"Кәдеге жарату төлемін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 2 қарашадағы № 448 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрінің м.а. 2024 жылғы 15 шілдедегі № 159 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 17 шілдеде № 34750 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Кәдеге жарату төлемін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2021 жылғы 2 қарашадағы № 448 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25100 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Кәдеге жарату төлемін есептеу әдістемесінде:
2-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Қалдықтарды басқару департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оның Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
Министрінің міндетін атқарушы
Н. Шарбиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сауда және интеграция министрлігі
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Қазақстан Республикасы
Экология және табиғи ресурстар
Министрінің міндетін атқарушы
2024 жылғы 15 шілдедегі
№ 159 бұйрығына
қосымша
Өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері қолданылатын өнім (тауарлар) тізбесінде көзделген өнімнің (тауарлардың) және (немесе) өнім (тауарлар) орамының бірліктері массасының орташаланған көрсеткіштерінің анықтамалығы
1
2
3
4
5
6
Өнімнің (тауардың) не оның орамасының түрі
Өнімнің (тауардың) сипаттамасы
Қосымша сипаттама
Өнім (тауар) массасының орташаланған көрсеткіші
Тізбеден өнімнің (тауардың) СЭҚ ТН коды *

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 2 ноября 2021 года № 448 "Об утверждении Методики расчета утилизационного платежа"
Приказ и.о. Министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 15 июля 2024 года № 159. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июля 2024 года № 34750
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 2 ноября 2021 года №448 "Об утверждении Методики расчета утилизационного платежа" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25100) следующее изменение:
в Методике расчета утилизационного платежа, утвержденной указанным приказом:
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту управления отходами Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Департамент юридической службы Министерства экологии и природных ресурсов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра экологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности министра
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
Н. Шарбиев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство промышленности
и строительства
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
торговли и интеграции
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАН"
Министерство
национальной экономики
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Исполняющий обязанности
министра экологии и
природных ресурсов
Республики Казахстан
от 15 июля 2024 года № 159
Справочник усредненных показателей массы единиц продукции (товаров) и (или) упаковки продукции (товаров), предусмотренных в перечне продукции (товаров), на которую распространяются расширенные обязательств производителей (импортеров)
1
2
3
4
5
6
Вид продукции (товара) либо ее (его) упаковки
Характеристика продукции (товара)
Дополнительная характеристика
Усредненный показатель массы
продукции (товара)
код ТН ВЭД продукции (товара) из Перечня*

1-бөлім. Металл орама
Металл банкалар, бөтелкелер
Сыйымдылығы, текше дециметрлер (бұдан әрі – дм3) немесе литрлер (бұдан әрі – л)
Сыйымдылығы, текше сантиметрлер (бұдан әрі – см3) немесе миллилитрлер (бұдан әрі – мл)
Орама бірлігі массасаның орташаланған көрсеткіші, граммдар (бұдан әрі – гр)
0210, 0303, 0304, 0305, 0306, 0307, 0308, 0402, 0403, 0404, 0409 00 000 0, 0811, 0812, 0813, 0814 00 000 0, 0901, 0902, 0903 00 000 0, 0904, 0905, 0906, 907, 0908, 0909, 0910, 1501, 1502, 1504, 1506 00 000 0, 1509, 1510 00, 1512, 1516, 1517, 1602, 1603 00, 1604, 1605, 1805 00 000 0, 1806, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 00, 2007, 2008, 2009, 2101, 2101, 2103, 2203 00, 3205 00 000 0, 3207, 3208, 3209, 3210 00, 3212, 3213, 3214, 3215, 3303 00, 3304, 3305, 3306, 3307, 3401, 3402
1.

Раздел 1. Металлическая упаковка
Банки, бутылки металлические
Вместимость, дециметры кубические (далее - дм3) или литры (далее – л)
Вместимость, сантиметры кубические (далее - см3) или миллилитры (далее – мл)
Усредненный показатель массы единицы упаковки, граммы (далее – гр)
0210, 0303, 0304, 0305, 0306, 0307, 0308, 0402, 0403, 0404, 0409 00 000 0, 0811, 0812, 0813, 0814 00 000 0, 0901, 0902, 0903 00 000 0, 0904, 0905, 0906, 907, 0908, 0909, 0910, 1501, 1502, 1504, 1506 00 000 0, 1509, 1510 00, 1512, 1516, 1517, 1602, 1603 00, 1604, 1605, 1805 00 000 0, 1806, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 00, 2007, 2008, 2009, 2101, 2101, 2103, 2203 00, 3205 00 000 0, 3207, 3208, 3209, 3210 00, 3212, 3213, 3214, 3215, 3303 00, 3304, 3305, 3306, 3307, 3401, 3402
1.

1-275
2,5
17.
0,276-0,325
276-325
3,7
18.
0,326-0,369
326-369
4,2
19.
0,370-0,521
370-521
5,1
20.
0,522-0,971
522-971
6
21.
0,972-1,854
972-1854
6,3
22.
1,855-2,275
1855-2275
8,7
23.
2,276-2,3722
2276-2372
13,1
24.
2,373-2,951
2373-2951
13,2
25.
2,952-3,515
2952-3915
21,6
26.
3,515 аса
3915 аса
32,5
Полимер материалдардан жасалған қап
Көлемі, дм3 немесе л
Сыйымдылығы, см3 немесе мл
Орама бірлігі массасаның орташаланған көрсеткіші, гр
0701, 0702 00 000, 0703, 0704, 0705, 0706, 0707 00, 0708, 0709, 0710, 0711, 0712, 0713, 0714, 0801, 0802, 0803, 0804, 0805, 0806, 0807, 0808, 0809, 0810, 0811, 0813, 0814 00 000 0, 1005, 1006, 1008, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1201, 1202, 1206 00, 1208, 1517, 1701, 1702, 1704, 1805 00 000 0, 1806, 1902, 1901, 1904, 1905, 2102, 2101, 2103, 2105 00, 2501 00, 2523 30 000 0, 2523 90 000 0, 3501, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 5006 00, 5109, 5207, 5406 00 000 0, 5511, 5601 21, 5601 22, 5601 29 000 0, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705 00, 6306, 6307, 6401, 6402, 6403, 6404, 6405, 6501 00 000 0, 6502 00 000 0, 6504 00 000 0, 6505 00, 6506, 6507 00 000 0, 6603
27.
10 дейін
10000 дейін
24
28.
10,001-20
10001-20000
26,3
29.
20,001-30
20001-30000
40,7
30.
30,001-40
30001-40000
42,5
31.
40,001-50
40001-50000
85,4
32.
50,001-60
50001-60000
114,4
33.
60 аса
60000 аса
151
Полимер қабыршақ
Қалыңдығы, мм
-
Орама бірлігі массасаның орташаланған көрсеткіші, гр
0210, 0303, 0304, 0305, 0306, 0307, 0308, 0405, 0406, 0407, 0408, 0701, 0702 00 000, 0703, 0704, 0705, 0706, 0707 00, 0708, 0709, 0710, 0711, 0712, 0713, 0714, 1501, 1502, 1504, 1506 00 000 0, 1510 00, 1512, 1516, 1517, 1601 00, 1806, 1905, 2104, 2402, 2403 11 000 0, 2403 99 100 0, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 3922, 3924, 3925, 3926, 4014, 4015, 4201 00 000 0, 4202, 4203, 4205 00, 4206 00 000 0, 4303, 4304 00 000 0, 4414 00, 4417 00 000 0, 4419, 4420, 4421, 4601, 4602, 4801 00 000 0, 4802, 4803, 4804, 4805, 4806, 4807 00, 4808, 4809, 4810, 4811, 4812 00 000 0, 4813, 4814, 4816, 4817, 4818, 4819, 4820, 4821, 4822, 4823, 4901, 4902, 4903 00 000 0, 4904 00 000 0, 4905, 4906 00 000 0, 4907 00, 4908, 4909 00 000 0, 4910 00 000 0, 4911, 5006 00, 5109, 5207, 5406 00 000 0, 5511, 5601 21, 5601 22, 5601 29 000 0, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705 00, 6101, 6102, 6103, 6104, 6105, 6106, 6107, 6108, 6109, 6110, 6111, 6112, 6113 00, 6114, 6115, 6116, 6117, 6201, 6202, 6203, 6204, 6205, 6206, 6207, 6208, 6209, 6210, 6211, 6212, 6213, 6214, 6215, 6216 00 000 0, 6217, 6301, 6302, 6303, 6304, 6305, 6306, 6307, 6401, 6402, 6403, 6404, 6405, 6501 00 000 0, 6502 00 000 0, 6504 00 000 0, 6505 00, 6506, 6507 00 000 0, 6603, 6702, 6704, 6804, 6905, 6907, 6910, 6911, 6912 00, 6913, 6914, 7009, 7013, 7113, 7114, 7115, 7116, 7117, 7318, 7319, 7323, 7324, 7325, 7415, 8201, 8202, 8203, 8204, 8205, 8206, 8207, 8208, 8209, 8210, 8211, 8212, 8213, 8214, 8215, 8302, 8308, 9101, 9102, 9103, 9105, 9401, 9402, 9403, 9404, 9406, 9504, 9505, 9507, 9603, 9608, 9609, 9613, 9614 00, 9615, 9616, 9617 00 000 1, 8539 31, 8539 32, 8539 39 000 0, 8539 41 000 0, 8539 49 000 0, 9025 11 200, 7321 11, 8418, 8422 11 000 0, 8422 19 000 0, 8450, 8451 21 000, 8451 29 000 0, 8516 60 10, 8415 10, 8443 31, 8443 32, 8443 39 100, 8443 39 310 0, 8452 10, 8508, 8509, 8516 10, 8516 21 000 0, 8516 29, 8467, 8471, 8516 50 000 0, 8516 60 500 0, 8516 60 900 0, 8516 60 700 0, 8516 60 800 0, 8516 71 000 0, 8519, 8521, 8527, 8528, 9504 50 000, 8470 10 000 0, 8510, 8516 31 000, 8516 40 000 0, 8516 79, 8516 72 000 0, 8517 11 000 0, 8517 12 000 0, 8517 69, 8517 18 000 0, 8525 80 300 0, 9006 40 000 0, 9006 51 000 0, 9006 52 000, 9006 53, 9006 59 000, 9006 61 000, 9006 69 000 0
34.

1-275
2,5
17.
0,276-0,325
276-325
3,7
18.
0,326-0,369
326-369
4,2
19.
0,370-0,521
370-521
5,1
20.
0,522-0,971
522-971
6
21.
0,972-1,854
972-1854
6,3
22.
1,855-2,275
1855-2275
8,7
23.
2,276-2,3722
2276-2372
13,1
24.
2,373-2,951
2373-2951
13,2
25.
2,952-3,515
2952-3915
21,6
26.
более 3,515
Более 3915
32,5
Мешок из полимерных материалов
Объем, дм3 или л
Вместимость, см3 или мл
Усредненный показатель массы единицы упаковки, гр
0701, 0702 00 000, 0703, 0704, 0705, 0706, 0707 00, 0708, 0709, 0710, 0711, 0712, 0713, 0714, 0801, 0802, 0803, 0804, 0805, 0806, 0807, 0808, 0809, 0810, 0811, 0813, 0814 00 000 0, 1005, 1006, 1008, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1201, 1202, 1206 00, 1208, 1517, 1701, 1702, 1704, 1805 00 000 0, 1806, 1902, 1901, 1904, 1905, 2102, 2101, 2103, 2105 00, 2501 00, 2523 30 000 0, 2523 90 000 0, 3501, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 5006 00, 5109, 5207, 5406 00 000 0, 5511, 5601 21, 5601 22, 5601 29 000 0, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705 00, 6306, 6307, 6401, 6402, 6403, 6404, 6405, 6501 00 000 0, 6502 00 000 0, 6504 00 000 0, 6505 00, 6506, 6507 00 000 0, 6603
27.
до 10
до 10000
24
28.
10,001-20
10001-20000
26,3
29.
20,001-30
20001-30000
40,7
30.
30,001-40
30001-40000
42,5
31.
40,001-50
40001-50000
85,4
32.
50,001-60
50001-60000
114,4
33.
более 60
более 60000
151
Пленка полимерная
Толщина, мм
-
Усредненный показатель массы единицы упаковки, гр
0210, 0303, 0304, 0305, 0306, 0307, 0308, 0405, 0406, 0407, 0408, 0701, 0702 00 000, 0703, 0704, 0705, 0706, 0707 00, 0708, 0709, 0710, 0711, 0712, 0713, 0714, 1501, 1502, 1504, 1506 00 000 0, 1510 00, 1512, 1516, 1517, 1601 00, 1806, 1905, 2104, 2402, 2403 11 000 0, 2403 99 100 0, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 3922, 3924, 3925, 3926, 4014, 4015, 4201 00 000 0, 4202, 4203, 4205 00, 4206 00 000 0, 4303, 4304 00 000 0, 4414 00, 4417 00 000 0, 4419, 4420, 4421, 4601, 4602, 4801 00 000 0, 4802, 4803, 4804, 4805, 4806, 4807 00, 4808, 4809, 4810, 4811, 4812 00 000 0, 4813, 4814, 4816, 4817, 4818, 4819, 4820, 4821, 4822, 4823, 4901, 4902, 4903 00 000 0, 4904 00 000 0, 4905, 4906 00 000 0, 4907 00, 4908, 4909 00 000 0, 4910 00 000 0, 4911, 5006 00, 5109, 5207, 5406 00 000 0, 5511, 5601 21, 5601 22, 5601 29 000 0, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705 00, 6101, 6102, 6103, 6104, 6105, 6106, 6107, 6108, 6109, 6110, 6111, 6112, 6113 00, 6114, 6115, 6116, 6117, 6201, 6202, 6203, 6204, 6205, 6206, 6207, 6208, 6209, 6210, 6211, 6212, 6213, 6214, 6215, 6216 00 000 0, 6217, 6301, 6302, 6303, 6304, 6305, 6306, 6307, 6401, 6402, 6403, 6404, 6405, 6501 00 000 0, 6502 00 000 0, 6504 00 000 0, 6505 00, 6506, 6507 00 000 0, 6603, 6702, 6704, 6804, 6905, 6907, 6910, 6911, 6912 00, 6913, 6914, 7009, 7013, 7113, 7114, 7115, 7116, 7117, 7318, 7319, 7323, 7324, 7325, 7415, 8201, 8202, 8203, 8204, 8205, 8206, 8207, 8208, 8209, 8210, 8211, 8212, 8213, 8214, 8215, 8302, 8308, 9101, 9102, 9103, 9105, 9401, 9402, 9403, 9404, 9406, 9504, 9505, 9507, 9603, 9608, 9609, 9613, 9614 00, 9615, 9616, 9617 00 000 1, 8539 31, 8539 32, 8539 39 000 0, 8539 41 000 0, 8539 49 000 0, 9025 11 200, 7321 11, 8418, 8422 11 000 0, 8422 19 000 0, 8450, 8451 21 000, 8451 29 000 0, 8516 60 10, 8415 10, 8443 31, 8443 32, 8443 39 100, 8443 39 310 0, 8452 10, 8508, 8509, 8516 10, 8516 21 000 0, 8516 29, 8467, 8471, 8516 50 000 0, 8516 60 500 0, 8516 60 900 0, 8516 60 700 0, 8516 60 800 0, 8516 71 000 0, 8519, 8521, 8527, 8528, 9504 50 000, 8470 10 000 0, 8510, 8516 31 000, 8516 40 000 0, 8516 79, 8516 72 000 0, 8517 11 000 0, 8517 12 000 0, 8517 69, 8517 18 000 0, 8525 80 300 0, 9006 40 000 0, 9006 51 000 0, 9006 52 000, 9006 53, 9006 59 000, 9006 61 000, 9006 69 000 0
34.

3045
4-бөлім. Қағаз және картон орама
Қағаздан жасалған пакеттер
Көлемі, дм3 немесе л
Сыйымдылығы, см3 немесе мл
Орама бірлігі массасаның орташаланған көрсеткіші, гр
0801, 0802, 0811, 0813, 0814 00 000 0, 0901, 0902, 0903 00 000 0, 0904, 0905, 0906, 0907, 0908, 0909, 0910, 1005, 1006, 1008, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1201, 1202, 1206 00, 1208, 1701, 1702, 1704, 3505, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 3707, 4801 00 000 0, 4802, 4803, 4804, 4805, 4806, 4807 00, 4808, 4809, 4810, 4811, 4812 00 000 0, 4813, 4814, 4816, 4817, 4818, 4819, 4820, 4821, 4822, 4823, 4901, 4902, 4903 00 000 0, 4904 00 000 0, 4905, 4906 00 000 0, 4907 00, 4908, 4909 00 000 0, 4910 00 000 0, 4911, 6905, 6907, 6910, 6911, 6912 00, 6913, 6914, 7009, 7013
1.
0,001-0,254
1-254
19,1
2.
0,255-0,275
255-275
22,5
3.
0,276-0,325
276-325
24,2
4.
0,326-0,369
326-369
24,3
5.
0,370-0,521
370-521
25,4
6.
0,522-0,971
522-971
33,6
7.
0,972-1,854
972-1854
39,6
8.
1,855-2,275
1855-2275
40,1
9.
2,276-2,3722
2276-2372
43,1
10.
2,373-2,951
2373-2951
53,8
11.
2,952-3,515
2952-3515
56,2
12.
3,515 аса
3515 аса
65,5
Қағаздан/картоннан жасалған жәшіктер мен қораптар.
Көлемі, дм3 немесе л
Сыйымдылығы, см3 немесе мл
Орама бірлігі массасаның орташаланған көрсеткіші, гр
0210, 0303, 0304, 0305, 0306, 0307, 0308, 0701, 0702 00 000, 0703, 0704, 0705, 0706, 0707 00, 0708, 0709, 0710, 0711, 0712, 0713, 0714, 0801, 0802, 0803, 0804, 0805, 0806, 0807, 0808, 0809, 0810, 0811, 0812, 0813, 0814 00 000 0, 0901, 0902, 0903 00 000 0, 0904, 0905, 0906, 0907, 0908, 0909, 0910, 1005, 1006, 1008, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1201, 1202, 1206 00, 1208, 1701, 1702, 1704, 1805 00 000 0, 1806, 1905, 2402, 2403 11 000 0, 2403 99 100 0, 3304, 3305, 3306, 3307, 3401, 3402, 3403, 3404, 3405, 3406 00 000 0, 3502, 3503 00, 3505, 3506, 3506, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 3922, 3924, 3925, 3926, 4014, 4015, 4201 00 000 0, 4202, 4203, 4205 00, 4206 00 000 0, 4303, 4304 00 000 0, 4414 00, 4417 00 000 0, 4419, 4420, 4421, 4601, 4602, 4801 00 000 0, 4802, 4803, 4804, 4805, 4806, 4807 00, 4808, 4809, 4810, 4811, 4812 00 000 0, 4813, 4814, 4816, 4817, 4818, 4819, 4820, 4821, 4822, 4823, 4901, 4902, 4903 00 000 0, 4904 00 000 0, 4905, 4906 00 000 0, 4907 00, 4908, 4909 00 000 0, 4910 00 000 0, 4911, 5006 00, 5109, 5207, 5406 00 000 0, 5511, 5601 21, 5601 22, 5601 29 000 0, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705 00, 6101, 6102, 6103, 6104, 6105, 6106, 6107, 6108, 6109, 6110, 6111, 6112, 6113 00, 6114, 6115, 6116, 6117, 6201, 6202, 6203, 6204, 6205, 6206, 6207, 6208, 6209, 6210, 6211, 6212, 6213, 6214, 6215, 6216 00 000 0, 6217, 6301, 6302, 6303, 6304, 6305, 6306, 6307, 6401, 6402, 6403, 6404, 6405, 6501 00 000 0, 6502 00 000 0, 6504 00 000 0, 6505 00, 6506, 6507 00 000 0, 6603, 6702, 6704, 6804, 6905, 6907, 6910, 6911, 6912 00, 6913, 6914, 7009, 7013, 7113, 7114, 7115, 7116, 7117, 7318, 7319, 7323,7324, 7325, 7415, 7418, 7419, 7615, 8201, 8202, 8203, 8204, 8205, 8206, 8207, 8208, 8209, 8210, 8211, 8212, 8213, 8214, 8215, 8302, 8308, 9101, 9102, 9103, 9105, 9401, 9402, 9403, 9404, 9405, 9406, 9504, 9505, 9507, 9603, 9608, 9609, 9613, 9614 00, 9615, 9616, 9617 00 000 1, 8539 31, 8539 32, 8539 39 000 0, 8539 41 000 0, 8539 49 000 0, 9025 11 200, 7321 11, 8418, 8422 11 000 0, 8422 19 000 0, 8450, 8451 21 000, 8451 29 000 0, 8516 60 10, 8415 10, 8443 31, 8443 32, 8443 39 100, 8443 39 310 0, 8452 10, 8508, 8509, 8516 10, 8516 21 000 0, 8516 29, 8467, 8471, 8516 50 000 0, 8516 60 500 0, 8516 60 900 0, 8516 60 700 0, 8516 60 800 0, 8516 71 000 0, 8519, 8521, 8527, 8528, 9504 50 000, 8470 10 000 0, 8510, 8516 31 000, 8516 40 000 0, 8516 79, 8516 72 000 0, 8517 11 000 0, 8517 12 000 0, 8517 69, 8517 18 000 0, 8525 80 300 0, 9006 40 000 0, 9006 51 000 0, 9006 52 000, 9006 53, 9006 59 000, 9006 61 000, 9006 69 000 0
13.
0-1

3045
Раздел 4. Бумажная и картонная упаковка
Пакеты из бумаги
Объем, дм3 или л
Объем, см3 или мл
Усредненный показатель массы единицы упаковки, гр
0801, 0802, 0811, 0813, 0814 00 000 0, 0901, 0902, 0903 00 000 0, 0904, 0905, 0906, 0907, 0908, 0909, 0910, 1005, 1006, 1008, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1201, 1202, 1206 00, 1208, 1701, 1702, 1704, 3505, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 3707, 4801 00 000 0, 4802, 4803, 4804, 4805, 4806, 4807 00, 4808, 4809, 4810, 4811, 4812 00 000 0, 4813, 4814, 4816, 4817, 4818, 4819, 4820, 4821, 4822, 4823, 4901, 4902, 4903 00 000 0, 4904 00 000 0, 4905, 4906 00 000 0, 4907 00, 4908, 4909 00 000 0, 4910 00 000 0, 4911, 6905, 6907, 6910, 6911, 6912 00, 6913, 6914, 7009, 7013
1.
0,001-0,254
1-254
19,1
2.
0,255-0,275
255-275
22,5
3.
0,276-0,325
276-325
24,2
4.
0,326-0,369
326-369
24,3
5.
0,370-0,521
370-521
25,4
6.
0,522-0,971
522-971
33,6
7.
0,972-1,854
972-1854
39,6
8.
1,855-2,275
1855-2275
40,1
9.
2,276-2,3722
2276-2372
43,1
10.
2,373-2,951
2373-2951
53,8
11.
2,952-3,515
2952-3515
56,2
12.
более 3,515
более 3515
65,5
Ящики и коробки из бумаги/картона.
Объем, дм3 или л
Объем, см3 или мл
Усредненный показатель массы единицы упаковки, гр
0210, 0303, 0304, 0305, 0306, 0307, 0308, 0701, 0702 00 000, 0703, 0704, 0705, 0706, 0707 00, 0708, 0709, 0710, 0711, 0712, 0713, 0714, 0801, 0802, 0803, 0804, 0805, 0806, 0807, 0808, 0809, 0810, 0811, 0812, 0813, 0814 00 000 0, 0901, 0902, 0903 00 000 0, 0904, 0905, 0906, 0907, 0908, 0909, 0910, 1005, 1006, 1008, 1101, 1102, 1103, 1104, 1105, 1106, 1107, 1108, 1201, 1202, 1206 00, 1208, 1701, 1702, 1704, 1805 00 000 0, 1806, 1905, 2402, 2403 11 000 0, 2403 99 100 0, 3304, 3305, 3306, 3307, 3401, 3402, 3403, 3404, 3405, 3406 00 000 0, 3502, 3503 00, 3505, 3506, 3506, 3604, 3605 00 000 0, 3701, 3702, 3703, 3704 00, 3705 00, 3706, 3922, 3924, 3925, 3926, 4014, 4015, 4201 00 000 0, 4202, 4203, 4205 00, 4206 00 000 0, 4303, 4304 00 000 0, 4414 00, 4417 00 000 0, 4419, 4420, 4421, 4601, 4602, 4801 00 000 0, 4802, 4803, 4804, 4805, 4806, 4807 00, 4808, 4809, 4810, 4811, 4812 00 000 0, 4813, 4814, 4816, 4817, 4818, 4819, 4820, 4821, 4822, 4823, 4901, 4902, 4903 00 000 0, 4904 00 000 0, 4905, 4906 00 000 0, 4907 00, 4908, 4909 00 000 0, 4910 00 000 0, 4911, 5006 00, 5109, 5207, 5406 00 000 0, 5511, 5601 21, 5601 22, 5601 29 000 0, 5701, 5702, 5703, 5704, 5705 00, 6101, 6102, 6103, 6104, 6105, 6106, 6107, 6108, 6109, 6110, 6111, 6112, 6113 00, 6114, 6115, 6116, 6117, 6201, 6202, 6203, 6204, 6205, 6206, 6207, 6208, 6209, 6210, 6211, 6212, 6213, 6214, 6215, 6216 00 000 0, 6217, 6301, 6302, 6303, 6304, 6305, 6306, 6307, 6401, 6402, 6403, 6404, 6405, 6501 00 000 0, 6502 00 000 0, 6504 00 000 0, 6505 00, 6506, 6507 00 000 0, 6603, 6702, 6704, 6804, 6905, 6907, 6910, 6911, 6912 00, 6913, 6914, 7009, 7013, 7113, 7114, 7115, 7116, 7117, 7318, 7319, 7323,7324, 7325, 7415, 7418, 7419, 7615, 8201, 8202, 8203, 8204, 8205, 8206, 8207, 8208, 8209, 8210, 8211, 8212, 8213, 8214, 8215, 8302, 8308, 9101, 9102, 9103, 9105, 9401, 9402, 9403, 9404, 9405, 9406, 9504, 9505, 9507, 9603, 9608, 9609, 9613, 9614 00, 9615, 9616, 9617 00 000 1, 8539 31, 8539 32, 8539 39 000 0, 8539 41 000 0, 8539 49 000 0, 9025 11 200, 7321 11, 8418, 8422 11 000 0, 8422 19 000 0, 8450, 8451 21 000, 8451 29 000 0, 8516 60 10, 8415 10, 8443 31, 8443 32, 8443 39 100, 8443 39 310 0, 8452 10, 8508, 8509, 8516 10, 8516 21 000 0, 8516 29, 8467, 8471, 8516 50 000 0, 8516 60 500 0, 8516 60 900 0, 8516 60 700 0, 8516 60 800 0, 8516 71 000 0, 8519, 8521, 8527, 8528, 9504 50 000, 8470 10 000 0, 8510, 8516 31 000, 8516 40 000 0, 8516 79, 8516 72 000 0, 8517 11 000 0, 8517 12 000 0, 8517 69, 8517 18 000 0, 8525 80 300 0, 9006 40 000 0, 9006 51 000 0, 9006 52 000, 9006 53, 9006 59 000, 9006 61 000, 9006 69 000 0
13.
0-1

DOT 5,1
1,07
1,07
4.
Орташа өлшенген
1,07
1,07
Жүктеу
*Ескертпе: Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 386-бабының 1-тармағына сәйкес бекітілетін өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелері қолданылатын өнімнің (тауарлардың) тізбесі.
**Ескертпе: "Орауыш қағаз. Техникалық шарттар" МЕМСТ 8273-75 мемлекетаралық стандартына сәйкес.
*** Импорттаушы (өндіруші) бойынша әкелінген (өндірілген) шинаның түрі және (немесе) мөлшері туралы Нормативтік құқықтық актілерде айқындалған уәкілетті органдар ұсынатын мәліметтерде Оператор анықтамалықтан шиналардың ең жоғары салмағын қолданады өнімнің (тауардың) СЭҚ ТН кодына сәйкес:
1) шиналардың түрі туралы ақпарат болған кезде-шиналардың көрсетілген санатынан ең көп масса;
2) шиналардың түрі туралы ақпарат болмаған жағдайда – "Аса үлкен габаритті шиналар" түріне жататын максималды масса.
Оператор импорттаушылардан (өндірушілерден) шиналардың салмағын растай отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 25 қазандағы № 763 қаулысымен бекітілген өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерін іске асыру қағидаларында көрсетілген құжаттарды алған кезде шинаның салмағын, Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 76-бабында айқындалған мерзімдерде түзетуді жүзеге асырады.
**** Импорттаушы (өндіруші) бойынша әкелінген (өндірілген) аккумулятордың түрі және (немесе) сыйымдылығы туралы Нормативтік құқықтық актілерде айқындалған уәкілетті органдар беретін мәліметтерде Оператор анықтамалықтан аккумулятордың ең жоғары салмағын қолданады өнімнің (тауардың) СЭҚ ТН кодына сәйкес:
1) аккумулятордың түрі туралы ақпарат болған кезде-аккумулятордың көрсетілген түрінен максималды масса;
2) батарея түрі туралы ақпарат болмаған жағдайда-батареялардың барлық түрлерінің ең көп массасы.
Оператор импорттаушылардан (өндірушілерден) аккумулятордың салмағын растай отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 25 қазандағы № 763 қаулысымен бекітілген өндірушілердің (импорттаушылардың) кеңейтілген міндеттемелерін іске асыру қағидаларында көрсетілген құжаттарды алған кезде аккумулятордың салмағын Қазақстан Республикасының Әкімшілік рәсімдік-процестік кодексінің 76-бабында айқындалған мерзімдерде түзетуді жүзеге асырады.

DOT 5,1
1,07
1,07
4.
Средневзвешенное
1,07
1,07
*Примечание: Перечень продукции (товаров), на которую (которые) распространяются расширенные обязательства производителей (импортеров), утверждаемый в соответствии с пунктом 1 статьи 386 Экологического кодекса Республики Казахстан.
*** В случае отсутствия в сведениях, предоставляемых уполномоченными органами, определенными в нормативных правовых актах, по импортеру (производителю) о виде и (или) размерности ввезенной (произведенной) шины, Оператор применяет максимальный вес шин из справочника, в соответствии с кодом ТН ВЭД продукции (товара):
1) при наличии информации о виде шин – максимальную массу из указанной категории шин;
2) при отсутствии информации о виде шин – максимальную массу, относящуюся к виду "Сверх крупногабаритные шины".
**Примечание: в соответствии с межгосударственным стандартом ГОСТ 8273-75 "Бумага оберточная. Технические условия".
Оператор осуществляет корректировку веса шины при получении от импортеров (производителей) документов, указанных в Правилах реализации расширенных обязательств производителей (импортеров), утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2021 года № 763, с подтверждением веса шин, в сроки, определенные статьей 76 административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан.
****В случае отсутствия в сведениях, предоставляемых уполномоченными органами, определенными в нормативных правовых актах, по импортеру (производителю) о виде и (или) емкости ввезенного (произведенного) аккумулятора, Оператор применяет максимальный вес аккумулятора из Справочника, в соответствии с кодом ТН ВЭД продукции (товара):
1) при наличии информации о виде аккумулятора – максимальную массу из указанного вида аккумулятора;
2) при отсутствии информации о виде аккумулятора – наиболее максимальную массу из всех видов аккумуляторов.
Оператор осуществляет корректировку веса аккумулятора при получении от импортеров (производителей) документов, указанных в Правилах реализации расширенных обязательств производителей (импортеров), утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 октября 2021 года № 763, с подтверждением веса аккумулятора, в сроки, определенные статьей 76 административного процедурно-процессуального кодекса Республики Казахстан.