"Уәкілетті органдармен әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" № 1-ӘІ есептің нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 43 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2024 жылғы 19 шілдедегі № 93 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 22 шілдеде № 34778 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Уәкілетті органдармен әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" № 1-ӘІ есептің нысанын және оны қалыптастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 43 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31810 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Уәкілетті органдармен әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" № 1-ӘІ есеп нысанында:
3-бөлімнің 5-кестесі осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты құқықтық статистика және арнайы есепке алудың мүдделі субъектілеріне, сондай-ақ Комитеттің аумақтық және оған теңестірілген органдарына орындау үшін жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет төрағасына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
Б. Асылов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Сот әкімшілігі
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
2024 жылғы 19 шілдедегі
№ 93 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурордың
2023 жылғы "27" қантардағы
№ 43 бұйрығына
1-қосымшасы
нысан
"Уәкілетті органдардың әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі істерді қарау нәтижелері туралы" № 1- ӘІ есебі

О внесении изменения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27 января 2023 года № 43 "Об утверждении формы отчета № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях" и Инструкции по его формированию"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 19 июля 2024 года № 93. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июля 2024 года № 34778
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 27 января 2023 года № 43 "Об утверждении формы отчета № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях" и Инструкции по его формированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31810) следующее изменение:
в форме отчета № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях":
таблицу 5 раздела 3 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее – Комитет) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан;
3) направление настоящего приказа заинтересованным субъектам правовой статистики и специальных учетов, а также территориальным и приравненным органам Комитета для исполнения.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор Республики Казахстан Б. Асылов
"СОГЛАСОВАН"
Судебная администрация
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
от 19 июля 2024 года № 93
Приложение 1 к приказу
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 27 января 2023 года № 43
форма
Отчет № 1-АД "О результатах рассмотрения уполномоченными органами дел об административных правонарушениях"

3-бөлім. Бірінші сатыдағы соттардың әкімшілік құқық бұзушылық туралы істерді қарау жөніндегі жұмысы туралы
5-кесте. Әкімшілік-құқықтық ықпал ету шаралары қолданылған адамдар туралы мәліметтер
Сот органдары әкімшілік-құқықтық ықпал ету шараларын қолданған Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің (бұдан әрі - ҚР ӘҚБтК) баптары
Жол коды
Қ ӘҚБтК-нің 54-бабы бойынша ерекше талаптар белгіленген адамдардың барлығы

Раздел 3. О работе судов первой инстанции по рассмотрению дел об административных правонарушениях
Таблица 5. Сведения о лицах, к которым были применены меры административно-правового воздействия
Статьи Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях (далее - КРКоАП), по которым судебными органами применены меры административно-правового воздействия
Код строки
Всего лиц, к которым установлены особые требования по статье 54 КРКоАП