, которому выдан документ (наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты *)
3.
Сведения о лице (лицах), которое будет непосредственно совершать операции по переработке (наименование лица, адрес, БИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, банковские реквизиты *)
4.
Сведения о товарах ЕАЭС, в отношении которых законодательством Республики Казахстан установлены ставки вывозных таможенных пошлин, обеспечивающих осуществление технологического процесса переработки иностранных товаров (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС и количество)
5.
Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами
6.
Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях
7.
Сведения об операциях по переработке вне таможенной территории ЕАЭС и способах их совершения
8.
Сведения о способах идентификации товаров ЕАЭС, помещенных под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории ЕАЭС, в продуктах их переработки
9.
Срок переработки товаров вне таможенной территории ЕАЭС
10.
Сведения о замене продуктов переработки эквивалентными иностранными товарами, если такая замена предполагается
11.
Таможенный орган (таможенные органы), в котором предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории ЕАЭС и завершение действия этой таможенной процедуры
12.
Сведения об отходах, остатках и производственных потерях (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
13.
Сведения о соблюдении условий использования товаров, помещенных под таможенную процедуру переработки вне таможенной территории ЕАЭС
14.
Иные сведения
Примечание:
* Заполняются при наличии данных (сведений).
[Должность подписывающего] [ФИО подписывающего]
Приложение 5 к приказу
Приложение 5
к Правилам оказания
государственной услуги
"Выдача документа
об условиях переработки товаров
на/вне таможенной территории
Евразийского экономического
союза и переработки товаров
для внутреннего потребления
в легкой, горно- металлургической,
химической, деревообрабатывающей
отраслях промышленности,
а также машиностроения
и стройиндустрии"
форма
"Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігінің Өнеркәсіп комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесі
Республиканское государственное учреждение "Комитет промышленности Министерства промышленности и строительства Республики Казахстан"
Астана қ.
г. Астана
Номер: [Номер документа]
Дата: [Дата выдачи] г.
Документ об условиях переработки товаров для внутреннего потребления
1.
Сведения об уполномоченном государственном органе Республики Казахстан, выдавшем документ (наименование)
2.
Сведения о лице, которому выдан документ (наименование лица, адрес, БИН, ИИН, банковские реквизиты *)
3.
Сведения о лице (лицах), которое будет непосредственно совершать операции по переработке (наименование лица, адрес, БИН, фамилия, имя, отчество (при его наличии), ИИН, банковские реквизиты *)
4.
Сведения об иностранных товарах и продуктах их переработки (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
5.
Сведения о документах, подтверждающих право владения, пользования и (или) распоряжения товарами
6.
Нормы выхода продуктов переработки в количественном и (или) процентном выражениях
7.
Сведения об операциях по переработке для внутреннего потребления, способах их совершения
8.
Сведения о способах идентификации иностранных товаров, помещаемых под таможенную процедуру переработки для внутреннего потребления, в продуктах их переработки
9.
Сведения об отходах и остатках (наименование, код по ТН ВЭД ЕАЭС, количество и стоимость)
10.
Срок переработки товаров для внутреннего потребления
11.
Сведения о возможности дальнейшего коммерческого использования отходов
12.
Таможенный орган (таможенные органы), в котором предполагаются помещение товаров под таможенную процедуру переработки для внутреннего потребления и завершение действия этой таможенной процедуры
13.
Сведения о невозможности восстановления продуктов переработки до первоначального состояния экономически выгодным способом
14.
Сведения о соблюдении условий использования товаров, помещенных под таможенную процедуру переработки для внутреннего потребления
15.
Иные сведения
Примечание:
* Заполняются при наличии данных (сведений).
[Должность подписывающего] [ФИО подписывающего]