"Нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 757 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 24 шілдедегі № 480 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 25 шілдеде № 34812 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2023 жылғы 12 шілдедегі № 757 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 33067 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген нарықтық бағалар туралы ресми танылған ақпарат көздерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
European Market Scan Basic Service, Asia-Pacific/Arab Gulf Marketskan
S&P Global Inc. (S&P Global Commodity Insights), Америка Құрама Штаттары
Мұнай өнімдері

О внесении изменений в приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 757 "Об утверждении Перечня официально признанных источников информации о рыночных ценах"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 июля 2024 года № 480. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2024 года № 34812
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 12 июля 2023 года № 757 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 33067) следующие изменения:
в Перечне официально признанных источников информации о рыночных ценах, утвержденном указанным приказом:
строку, порядковый номер 2, изложить в следующей редакции:
"
2
European Market Scan Basic Service, Asia-Pacific/Arab Gulf Marketskan
S&P Global Inc. (S&P Global Commodity Insights), СоединҰнные Штаты Америки
Нефтепродукты

2610 00 000 0
";
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
29
Argus Crude
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай
2709 00 900
Argus European Products
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай өнімдері
2710
Argus Asia Pacific Products
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай өнімдері
2710
Argus International LPG
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Сұйытылған газ
2711 11 000 0 – 2711 19 000 0
Argus Coal Daily International
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Көмір
2701, 2702
Argus European Natural Gas
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Табиғи газ
2711 21 000 0
Argus Freight
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Теңіз тасымалы жөніндегі қызметтер
-
Argus China Petroleum
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай, мұнай өнімдері
2709 00 900, 2710
Argus Мұнай экспорты
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай
2709 00 900
Argus мұнай өнімдерінің экспорты
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай өнімдері
2710
Argus Сұйытылған газдар және конденсат
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Сұйытылған газ
2711 11 000 0 –2711 19 000 0
Argus Russian Coal
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Көмір
2701, 2702
Экспорттау кезіндегі көліктік және ілеспе шығындар
Argus Мұнайкөлік
Argus Media Limited, Ұлыбритания
Мұнай және мұнай өнімдерін экспорттау кезіндегі көліктік және ілеспе шығындар
-
".
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев

2610 00 000 0
";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"
29
Argus Crude
Argus Media Limited, Великобритания
Нефть
2709 00 900
Argus European Products
Argus Media Limited, Великобритания
Нефтепродукты
2710
Argus Asia Pacific Products
Argus Media Limited, Великобритания
Нефтепродукты
2710
Argus International LPG
Argus Media Limited, Великобритания
Сжиженный газ
2711 11 000 0 –
2711 19 000 0
Argus Coal Daily International
Argus Media Limited, Великобритания
Уголь
2701, 2702
Argus European Natural Gas
Argus Media Limited, Великобритания
Природный газ
2711 21 000 0
Argus Freight
Argus Media Limited, Великобритания
Услуги по морской транспортировке
Argus China Petroleum
Argus Media Limited, Великобритания
Нефть, нефтепродукты
2709 00 900, 2710
Argus Экспорт нефти
Argus Media Limited, Великобритания
Нефть
2709 00 900
Argus Экспорт нефтепродуктов
Argus Media Limited, Великобритания
Нефтепродукты
2710
Argus Сжиженный газ и конденсат
Argus Media Limited, Великобритания
Сжиженный газ
2711 11 000 0 –
2711 19 000 0
Argus Russian Coal
Argus Media Limited, Великобритания
Уголь
2701, 2702
Транспортные и сопутствующие издержки при экспорте угля
Argus Нефтетранспорт
Argus Media Limited, Великобритания
Транспортные и сопутствующие издержки при экспорте нефти и нефтепродуктов
".
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан после его официального опубликования.
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев