"Бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесін, нысандарын, оларды ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 612 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2024 жылғы 13 қарашадағы № 94 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 14 қарашада № 35370 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Бақылау функцияларын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қаржылық және өзге де есептілігінің тізбесін, нысандарын, оларды ұсыну мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 612 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15661 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдерін бекіту туралы";
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдерінің тізбесі;";
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес "Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп" нысаны;";
16), 17), 18), 19) мынадай мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша бухгалтерлік баланс" нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп" нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп" нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп" нысаны.";
көрсетілген бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 -қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 612 "Об утверждении перечня, форм, сроков представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций"
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 13 ноября 2024 года № 94. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2024 года № 35370
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 16 августа 2017 года № 612 "Об утверждении перечня, форм, сроков представления финансовой и иной отчетности фондом социального медицинского страхования для обеспечения контрольных функций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15661) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении форм и сроков представления фондом социального медицинского страхования отчетности по средствам на оказание медицинской помощи";
в пункте 1:
подпункт 1) изложить следующей редакции:
"1) перечень форм и сроков представления фондом социального медицинского страхования отчетности по средствам на оказание медицинской помощи согласно приложению 1 к настоящему приказу;";
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) форму "Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора закупа" согласно приложению 15 к настоящему приказу;";
дополнить подпунктами 16), 17), 18), 19) следующего содержания:
"16) форму "Бухгалтерский баланс по средствам на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму "Отчет о доходах и расходах системы обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму "Отчет о движении денежных средств на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму "Отчет об изменениях в чистых активах системы обязательного социального медицинского страхования" согласно приложению 19 к настоящему приказу.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему приказу;

осы бұйрыққа 16, 17, 18 және 19-қосымшаларға сәйкес 16, 17, 18 және 19-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
А. Альназарова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Стратегиялық жоспарлау және
реформалар агенттігінің
Ұлттық статистика бюросы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі
2024 жылғы 13 қарашадағы
№ 94 бұйрыққа
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
1-қосымша
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдері тізбесі
№ р/с
Есептіліктің атауы
Не үшін арналған
Кезеңділігі
Қаржы жылы ішінде есептілікті ұсыну мерзімдері
Қаржы жылы аяқталғаннан кейін есептілікті ұсыну мерзімдері
Ескерту
1
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
Тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
2
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
Тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
3
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
Тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
4
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
5
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмектің өңірлері мен түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
6
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
7
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
8
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін қордың және нысаналы жарнасын пайдалануы туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
9
Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
10
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
11
Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
12
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
ай сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
13
Медициналық көрсетілетін қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
тоқсан сайынғы, жылдық
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 20-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
14
Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп
Әкімшілік деректерді жинау үшін
1-жарты жылдық, жылдық
Есепті жартыжылдықтан кейінгі айдың 30-күні
Алдыңғы есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
15
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша
бухгалтерлік баланс
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
16
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
17
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
18
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп
Арнайы мақсаттағы жылдық қаржылық есептілікті жинау үшін
жылдық
КеАҚ "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" қоры Директорлар кеңесімен есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
Жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
2-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп
Нысан индексі: 2-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Бекітілген тізбе бойынша қаржы құралдарының атауы, қаржы құралдарының түрлері
Активтерді инвестициялау лимиті, % - бен (сенімгерлік басқару шартына инвестициялық стратегияға сәйкес)
Мәміле күні
Қаржы құралдарын өтеу күні
Активтерді инвестициялаудың нақты көлемі
% ауытқу
мың теңге
жиынына % - бен
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Түрлері бойынша жиыны
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Бас бухгалтер __________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерін орналастыру туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті дайындауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

дополнить приложениями 16, 17, 18 и 19 согласно приложениям 16, 17, 18 и 19 к настоящему приказу.
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
А. Альназарова
"СОГЛАСОВАН"
Бюро национальной статистики
Агентства по стратегическому
планированию и реформам
Республики Казахстан
Приложение 1 к приказу
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
от 13 ноября 2024 года № 94
Приложение 1 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
Перечень форм и сроков представления фондом социального медицинского страхования отчетности по средствам на оказание медицинской помощи
№ п/п
Наименование отчетности
Для чего предназначается
Периодичность
Сроки представления отчетности в течение финансового года
Сроки представления отчетности после окончания финансового года
Примечание
1
Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
Ежеквартальная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
20 марта, следующего за отчетным годом
Входит в комплект годовой финансовой отчетности специального назначения
2
Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
Ежеквартальная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
20 марта, следующего за отчетным годом
Входит в комплект годовой финансовой отчетности специального назначения
3
Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
Ежеквартальная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
20 марта, следующего за отчетным годом
Входит в комплект годовой финансовой отчетности специального назначения
4
Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
годовая
20 марта, следующего за отчетным годом
Входит в комплект годовой финансовой отчетности специального назначения
5
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи
Для сбора административных данных
ежемесячная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
20 марта, следующего за отчетным годом
6
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг
Для сбора административных данных
ежемесячная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
20 марта, следующего за отчетным годом
7
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Для сбора административных данных
ежеквартальная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
20 марта, следующего за отчетным годом
8
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи
Для сбора административных данных
ежеквартальная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
20 марта, следующего за отчетным годом
9
Отчет об использовании целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования
Для сбора административных данных
ежемесячная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
20 марта, следующего за отчетным годом
10
Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
Для сбора административных данных
ежемесячная, годовая
10 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
20 марта, следующего за отчетным годом
11
Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования
Для сбора административных данных
ежемесячная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
20 марта, следующего за отчетным годом
12
Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
Для сбора административных данных
ежемесячная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным месяцем
20 марта, следующего за отчетным годом
13
Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Для сбора административных данных
ежеквартальная, годовая
20 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
20 марта, следующего за отчетным годом
14
Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора закупа услуг
Для сбора административных данных
1 полугодие, годовая
30 числа месяца, следующего за отчетным полугодием
20 марта, следующего за отчетным годом
15
Бухгалтерский баланс по средствам на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
годовая
В течение 10 дней после предварительного утверждения отчетности Советом директоров НАО "Фонд социального медицинского страхования"
Входит в комплект годовой финансовой отчетности
16
Отчет о доходах и расходах системы обязательного социального медицинского страхования
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
годовая
В течение 10 дней после предварительного утверждения отчетности Советом директоров НАО "Фонд социального медицинского страхования"
Входит в комплект годовой финансовой отчетности
17
Отчет о движении денежных средств на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
годовая
В течение 10 дней после предварительного утверждения отчетности Советом директоров НАО "Фонд социального медицинского страхования"
Входит в комплект годовой финансовой отчетности
18
Отчет об изменениях в чистых активах системы обязательного социального медицинского страхования
Для сбора финансовой отчетности специального назначения
годовая
В течение 10 дней после предварительного утверждения отчетности Советом директоров НАО "Фонд социального медицинского страхования"
Входит в комплект годовой финансовой отчетности
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет о размещении активов фонда социального
медицинского страхования
Индекс формы: 2-Ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
кварталом, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование финансовых инструментов, виды финансовых инструментов по утвержденному перечню
Лимит инвестирования активов, в % (согласно Инвестиционной стратегии к Договору доверительного управления)
Дата сделки
Дата погашения финансовых инструментов
Объем инвестирования активов
Отклонение в %
тысяч тенге
в % к итогу
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2
3
Итого по видам
Председатель Правления ____________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для составления финансовой отчетности специального назначения "Отчет о размещении активов фонда социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда қаржы құралдарының атауы (бағалы қағаздардың, облигациялардың, кері РЕПО операцияларының түрлері және т.б.) көрсетіледі. Айдың соңында бекітілген тізбеге сәйкес қаржы құралдарының түрлері көрсетіледі.
3. 3-бағанда бекітілген тізбе бойынша қаржы құралдарының түрлері бөлінісінде инвестициялық стратегияға сәйкес әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерін инвестициялау көлемі (лимиті) пайызбен көрсетіледі.
4. 4-бағанда қаржы құралдарының атаулары бөлінісінде ұйымдастырылған бағалы қағаздар нарығында жасалған қаржы құралдарымен мәміле жасалған күн, ай, жыл көрсетіледі.
5. 5-бағанда борыштық бағалы қағаздардың, эмиссиялық бағалы қағаздардың, өзге де қаржы құралдарының атаулары бөлінісінде олардың өтелген күні, айы, жылы көрсетіледі.
6. 6-бағанда қаржы құралдарының түрлері бойынша қорытындыларды шығара отырып, қаржы құралдарының атаулары бойынша орналастырылған активтердің сомасы мың теңгемен және қорытындыға пайызбен көрсетіледі. Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес.
7. 7-бағанда қаржы құралдарының түрлері бойынша орналастырылған активтердің көлемі жалпы қорытындыға % - бен көрсетіледі.
8. 8-бағанда ауытқу себептерін көрсете отырып, активтерді инвестициялаудың нақты көлемінің активтерді инвестициялаудың бекітілген көлемінен (лимитінен) пайызбен ауытқуы көрсетіледі (3-баған-7-баған).
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
3-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі
Нысан индексі: 3-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Баптардың тақырыбы
Есепті кезеңнің басыдағы жағдай бойынша, мың теңге
Есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша, мың теңге
1
2
3
4
Активтер
Қысқа мерзімді активтер
1
Ақша қаражаттары
1.1
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі ағымдағы шоттағы ақша

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования финансовых инструментов (виды ценных бумаг, облигаций, сделок по операциям "обратное РЕПО" и др.). По итогам месяца указываются виды финансовых инструментов по утвержденному перечню.
3. В столбце 3 указывается в процентах объем (лимит) инвестирования активов фонда социального медицинского страхования в соответствии с инвестиционной стратегией в разрезе видов финансовых инструментов по утвержденному перечню.
4. В столбце 4 указывается число, месяц, год совершения сделки с финансовыми инструментами, заключенной на организованном рынке ценных бумаг в разрезе наименований финансовых инструментов.
5. В столбце 5 указывается число, месяц, год погашения долговых ценных бумаг, эмиссионных ценных бумаг, иных финансовых инструментов в разрезе их наименований.
6. В столбце 6 указывается сумма размещенных активов по наименованиям финансовых инструментов с выведением итогов по видам финансовых инструментов в тысячах тенге и процент к итогу. Согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В столбце 7 указывается объем размещенных активов по видам финансовых инструментов в % к общему итогу.
8. В столбце 8 указывается отклонение фактического объема инвестирования активов от утвержденного объема (лимита) инвестирования активов в процентах с указанием причин отклонения (гр.3-гр.7).
Приложение 3 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 3 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет фонда социального медицинского страхования
по активам и пассивам в рамках ГОБМП и в системе ОСМС
Индекс формы: 3-Ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
кварталом, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование статей
На начало отчетного периода, тысяч тенге
На конец отчетного периода, тысяч тенге
1
2
3
4
Активы
Краткосрочные активы
1
Денежные средства
1.1
Деньги на текущем счете в Национальном Банке Республики Казахстан

1.1.1
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі шоттағы ақша
1.1.2
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберіндегі шоттағы ақша
2
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген активтер, оның ішінде:
2.1
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі инвестициялық шоттағы ақша
2.2
Әділ құны бойынша өлшеніп салынған қаржы инвестициялары
2.3
Амортизацияланған құны бойынша өлшенетін қаржы активтері
2.4
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі қысқа мерзімді салымдар
2.5
"Кері РЕПО" операция бойынша талаптары
3
Қысқа мерзімді дебиторлық берешек
4
Басқа да қысқа мерзімді активтер, оның ішінде:
4.1
Денсаулық сақтау субъектілеріне берілген қысқа мерзімді аванстар
4.1.1
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiнде денсаулық сақтау субъектiлерiне берiлген қысқа мерзiмдi аванстар
4.1.2
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде денсаулық сақтау субъектілеріне берілген қысқа мерзімді аванстар
5
Қысқа мерзімді активтер жиынтығы
Ұзақ мерзімді активтер
6
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген активтер, оның ішінде:
6.1
Әділ құны бойынша өлшеніп салынған қаржы инвестициялары
6.2
Амортизацияланған құны бойынша өлшенетін қаржы активтері
6.3
Өзге де ұзақ мерзімді қаржы активтері
7
Ұзақ мерзімді дебиторлық берешек
8
Өзге де ағымдағы емес активтер
9
Ұзақ мерзімді активтер жиынтығы
10
Активтердің жиынтығы
Пассивтер
Қысқа мерзімді міндеттемелер
11
Денсаулық сақтау субъектілерінің талаптары
11.1
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiндегi денсаулық сақтау субъектiлерiне кредиторлық берешек
11.2
Тегiн медициналық көмектiң кепiлдi көлемi шегiнде денсаулық сақтау субъектiлерiне кредиторлық берешек
12
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтерінен комиссиялық алымдар бойынша кредиторлық берешек
13
Өзге де міндеттемелер
14
Резервтер
15
Қысқа мерзімді міндеттемелер жиынтығы
Ұзақ мерзімді міндеттемелер
16
Өзге де міндеттемелер
17
Резервтер
18
Ұзақ мерзiмдi мiндеттемелердiң жиынтығы
19
Пассивтер жиынтығы
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Бас бухгалтер _________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі активтері мен пассивтері бойынша есебі" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті құрастыруға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1.1.1
Деньги на счете в системе обязательного социального медицинского страхования
1.1.2
Деньги на счете в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2
Активы, переданные в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан, в том числе:
2.1
Деньги на инвестиционном счете в Национальном Банке Республики Казахстан
2.2
Финансовые инвестиции, оцениваемые по справедливой стоимости
2.3
Финансовые активы, оцениваемые по амортизированной стоимости
2.4
Краткосрочные депозиты в Национальном Банке Республики Казахстан
2.5
Требования по операциям "обратное РЕПО"
3
Краткосрочная дебиторская задолженность
4
Прочие краткосрочные активы, в том числе:
4.1
Краткосрочные авансы, выданные субъектам здравоохранения
4.1.1
Краткосрочные авансы, выданные субъектам здравоохранения в системе обязательного социального медицинского страхования
4.1.2
Краткосрочные авансы, выданные субъектам здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
5
Итого краткосрочные активы
Долгосрочные активы
6
Активы, переданные в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан, в том числе:
6.1
Финансовые инвестиции, оцениваемые по справедливой стоимости
6.2
Финансовые активы, оцениваемые по амортизированной стоимости
6.3
Прочие долгосрочные финансовые активы
7
Долгосрочная дебиторская задолженность
8
Прочие долгосрочные активы
9
Итого долгосрочные активы
10
Итого Активов
Пассивы
Краткосрочные обязательства
11
Требования субъектов здравоохранения
11.1
Кредиторская задолженность субъектам здравоохранения в системе обязательного социального медицинского страхования
11.2
Кредиторская задолженность субъектам здравоохранения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12
Кредиторская задолженность по комиссионному вознаграждению от активов фонда социального медицинского страхования
13
Прочие обязательства
14
Резервы
15
Итого краткосрочных обязательств
Долгосрочные обязательства
16
Прочие обязательства
17
Резервы
18
Итого долгосрочных обязательств
19
Итого пассивов
Председатель Правления ________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _____________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для составления финансовой
отчетности специального
назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для составления финансовой отчетности специального назначения "Отчет фонда социального медицинского страхования по активам и пассивам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда Баптардың атауы көрсетіледі
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің басындағы және соңындағы жолдар бойынша деректердің мәндері мың теңгемен көрсетіледі.
4. 5-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 1, 2, 3, 4-жолдарда көрсетілген қысқа мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жалпы сома көрсетіледі.
5. 2-жолда 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5-жолдарда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес көрсетілген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген қысқа мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
6. 6-жолда 6.1, 6.2, 6.3-жолдарда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес көрсетілген Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің сенімгерлік басқаруына берілген ұзақ мерзімді активтердің барлық баптарының жалпы сомасы көрсетіледі.
7. 9-жолда 6, 7, 8-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
8. "Активтердің барлығы" жиынтығы деген 10-жолда 5, 9-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
9. 15-жолда 11, 12, 13, 14-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
10. 18-жолда 16, 17-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
11. 19-жолда 15 және 18-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
4-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті жасауға арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп
Нысан индексі: 4-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Баптардың тақырыбы
Есепті кезеңнің басындағы жағдай бойынша, мың теңге
Есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша, мың теңге
1
2
3
4
1
Есепті кезеңдегі активтер _____
2
Түсімдер
Оның ішінде:
2.1
Жұмыс берушілердің жарналары
2.2
Нысаналы салым
Оның ішінде:

1. В столбце 1 указывается порядковый номер
2. В столбце 2 указывается наименование статей
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на начало и на конец отчетного периода в тысячах тенге
4. В строке 5 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных активов, указанных в строках 1, 2, 3, 4 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
5. В строке 2 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных активов, переданных в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан указанных в строках 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В строке 6 указывается итоговая сумма по всем статьям долгосрочных активов, переданных в доверительное управление Национальному Банку Республики Казахстан указанных в строках 6.1, 6.2, 6.3 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования
7. В строке 9 указывается итоговая сумма строк 6, 7, 8.
8. В строке 10 "Итого Активов" указывается итоговая сумма строк 5, 9.
9. В строке 15 указывается итоговая сумма строк 11, 12, 13, 14.
10. В строке 18 указывается итоговая сумма строк 16, 17.
11. В строке 19 указывается итоговая сумма строк 15 и 18.
Приложение 4 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 4 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда
социального медицинского страхования в рамках ГОБМП и в системе ОСМС
Индекс формы: 4-Ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
кварталом, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование статей
На начало отчетного периода, тысяч тенге
На конец отчетного периода, тысяч тенге
1
2
3
4
1
Активы на отчетный период ____
2
Поступление
Из них:
2.1
Отчисления работодателей
2.2
Целевой взнос
Из них:

2.2.1
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде қызметтерге ақы төлеуге арналған қаражат
2.2.2
Мемлекет жарналары
2.2.3
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат
2.3
Нысаналы жарнаны қоспағанда, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға арналған жарналар
2.4
Аударымдарды және (немесе) жарналарды уақтылы төлемегені үшін алынған өсімпұлдар
2.5
Есептелген инвестициялық кіріс (шығыс), оның ішінде:
2.5.1
Қаржы құралдары бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер (шығыстар)
2.5.2
Әдiл құны бойынша өлшенетiн бағалы қағаздар құнының өзгеруiнен болатын кiрiстер (шығыстар)
2.5.3
Басқа активтер құнының өзгеруінен болатын кірістер (шығыстар)
2.5.4
Шетел валютасын қайта бағалаудан түскен кірістер (шығыстар), оның ішінде:
2. 5. 4. 1
Инвестициялық шоттағы ақшаны және басқа да активтерді қайта бағалаудан түскен кірістер (шығыстар)
2. 5. 4. 2
Қаржы инвестицияларын қайта бағалаудан түскен кірістер (шығыстар)
2. 5. 4. 3
Бағалы қағаздардың құнсыздануынан болуы мүмкін шығындарды жабуға арналған резервтерді (провизияларды) қалпына келтіруге (қалыптастыруға) байланысты кірістер (шығыстар)
2. 5. 4. 4
Инвестициялық қызметтен түсетін өзге де кірістер (шығыстар)
2.6
Өзге де кірістер
3
Шығулар
Оның ішінде:
3.1
Медициналық көмек көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу
3.1.1.
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiнде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
3.1.2.
Тегiн медициналық көмектiң кепiлдiк берілген көлемi шеңберінде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерге ақы төлеу
3.2
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының резервінен төлем, оның ішінде:
3.2.1
Күптеген шығындарға арналған резервтен төлем

2.2.1
Средства на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2.2.2
Взносы государства
2.2.3
Средства для оплаты услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов
2.3
Взносы на обязательное социальное медицинское страхование за исключением целевого взноса
2.4
Пени, полученные за просрочку уплаты отчислений и (или) взносов
2.5
Начисленный инвестиционный доход (расход), в том числе:
2.5.1
Доходы (расходы), связанные с получением вознаграждения по финансовым инструментам
2.5.2
Доходы (расходы) от изменения стоимости ценных бумаг, оцениваемых по справедливой стоимости
2.5.3
Доходы (расходы) от изменения стоимости прочих активов
2.5.4
Доходы (расходы) от переоценки иностранной валюты, в том числе:
2.5.4.1
Доходы (расходы) от переоценки денег на инвестиционном счете и прочих активов
2.5.4.2
Доходы (расходы) от переоценки финансовых инвестиций
2.5.4.3
Доходы (расходы), связанные с восстановлением (формированием) резервов (провизий) на покрытие возможных потерь от обесценения ценных бумаг
2.5.4.4
Прочие доходы (расходы) от инвестиционной деятельности
2.6
Иные поступления
3
Выбытия
Из них:
3.1
Оплата услуг по оказанию медицинской помощи
3.1.1.
Оплата услуг по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования
3.1.2.
Оплата услуг по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3.2
Оплата из резерва фонда социального медицинского страхования, в том числе:
3.2.1
Оплата из резерва на непредвиденные расходы

3.2.2
Басқа резервтерден төлем
3.3
Аударымдарды және (немесе) жарналарды және (немесе) жарналарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін төлеуші қате төлеген аударымдарды және (немесе) жарналарды және (немесе) өсімпұлдарды қайтару
3.4
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының төленген активтерін бойынша комиссиялық сыйақы
3.5
Ай сайынғы инвестициялауға жатпайтын қалдықпен қамтамасыз етуге резервті есептеу бойынша шығыстар
3.6
Күптеген шығындарды жабуға резервті есептеу бойынша шығыстар
3.7
Басқа да резервтерді есептеу бойынша шығыстар
3.8
Басқа да шығыстар
4

3.2.2
Оплата из прочих резервов
3.3
Возврат ошибочно уплаченных плательщиком отчислений и (или) взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов
3.4
Комиссионное вознаграждение от активов фонда социального медицинского страхования выплаченное
3.5
Расходы по начислению резерва на обеспечение ежемесячного неинвестируемого остатка
3.6
Расходы по начислению резерва на покрытие непредвиденных расходов
3.7
Расходы по начислению прочих резервов
3.8
Иные выбытия
4

Кезең соңындағы активтер (1 жол +2 жол + 3 жол)
Басқарма Төрағасы _____________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Бас бухгалтер _________________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры активтерінің түсімдері мен шығулары туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті құрастыруға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда баптардың атауы көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің басындағы және соңындағы жолдардың мәндері тиісінше мың теңгемен көрсетіледі.
4. 1 жолда есепті кезеңге арналған активтер көрсетіледі
5. 2-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7.жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі
6. 2.5-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 2.5.1, 2.5.2, 2.5.3, 2.5.4 жолдарының жиынтық сомасы көрсетіледі.
7. 2.5.4 жолында әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 2.5.4.1, 2.5.4.2, 2.5.4.3, 2.5.4.4 жолдарының жиынтық сомасы көрсетіледі.
8. 3 жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8. жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі
9. 3.2-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 3.2.1, 3.2.2 жолдарының жиынтық сомасы көрсетіледі.
10. 4-жолда 3-жолдың мәнін алып тастағанда 1 және 2-жолдардың жиынтық сомасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
5-қосымша
Арнайы мақсаттағы
қаржылық есептілікті жасауға
арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 5-Ф
Кезеңділігі: жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Орындау мерзімі: есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Баптардың атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
1
Есепті кезеңнің басындағы күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв
2
Есепті кезеңдегі күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған түсімдер сомасы
3
Есепті кезең ішінде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервтен алынған сома
4
Есепті кезеңнің соңындағы күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв
Басқарма Төрағасы ________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Бас бухгалтер _____________________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервін пайдалану туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті жасауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Активы на конец периода (строка 1+строка2 – строка3)
Председатель Правления ___________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер ________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора финансовой отчетности
специального назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора финансовой отчетности специального назначения "Отчет о поступлениях и выбытиях активов фонда социального медицинского страхования в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование статей.
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения строк на начало и конец отчетного периода соответственно в тысячах тенге.
4. В строке 1 указывается Активы на отчетный период
5. В строке 2 указывается итоговая сумма строк 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В строке 2.5 указывается итоговая сумма строк 2.5.1, 2.5.2, 2.5.3, 2.5.4 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В строке 2.5.4 указывается итоговая сумма строк 2.5.4.1, 2.5.4.2, 2.5.4.3, 2.5.4.4 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
8. В строке 3 указывается итоговая сумма строк 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
9. В строке 3.2. указывается итоговая сумма строк 3.2.1, 3.2.2 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
10. В строке 4 указывается итоговая сумма строк 1 и 2, минус значение строки 3.
Приложение 5 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 5 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании резерва фонда социального
медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов
Индекс формы: 5-Ф
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование статей
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
1
Резерв на покрытие непредвиденных расходов на начало отчетного периода
2
Сумма поступлений на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов за отчетный период
3
Сумма, изъятая из резерва на покрытие непредвиденных расходов в течение отчетного периода
4
Резерв на покрытие непредвиденных расходов на конец отчетного периода
Председатель Правления _______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер ____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для составления финансовой
отчетности специального
назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для составления финансовой отчетности специального назначения "Отчет об использовании резерва фонда социального медицинского страхования на покрытие непредвиденных расходов"

1. 1-жолда есепті кезеңнің басына күтпеген шығыстар бойынша резерв сомасы көрсетіледі.
2. 2-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес есепті кезеңде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервті қамтамасыз етуге арналған түсімдер санасы көрсетіледі.
3. 3-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес есепті кезең ішінде күтпеген шығыстарды жабуға арналған резервтен алынған сома көрсетіледі.
4. 4-жолда есепті кезеңнің соңындағы күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және өңірлер мен медициналық көмектің түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық қызметтерге ақы төлеуге арналған қор активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ұсынылды
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және өңірлер мен медициналық көмектің түрлері бөлінісінде МӘМС жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық қызметтерге ақы төлеуге арналған қор активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 6-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есеп беру кезеңі: 20__жылғы "____"__________жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Жол атауы
_____ cатып алу жоспарына сәйкес
Сатып алу жоспары бойынша анықталмаған сома
____ үшін келісім-шарт бойынша
№ 2 қосымшаға сәйкес жоспар
Медициналық көмектің түрі
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Кестенің жалғасы
Қабылданған актілерге сәйкес есептелген
Ұсынылды
Ұсынылған саны
оның ішінде:
Төлемге ұсынылды (сомасы), мың теңге
оның ішінде:
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
11
12
13
14
15
16
Кестенің жалғасы
Қабылданған актілерге сәйкес есептелген
орындау %
Ұсынылды
Ұсынылған саны
оның ішінде:
Төлемге ұсынылды (сомасы), мың теңге
оның ішінде:

1. В строке 1 указывается сумма резерва на покрытие непредвиденных расходов на начало отчетного периода.
2. В строке 2 указывается сумма поступлений на обеспечение резерва на покрытие непредвиденных расходов за отчетный период согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
3. В строке 3 указывается cумма, изъятая из резерва на покрытие непредвиденных расходов, в течение отчетного периода согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
4. В строке 4 указывается резерв на покрытие непредвиденных расходов на конец отчетного периода.
Приложение 6 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 6 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса
фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг
в рамках ГОБМП и в системе ОСМС в разрезе регионов и видов медицинской помощи
Индекс формы: 6-Ф
Периодичность: ежемесячно, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
месяцем, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование строки
по Плану закупа на___
Неразмещенные средства по Плану закупа
по договору на___
План согласно приложению №2
Вид медицинской помощи
Кол-во услуг
Сумма, тысяч тенге
Кол-во услуг
Сумма, тысяч тенге
Кол-во услуг
Сумма, тысяч тенге
Кол-во услуг
Сумма, тысяч тенге
Область, городов республиканского значения и столицы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Продолжение таблицы
Начислено по принятым актам
Предъявлено
Предъявлено количество
в том числе
Предъявлено к оплате сумма, тысяч тенге
в том числе
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
11
12
13
14
15
16
Продолжение таблицы
Начислено по принятым актам
% исполнения
Принято
Принято количество
в том числе
Принято к оплате сумма, тысяч тенге
в том числе

14/10 бағаны
20/10 бағаны
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
17
18
19
20
21
22
23
24
* ТМККК-тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
* МӘМС - міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
Әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және өңірлер мен медициналық көмек түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының медициналық қызметтерге ақы төлеуге арналған қор активтерін және нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

Графа 14/10
графа 20/10
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
17
18
19
20
21
22
23
24
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
*ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе регионов и видов медицинской помощи"

1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда медициналық көмектің түрі және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-4-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті медициналық сақтандыру жүйесінде есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне сатып алу жоспары бойынша мың теңгемен көрсетілетін қызметтердің саны және көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу сомасы көрсетіледі.
4. 5-6-бағанда сатып алу жоспары бойынша орналастырылмаған қаражат (сомасы мен саны) көрсетіледі.
5. 7-8-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес қызметтердің саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне шарт бойынша сома көрсетіледі.
6. 9-10-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес медициналық қызмет көрсетушілермен жасалған шартқа №2 қосымшаға сәйкес жоспар көрсетіледі.
7. 11-22-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес қабылданған актілер бойынша есептелгені көрсетіледі.
8. 23-24-бағанда ұсынылған және қабылданған сомалар бойынша орындалу % көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде МӘМС жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 7-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются вид медицинской помощи и наименования областей, городов республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. В столбце 3-4 указывается количество услуг и сумма на оплату услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в тысячах тенге по плану закупа, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 5-6 указывается неразмещенные средства по плану закупа (сумма и количество).
5. В столбце 7-8 указывается количество услуг и сумма по договору на первое число месяца, следующего за отчетным периодом, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В столбце 9-10 указывается план согласно приложению № 2 к договору с поставщиками медицинских услуг согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В столбце 11-22 указывается начислено по принятым актам согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
8. В столбце 23-24 указывается % исполнения по предъявленным и принятым суммам.
Приложение 7 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 7 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках ГОБМП и в ОСМС в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг
Индекс формы: 7-Ф
Периодичность: ежемесячно, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество "Фонд социального медицинского страхования"

Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Жол атауы
_ ____________ _____ жылға арналған
Өнім берушілердің жалпы саны және ТМККК* және МӘМС** бойынша жасалған шарттардың сомасы
Өнім берушілердің жалпы саны
Меншік нысандары бойынша өнім берушілердің саны
Шарттар бойынша сома, мың теңге
Мемлекеттік
Өнім берушілердің жалпы санындағы мемлекеттік өнім берушілердің үлесі (%)
Жеке меншік
Өнім берушілердің жалпы санындағы жеке меншік өнім берушілердің үлесі (%)
Жалпы сома
Мемлекеттік МҰ*** бойынша сома
Жасалған шарттардың жалпы санасындағы мемлекеттік өнім берушілер шарттарының үлесі (%)
Жеке меншік МҰ*** бойынша сома
Жасалған шарттардың жалпы сомасындағы жеке меншік өнім берушілер шарттарының үлесі (%)
Медициналық көмектің түрі
облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
*ТМККК– тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
**МӘМС – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
***МҰ – Медициналық ұйымдар
Басқарма Төрағасы __________________________________             _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда)       қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_________________________       ______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда)       қолы
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері және медициналық қызметтерді жеткізушілер бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда медициналық көмектің түрі және облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес медициналық қызмет көрсетушілердің жалпы саны көрсетіледі.
4. 4-7-бағандарда меншік нысаны бойынша өнім берушілердің саны мен үлесі көрсетіледі
5. 8-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес өңірлер және медициналық көмек түрлері бөлісінде медициналық қызметтерді жеткізушілермен жасалған шарттардың жалпы сомасы көрсетіледі.
6. 9-12-бағандарда меншік нысаны бөлінісінде жеткізушілермен жасалған шарттардың сомасы және олардың үлесі көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
8-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналға нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 8-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-сы, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету*
20__ жылғы 01 "__" жағдайы бойынша жоспары
20__ жылғы 01 "__" жағдайы бойынша факт
Ауытқу (мың теңге)
Науқастардың болжамды саны
Сомасы, мың теңге
Қамтамасыз етілген науқастардың саны
Сомасы, мың теңге
оның ішінде
ТМККК **
МӘМС ***
Қамтамасыз етілген науқастардың саны
Сомасы, мың теңге
Қамтамасыз етілген науқастардың саны
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Барлығы
Кестенің жалғасы
оның ішінде:
Аурудың (жай-күйдің) атауы *
20__ жылғы 01 "__" жағдай бойынша жоспары
20__ жылғы 01 "__" жағдай бойынша факт
Ауытқу (мың теңге)
Науқастардың болжамды саны
Сомасы, мың теңге
Ауытқу (мың теңге)
Сомасы, мың теңге
12
13
14
15
16

Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным месяцем, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
п/п
Наименование строки
на ___ ____________ _____ года
Общее количество поставщиков и сумма заключенных договоров по ГОБМП* и ОСМС**
Общее количество поставщиков
Количество поставщиков по формам собственности
Сумма по договорам, тыс. тенге
Государственная
Доля (%) государственных в общем количестве поставщиков
Частная
Доля (%) частных поставщиков в общем количестве поставщиков
Общая сумма
Сумма по государственным МО***
Доля (%) договоров государственных поставщиков в общей сумме заключенных договоров
Сумма по частным МО***
Доля (%) договоров частных поставщиков в общей сумме заключенных договоров
Вид медицинской помощи
наименования областей, города республиканского значения и столицы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
**ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
*** МО – медицинские организации
Председатель Правления _____________________________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ______________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату медицинских услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи и поставщиков медицинских услуг"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются вид медицинской помощи и наименования областей, города республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. В столбце 3 указывается общее количество поставщиков медицинских услуг, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
4. В столбцах 4-7 указывается количество и доля поставщиков по формам собственности
5. В столбце 8 указывается общая сумма договоров с поставщиками медицинских услуг в разрезе регионов и видов медицинской помощи, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В столбцах 9-12 указывается сумма договоров с поставщиками медицинских услуг в разрезе форм собственности, и их доля.
Приложение 8 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 8 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса
фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости
фармацевтических услуг в рамках ГОБМП и в системе ОСМС
Индекс формы: 8-Ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
кварталом, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Лекарственное обеспечение на амбулаторном уровне*
План на 01 "____" 20__года
Факт на 01 "____" 20__года
Отклонение (тысяч тенге)
Прогнозное количество больных
Сумма, тысяч тенге
Количество обеспеченных больных
Сумма, тысяч тенге
в том числе
ГОБМП**
ОСМС ***
Количество обеспеченных больных
Сумма, тысяч тенге
Количество обеспеченных больных
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Всего
продолжение таблицы
в том числе:
Наименование заболевания (состояния)*
План на 01 "____" 20__года
Факт на 01 "____" 20__года
Отклонение (тысяч тенге)
Прогнозное количество больных
Сумма, тысяч тенге
Количество обеспеченных больных
Сумма, тысяч тенге
12
13
14
15
16
* согласно перечня лекарственных средств и медицинских изделий для бесплатного
и (или) льготного амбулаторного обеспечения отдельных категорий граждан
Республики Казахстан с определенными заболеваниями (состояниями),

* "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 47) тармақшасының негізінде бекітілген белгілі бір аурулары (жай-күйі) бар Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарын тегін және (немесе) жеңілдікпен амбулаториялық қамтамасыз етуге арналған дәрілік заттар мен медициналық бұйымдар тізбесіне сәйкес
**ТМККК– тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
***МӘМС – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
Басқарма Төрағасы _____________________________________________       _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),             қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_______________________________       _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),             қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде фармацевтикалық көрсетілетін қызметтердің құнын төлеуге арналған әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының активтері мен нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда "Бірынғай ақпараттық фармацевтикалық жүйе" ақпараттық жүйесінен алынған деректерге сәйкес жоспар бойынша науқастрадың болжамды саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күнгі жағдай бойынша жоспарға сәйкес фармацевтикалық қызметтерді көрсету үшін бөлінген сома көрсетіледі.
4. 5, 6, 7, 8, 9 және 10-бағандарда "Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету" ақпараттық жүйесінен алынған деректер сәйкес есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күнгі жағдай бойынша ТМККК мен МӘМС қоса алғанда, нақты қамтамасыз етілген науқастардың саны және көрсетілген фармацевтикалық қызметтердің көлемі мың теңгемен көрсетіледі.
5. 11-бағанда нақты және жоспарлы көрсеткіштер арасындағы ауытқулар сомасы көрсетіледі.
6. 12 және 13-бағандарда жоспар бойынша науқастардың болжамды саны және есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жағдай бойынша жоспар бойынша фармацевтикалық қызметтер көрсетуге бөлінген сома көрсетіледі.
7. 14 және 15-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне қамтамасыз етілген науқастардың саны және факті бойынша көрсетілген фармацевтикалық қызметтердің сомасы көрсетіледі.
8. 16-бағанда нақты және жоспарлы көрсеткіштер арасындағы ауытқулар сомасы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
9-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмектің түрлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер үшін қордың активтерін және әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнасын пайдалану туралы есеп
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне ұсынылды
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: ТМККК шеңберінде және МӘМС жүйесінде медициналық көмек түрлері бөлінісінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қор активтерін және нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп
Нысан индексі: 9-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есеп беру кезеңі: "____"__________20__жылғы жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/ п
Медициналық көмек түрлерінің атауы
Есепті қаржы жылына арналған сатып алу жоспары, мың теңге
Жасалған шарттардың (сомасы) мың теңге

утвержденного на основании подпункта 47) статьи 7 Кодекса Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
**ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
*** ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Председатель Правления _________________________________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения __________________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату стоимости фармацевтических услуг в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. В столбцах 3 и 4 указывается прогнозное количество больных по плану и выделенная сумма на оказание фармацевтических услуг по плану на первое число месяца, следующего за отчетным периодом согласно данным из информационной системы "Единая информационная фармацевтическая система".
4. В столбцах 5, 6, 7, 8, 9 и 10 указывается количество обеспеченных больных по факту и сумма оказанных фармацевтических услуг по факту в тысячах тенге, в том числе ГОБМП и ОСМС, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом согласно данным из информационной системы "Лекарственное обеспечение".
5. В столбце 11 указывается сумма отклонений между фактическими и плановыми показателями.
6. В столбцах 12 и 13 указывается прогнозное количество больных по плану и выделенная сумма на оказание фармацевтических услуг по плану на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
7. В столбцах 14 и 15 указывается количество обеспеченных больных и сумма оказанных фармацевтических услуг по факту на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 16 указывается сумма отклонений между фактическими и плановыми показателями.
Приложение 9 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 9 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса
фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам
в рамках ГОБМП и в системе ОСМС в разрезе видов медицинской помощи
Индекс формы: 9-Ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
кварталом, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование видов медицинской помощи
План закупа за отчетный финансовый год, тысяч тенге
Сумма заключенных договоров, тысяч тенге

12.3
Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету (химиотерапия)
12.4
Сәулеленуді иондайтын көздерді ауыстыру бойынша қызметтер көрсету
12.5
Онкологиялық науқастарға олардың еркін таңдау құқығын жүзеге асыру кезінде медициналық көмек көрсетуге арналған клиникалық-шығын топтары бойынша
12.6
Телепатология жүйесі арқылы ісік биосамплаларының халықаралық телеконсультацияларын жүргізу
12.7
Молекулярлық-генетикалық және молекулярлық-биологиялық диагностика жүргізу
12.8
Онкологиялық науқастарға жылжымалы бригадалардың паллиативтік көмек көрсетуі
12.9
Онкологиялық аурулармен ауыратын науқастарға маманның жолдамасы бойынша диагностикалық тесттердің қымбат түрлері (позитронды эмиссиялық томография)
13
Туберкулезбен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
13.1
Туберкулезбен ауыратын адамдарға кешенді қарқынмен медициналық-әлеуметтік көмек, оның ішінде оңалту
13.2
Туберкулезге қарсы препараттар
14
Психикалық денсаулық саласындағы пациенттерге, психикалық, мінез-құлық бұзылулары (аурулары) бар адамдарға медициналық көмек көрсету
15
АИТВ жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
15.1
АИТВ жұқтырған адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
15.2
Достық кабинеттердің жұмысы (халықтың осал топтары үшін достық кабинеттерде)
15.3
АИТВ-инфекциясы бойынша халықты скринингтен өткізу
15.4
Ретровирусқа қарсы препараттар
16
Патоанатомиялық диагноз
16.1
Ашу (ашу)
16.2
Ауруларды ішілік диагностикалауға бағытталған патоанатомиялық диагностика (цитологиялық және гистологиялық зерттеулер)
17
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіруге арналған шығыстар
17.1
Қан мен оның компоненттерін сатып алуға, қайта өңдеуге, сақтауға және өткізуге, қан өнімдерін өндіруге арналған шығыстар
17.2
Қан орталықтарының ағзалар мен тіндерді транспланттауды зертханалық қолдауды қамтамасыз етуге арналған шығыстары
18
Қазақстан Республикасында COVID-19-ның таралуына жол бермеу мақсатында пандемия жағдайындағы іс-шараларға ақы төлеу
18.1
COVID-19-ға арналған үй ауруханасы
18.2
Мобильді топтар (барулар)

12.3
Медицинская помощь онкологическим больным (химиотерапия)
12.4
Оказание услуги по замене источников, ионизирующих излучение
12.5
По клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным при реализации их права на свободный выбор
12.6
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
12.7
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
12.8
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным
12.9
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с онкологическими заболеваниями по направлению специалиста (позитронно-эмиссионная томография)
13
Медико-социальная помощь лицам, больным туберкулезом
13.1
Медико-социальная помощь лицам, больным туберкулезом по комплексному тарифу, включая реабилитацию
13.2
Противотуберкулезные препараты
14
Медицинская помощь больным в области психического здоровья лицам с психическими, поведенческими расстройствами (заболеваниями)
15
Медико-социальная помощь лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией
15.1
Медико-социальная помощь лицам, зараженным ВИЧ-инфекцией
15.2
Работа дружественных кабинетов (для уязвимых групп населения в дружественных кабинетах)
15.3
Обследование населения на ВИЧ-инфекции
15.4
Антиретровирусные препараты
16
Патологоанатомическая диагностика
16.1
Патологоанатомическое вскрытие (аутопсия)
16.2
Патологоанатомическая диагностика, направленная на прижизненную диагностику заболеваний (цитологические и гистологические исследования)
17
Расходы на производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
17.1
Расходы по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
17.2
Расходы центров крови по обеспечению лабораторного сопровождения трансплантации органов и тканей
18
Оплата мероприятий в условиях пандемии в целях недопущения распространения COVID-19 в РК
18.1
Стационар на дому при COVID-19
18.2
Мобильные бригады (выезды)

18.3
Амбулаториялық деңгейде полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологиялық материалдардан COVID-19 вирусының рибонуклеин қышқылын анықтауға диагностикалық тесттер
18.4
Стационарлық көмек деңгейінде полимеразды тізбекті реакция әдісімен биологилық материалдардан COVID-19 вирусының рибонуклеин қышқылын анықтауға диагностикалық тесттер
18.5
COVID-19 қарсы күресте эпидемияға қарсы іс-шараларға қатысатын денсаулық сақтау субъектілерінің немесе медициналық емес ұйымдардың қызметкерлеріне үстемеақы
19
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
20
Шетелде емделу

18.3
Диагностические исследования на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции на амбулаторном уровне
18.4
Диагностические исследования на выявление рибонуклеиновой кислоты вируса COVID-19 из биологического материала методом полимеразной цепной реакции на уровне стационарной помощи
18.5
Надбавка работникам субъектов здравоохранения или немедицинской организации, задействованным в противоэпидемических мероприятиях в рамках борьбы с коронавирусом COVID-19
19
Амбулаторное лекарственное обеспечение отдельных категорий граждан
20
Лечение за рубежом

20.1
Шетелде емделу
20.2
Шетелде емделуге үмiткер азаматтардың отандық медициналық ұйымдарда емделуi
21
Оқшауланбаған резерв
БАРЛЫҒЫ
*ТМККК-тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
* МӘМС - міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
* АИТВ - адамның иммундық тапшылығы вирусы
Басқарма төрағасы ____________________________________________
(аты-жөні, тегі, аты, әкесінің аты (егер бар болса)
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ______________________________
(аты-жөні, тегі, аты, әкесінің аты (егер бар болса)
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және медициналық көмек түрлері бөлінісінде міндетті медициналық сақтандыру жүйесінде қабылданған міндеттемелер бойынша әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының қор активтерін және нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда медициналық көмек түрлерінің атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне есепті қаржы жылы үшін сатып алу жоспарының сомасы көрсетіледі.
4. 4-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
5. 5-бағанда 3 - баған-4-баған формуласы бойынша орналастырылмаған сома көрсетіледі.
6. 6-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне бойынша Шартқа 2-қосымшаға сәйкес жоспар көрсетіледі.
7. 7-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес көрсетілген қызметтер актілеріне сәйкес төлемге қабылданған жалпы сома көрсетіледі.
8. 8-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілген қызметтер туралы актілерге сәйкес төлемге қабылданған сома көрсетіледі.
9. 9-бағанда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілген қызметтер туралы актілерге сәйкес төлемге қабылданған сома көрсетіледі.
10. 10-бағанда медициналық қызмет көрсетушілермен жасалған шарттар бойынша орындалмаған сомалар көрсетіледі.
11. 11-бағанда медициналық қызмет көрсетушілермен жасалған шарттардың орындалуы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
10-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп
Нысан индексі: 10-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20 күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Қызметтерге ақы төлеудің жалпы сомасы, мың теңге
20_ жылға арналған жоспар
20__ жылғы "__" _______ жағдай бойынша нақты шығындар
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның 20__ жылғы 01_____ жағдай бойынша төлем сомасы, мың теңге
Уәкілетті органның төлем сомасының жоспардан ауытқуы, мың теңге
Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметтеріне ақы төлеу сомасының нақты шығындардан ауытқуы, мың теңге
Қызметтердің саны (бірлік/емделген/емделген науқастар, адам/берілген рецептілер)
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны (бірлік/емделген/емделген науқастар, адам/берілген рецептілер)
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Кестенің жалғасы
оның ішінде МӘМС* жүйесіндегі медициналық көмек түрлері бойынша
Консультациялық-диагностикалық көмек (амбулаториялық жағдайлардағы мамандандырылған медициналық көмек)
Стационарды алмастыру жағдайындағы мамандандырылған медициналық көмек
20_ жылға арналған жоспар
20__ жылғы "__" _______ жағдай бойынша нақты шығындар
Ауытқу, мың теңге
20_ жылға арналған жоспар
20__ жылғы "__" _______ жағдай бойынша нақты шығындар
Ауытқу, мың теңге
Қызметтердің саны, бірлік
Сомасы, мың теңге
Қызметтердің саны, бірлік
Сомасы, мың теңге
Емделген науқастардың саны, адам
Сомасы, мың теңге
Емделген науқастардың саны, адам
Сомасы, мың теңге
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Кестенің жалғасы
оның ішінде МӘМС жүйесіндегі медициналық көмек түрлері бойынша
Стационар жағдайындағы мамандандырылған медициналық көмек
Амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
20_ жылға арналған жоспар
20__ жылғы "__" _______ жағдай бойынша нақты шығындар
Ауытқу, мың теңге
20_ жылға арналған жоспар
20__ жылғы "__" _______ жағдай бойынша нақты шығындар
Ауытқу, мың теңге
Емделген науқастардың саны, адам
Сомасы, мың теңге
Емделген науқастардың саны, адам
Сомасы, мың теңге
Берілген рецептілер саны, бірлік
Сомасы, мың теңге
Берілген рецептілер саны, бірлік
Сомасы, мың теңге
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
* МӘМС – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
Басқарма Төрағасы _____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы_______________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының нысаналы жарнаны пайдалануы туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

20.1
Лечение за рубежом
20.2
Лечение граждан, претендующих на лечение за рубежом, в отечественных медицинских организациях
21
Нераспределенный резерв
ВСЕГО
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
* ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
* ВИЧ – Вирус ииммунодефицита человека
Председатель Правления __________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ___________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании активов фонда и целевого взноса фондом социального медицинского страхования по принятым обязательствам в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного медицинского страхования в разрезе видов медицинской помощи"
1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование видов медицинской помощи.
3. В столбце 3 указывается сумма плана закупа за отчетный финансовый год на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 4 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
5. В столбце 5 указывается неразмещенная сумма по формуле графа 3 - графа 4.
6. В столбце 6 указывается план, согласно Приложения 2 к договору, по данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В столбце 7 указывается общая принятая на оплату сумма согласно актам оказанных услуг, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
8. В столбце 8 указывается принятая на оплату сумма, согласно актам об оказанных услугах в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
9. В столбце 9 указывается принятая на оплату сумма, согласно актам об оказанных услугах в системе обязательного социального медицинского страхования, согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
10. В столбце 10 указывается неисполненные суммы по договорам с поставщиками медицинских услуг.
11. В столбце 11 отражается исполнение договоров с поставщиками медицинских услуг.
Приложение 10 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 10 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет об использовании целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании целевого взноса фондом социального
медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи
военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных
органов в системе обязательного социального медицинского страхования
Индекс формы: 10-Ф
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
месяцем, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Всего сумма оплаты услуг, тысяч тенге
План на 20__год
Фактические затраты на 01 "__" 20__года
Сумма оплаты уполномоченного органа в сфере здравоохранения на 01 "__" 20__ года, тысяч тенге
Отклонение суммы оплаты уполномоченным органом от плана, тысяч тенге
Отклонение суммы оплаты услуг уполномоченного органа в сфере здравоохранения от фактических затрат, тысяч тенге
Количество услуг (единиц/ пролеченных случаев/ пролеченных больных, человек/отпущенных рецептов)
Сумма, тысяч тенге
Количество услуг (единиц/ пролеченных случаев/ пролеченных больных, человек/отпущенных рецептов)
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
в том числе по видам медицинской помощи в системе ОСМС*
Консультативно-диагностическая помощь (специализированная медицинская помощь в амбулаторных условиях)
Специализированная медицинская помощь в стационарозамещающих условиях
План на 20__год
Фактические затраты на 01 "__" 20__года
Отклонение, тысяч тенге
План на 20__год
Фактические затраты на 01 "__" 20__года
Отклонение, тысяч тенге
Количество услуг, единиц
Сумма, тысяч тенге
Количество услуг, единиц
Сумма, тысяч тенге
Количество пролеченных больных, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество пролеченных больных, человек
Сумма, тысяч тенге
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Продолжение таблицы
в том числе по видам медицинской помощи в системе ОСМС
Специализированная медицинская помощь в стационарных условиях
Лекарственное обеспечение на амбулаторном уровне
План на 20__год
Фактические затраты на 01 "__" 20__года
Отклонение, тысяч тенге
План на 20__год
Фактические затраты на 01 "__" 20__года
Отклонение, тысяч тенге
Количество пролеченных больных, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество пролеченных больных, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество отпущенных рецептов, единиц
Сумма, тысяч тенге
Количество отпущенных рецептов, единиц
Сумма, тысяч тенге
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
* ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Председатель Правления _______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании целевого взноса фондом социального медицинского страхования на оплату услуг по оказанию медицинской помощи военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов в системе обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда 10, 15, 20, 25-бағандарда мәндер сомасының жоспарлы көрсеткіштері көрсетіледі.
4. 4-бағанда 11, 16, 21, 26-бағандар бойынша жоспарлы мәндер сомасы мың теңгемен көрсетiледi.
5. 5-бағанда 12, 17, 22, 27-бағандарда мәндер сомасының нақты көрсеткіштері көрсетіледі.
6. 6-бағанда 13, 18, 23, 28-бағандарда нақты шығындар бойынша мәндердің сомасы көрсетiледi мың теңгемен көрсетiледi.
7. 7-бағанда денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның төлем сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
8. 8-бағанда жоспардан (7-4-бағандар) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның төлем сомасының арасындағы ауытқу көрсетіледі.
9. 9-бағанда денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның қызметтерге ақы төлеу сомасы мен Қордың нақты шығындарының сомасы арасындағы ауытқу көрсетіледі.
10. 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25 және 27-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күнгі жағдай бойынша медициналық көмектің түрлері бойынша көрсетілетін қызметтердің (бірлік/емделген жағдайлар/емделген науқастар, адамдар/берілген рецептілер) саны көрсетіледі.
"Saqtandyry" АЖ және денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның ақпараттық жүйелерінің деректеріне сәйкес медициналық көмек түрлері бойынша қызметтердің нақты саны (бірлік/ емделген жағдайлар/ емделген науқастар, адамдар/берілген рецептілер).
11. 11, 13, 16, 18, 21, 23, 26 және 28-бағандарда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша медициналық көмектің түрлері бойынша медициналық көмек көрсетуге арналған жоспарлы және нақты шығындардың сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
"Saqtandyry" АЖ және денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның ақпараттық жүйелерінің деректеріне сәйкес медициналық көмек түрлері бойынша нақты шығындар.
12. 14, 19, 24 және 29-бағандарда жоспардан нақты шығындар сомасының ауытқуы көрсетіледі (13-11, 18-16, 23-21, 28-26-бағандар).
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп
Нысан индексі: 11-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 10-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
тұлғалардың санаттарының атауы
20__ жылға арналған жоспар

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование областей, городов республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. В столбце 3 указывается плановые показатели сумм значений по столбцам 10, 15 ,20, 25.
4. В столбце 4 указывается плановая сумма значений по столбцам 11, 16, 21, 26 в тысячах тенге.
5. В столбце 5 указывается фактические показатели сумм значений по столбцам 12, 17, 22,27.
6. В столбце 6 указывается фактические затраты сумм значений по столбцам 13, 18, 23, 28 в тысячах тенге.
7. В столбцах 7 указывается сумма оплаты уполномоченным органом в сфере здравоохранения в тысячах тенге.
8. В столбце 8 отражается отклонение между суммой оплаты услуг уполномоченным органом в сфере здравоохранения от плана (гр.7-гр.4).
9. В столбце 9 отражается отклонение между суммой оплаты услуг уполномоченным органом в сфере здравоохранения и суммой фактических затрат Фонда (гр. 7-гр.6).
10. В столбцах 10, 12, 15, 17, 20, 22, 25 и 27 указывается количество услуг, (единиц/ пролеченных случаев/ пролеченных больных, человек/отпущенных рецептов) по видам медицинской помощи, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
Фактическое количество услуг (единиц/ пролеченных случаев/ пролеченных больных, человек/отпущенных рецептов) по видам медицинской помощи согласно данным из ИС "Saqtandyry" и информационных систем уполномоченного органа в сфере здравоохранения.
11. В столбцах 11, 13, 16, 18, 21, 23, 26 и 28 указывается сумма плановых и фактических затрат в тысячах тенге за оказание по видам медицинской помощи в соответственно, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
Фактические затраты по видам медицинской помощи согласно данным из ИС "Saqtandyry" и информационных систем уполномоченного органа в сфере здравоохранения.
12. В столбцах 14, 19, 24 и 29 отражается отклонение между суммами фактических затрат от плана (гр.13-гр.11, гр 18- гр 16, гр 23-гр. 21, гр 28-гр 26).
Приложение 11 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 11 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов
государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц,
освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
Индекс формы: 11-Ф
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 10 числа календарного месяца, следующего за отчетным
месяцем, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование категорий лиц
План на 20__года

20__ жылғы 01 "____"
Мемлекеттік корпорацияның деректері бойынша факт
Нақты түскен жарналар (денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органның деректері бойынша)
Жоспар факті ауытқулар
Мемлекеттік корпорацияның деректерінен алынған фактінің ауытқуы
Жоспардың орындалуы %
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы адам, оның ішінде:
1
Балалар
2
Жұмыссыз ретінде тіркелген тұлғалар
3
Жұмыс істемейтін жүкті әйелдер
4
Осы тармақтың 5) тармақшасында көзделген адамдарды қоспағанда, баланы (балаларды) үш жасқа толғанға дейін тәрбиелеп отырған жұмыс істемейтін адамдар (баланың заңды өкілдерінің бірі)
5
Жүктілікке және босануға, жаңа туған баланы (балаларды) асырап алуға, баланы (балаларды) үш жасқа толғанға дейін күтуге байланысты демалыста жүрген адамдар
6
Мүгедектігі бар бала күтімін жүзеге асыратын жұмыс істемейтін адамдар
7
Зейнетақы төлемдерін алушылар, оның ішінде Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектігі бар адамдарға
8
Қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесінің мекемелерінде сот үкімі бойынша жазасын өтеп жүрген адамдар (ең төменгі қауіпсіздік мекемелерін қоспағанда)
9
Уақытша ұстау изоляторларында және тергеу изоляторынды ұсталатын адамдар
10
Жұмыс істемейтін кандастар
11
"Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған, сондай-ақ I және II дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен марапатталған көп балалы аналар
12
Мүгедектігі бар адамдар
13
Орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білім беру, сондай-ақ жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарында күндізгі оқу бөлімінде оқитын адамдар
14
Бала кезінен бірінші топтағы мүгедектігі бар адамға күтім жасауды жүзеге асыратын жұмыспен қамтылмаған адам
15
Жұмыс істемейтін мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алушылар
Басқарма төрағасы ____________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы _____________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған адамдар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға нысаналы жарнаны пайдалану туралы есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

на 01 "___" 20__года
факт по данным Госкорпорации
фактически поступившие взносы (по данным уполномоченного органа в сфере здравоохранения)
Отклонение план-факт
% исполнения плана
Отклонение поступившего факта от данных Госкорпорации
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
Количество, человек
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Всего лиц, в том числе:
1
Дети
2
Лица, зарегистрированные в качестве безработных
3
Неработающие беременные женщины
4
Неработающие лица (один из законных представителей ребенка), воспитывающие ребенка (детей) до достижения им (ими) возраста трех лет, за исключением лиц, предусмотренных подпунктом 5) настоящего пункта
5
Лица, находящиеся в отпусках в связи с беременностью и родами, усыновлением (удочерением) новорожденного ребенка (детей), по уходу за ребенком (детьми) до достижения им (ими) возраста трех лет
6
Неработающие лица, осуществляющие уход за ребенком с инвалидностью
7
Получатели пенсионных выплат, в том числе участники и лица Великой Отечественной войны с инвалидностью
8
Лица, отбывающие наказание по приговору суда в учреждениях уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы (за исключением учреждений минимальной безопасности)
9
Лица, содержащиеся в изоляторах временного содержания и следственных изоляторах
10
Неработающие кандасы
11
Многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать-героиня", а также награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени
12
Лица с инвалидностью
13
Лица, обучающиеся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, а также послевузовского образования
14
Незанятое лицо, осуществляющее уход за лицом с инвалидностью первой группы с детства
15
Неработающие получатели государственной адресной социальной помощи
Председатель Правления ___________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ____________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об использовании целевого взноса в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за лиц, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда жарна төлеуден босатылған тұлғалар санаттарының атауы көрсетіледі.
3. 3-бағанда адамдардың әрбір санаты бойынша жоспарлы адамдар саны көрсетіледі.
4. 4-бағанда тұлғалардың әрбір санаты бойынша жоспарлы сома көрсетіледі.
5. 5-бағанда "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" акционерлік қоғамының деректері бойынша есепті кезеңдегі әлеуметтік қамсыздандыру және зейнетақымен қамсыздандыру жөніндегі қызметті үйлестіруге арналған әрбір санаттағы адмадардың нақты саны көрсетіледі.
6. 6-бағанда "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының деректеріне сәйкес есепті кезеңдегі әлеуметтік қамсыздандыру және зейнетақымен қамсыздандыру жөніндегі қызметті үйлестіруге арналған тұлғалардың әрбір санаты бойынша нақты сома ұлғаю негізінде көрсетіледі.
7. 7-бағанда Қорға жарналар нақты аударылғаннан кейін денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органдар жеткізген деректерге сәйкес уәкілетті орган жарна төлеген тұлғалардың әрбір санаты бойынша нақты саны көрсетіледі.
8. 8-бағанда Қорға жарналар нақты аударылғаннан кейін денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті органдар жеткізген деректерге сәйкес уәкілетті орган жарна төлеген тұлғалардың әрбір санаты бойынша нақты сома көрсетіледі.
9. 9-бағанда жоспарлы көрсеткіштер мен уәкілетті органның нақты көрсеткіштері арасындағы саннан ауытқу көрсетіледі.
10. 10-бағанда жоспарлы көрсеткіштер мен уәкілетті орган деректерінің нақты көрсеткіштері арасындағы соманың ауытқуы көрсетіледі.
11.11-бағанда жоспардың орындалуы көрсетіледі.
12. 12-бағанда өсім бойынша есепті кезеңде әлеуметтік және зейнетақымен қамсыздандыру қызметін үйлестіру бойынша "Азаматтарға арналған үкімет "Мемлекеттік корпорациясы" КеАҚ нақты түскен жарналар саны және деректерінің нақты көрсеткіштері бойынша ауытқу көрсетіледі (7-баған-5-баған).
13. 13-бағанда өсім бойынша есепті кезеңде әлеуметтік және зейнетақымен қамсыздандыру қызметін үйлестіру бойынша "Азаматтарға арналған үкімет "Мемлекеттік корпорациясы" КеАҚ нақты түскен жарналар сомасы және деректерінің нақты көрсеткіштері бойынша ауытқу көрсетіледі (8-баған-6-баған).
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп
Нысан индексі: 12-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары
Халықтың жалпы саны, адам
Мемлекет, адам жүзеге асыратын тұлғарарға міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналар
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының, арнаулы мемлекеттік органдардың қызметкерлерін қоспағанда, қызметкерлер, оның ішінде мемлекеттік және мемлекеттік қызметшілер, адам
Жеке кәсіпкерлер, адам
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес салық агентімен жасалған азаматтық-құқықтық шарттар бойынша табыс алатын жеке тұлғалар, адам
Жарнаны дербес төлейтін тұлғалар, оның ішінде Қазақстан Республикасынан кеткен Қазақстан Республикасының азаматтары, адам
МӘМС жүйесіне қатысушылар, адамдар
Халықтың жалпы санындағы МӘМС жүйесіне қатысушылардың үлесі, %
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiндегi медициналық қызметтердi тұтынушылар, адам
Халықтың жалпы санының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерді тұтынушылардың үлесі, %
Мiндеттi әлеуметтiк медициналық сақтандыру жүйесiнде сақтандырылмағандар, адамдар
Халықтың жалпы санындағы сақтандырылмаған адамдардың үлесі, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ақмола облысы
Ақтөбе облысы
Алматы облысы.
Атырау облысы
Шығыс Қазақстан облысы
Жамбыл облысы
Батыс Қазақстан облысы
Қарағанды облысы
Қостанай облысы
Қызылорда облысы
Маңғыстау облысы
Павлодар облысы
Солтүстік Қазақстан облысы
Түркістан облысы
Алматы қаласы
Астана қаласы
Шымкент қаласы
Ұлытау облысы
Абай облысы
Жетісу облысы
Аймақсыз/бекітілмеген
Барлығы
Басқарма Төрағасы ____________________________________             _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),       қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ________________________       _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),       қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
" Халықты міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесімен қамту жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанының түсіндірмесі

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указывается наименование категорий лиц освобожденных от уплаты взносов.
3. В столбце 3 указывается плановое количество человек по каждой категории лиц.
4. В столбце 4 указывается плановая сумма по каждой категории лиц.
5. В столбце 5 указывается фактическое количество человек по каждой категории лиц, согласно данных НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по координации деятельности социального и пенсионного обеспечения за отчетный период по нарастанию.
6. В столбце 6 указывается фактическая сумма по каждой категории лиц, согласно данных НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по координации деятельности социального и пенсионного обеспечения за отчетный период по нарастанию.
7. В столбце 7 указывается фактическое количество по каждой категории лиц, за которых оплачены взносы уполномоченным органом, согласно данных, доведенных уполномоченным органов в сфере здравоохранения после фактического перечисления взносов в Фонд.
8. В столбце 8 указывается фактическая сумма по каждой категории лиц за которых оплачены взносы уполномоченным органом, согласно данных, доведенных уполномоченным органов в сфере здравоохранения после фактического перечисления взносов в Фонд.
9. В столбце 9 указывается отклонение по количеству между плановыми показателями и фактическими показателями данных уполномоченного органа.
10. В столбце 10 указывается отклонение по сумме между плановыми показателями и фактическими показателями данных уполномоченного органа.
11. В столбце 11 указывается исполнение плана.
12. В столбце 12 указывается отклонение по количеству фактически поступивших взносов и фактическими показателями данных НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по координации деятельности социального и пенсионного обеспечения за отчетный период по нарастанию (гр.7-гр.5).
13. В столбце 13 указывается отклонение по сумме фактически поступивших взносов и фактическими показателями данных НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по координации деятельности социального и пенсионного обеспечения за отчетный период по нарастанию (гр.8-гр.6).
Приложение 12 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 12 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет по охвату населения системой обязательного
социального медицинского страхования
Индекс формы: 12-Ф
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
месяцем, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименования областей, города республиканского значения и столицы
Общая численность населения, человек
Лица, взносы на обязательное социальное медицинское страхование, за которых осуществляет государство, человек
Работники, в том числе государственные и гражданские служащие, за исключением военнослужащих, сотрудников правоохранительных, специальных государственных органов, человек
Индивидуальные предприниматели, человек
Физические лица, получающие доходы по заключенным с налоговым агентом договорам гражданско-правового характера в соответствии с законодательством Республики Казахстан, человек
Лица, самостоятельно уплачивающие взносы, в том числе граждане Республики Казахстан, выехавшие за пределы Республики Казахстан, человек
Участники системы ОСМС, человек
Доля участников системы ОСМС от общей численности населения, %
Потребители медицинских услуг в системе Обязательного социального медицинского страхования, человек
Доля потребителей медицинских услуг в системе Обязательного социального медицинского страхования от общей численности населения, %
Незастрахованные в системе обязательного социального медицинского страхования, человек
Доля незастрахованных человек от общей численности населения, %
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1
Акмолинская область
2
Актюбинская область
3
Алматинская область.
4
Атырауская область
5
Восточно-Казахстанская область
6
Жамбылская область
7
Западно-Казахстанская область
8
Карагандинская область
9
Костанайская область
10
Кызылординская область
11
Мангистауская область
12
Павлодарская область
13
Северо-Казахстанская область
14
Туркестанская область
15
город Алматы
16
город Астана
17
город Шымкент
18
Область Ұлытау
19
Область Абай
20
Область Жетісу
21
Без региона/ неприкрепленные
22
Всего
Председатель Правления __________________________________ _________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ____________________ ________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по охвату населения системой обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөніндегі агенттігінің Ұлттық статистика бюросының деректері бойынша есепті күне жағдай бойынша халық саны көрсетіледі.
4. 4-бағанда "Saqtandyrý" АЖ деректері бойынша халықтың тіркелген өңірлері бөлінісінде есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарна төлеуден босатылған тұлғалардың саны көрсетіледі;
5. 5-8-бағандарда жыл басынан бастап есептеу жиынтығы бар адамдардың саны көрсетіледі, олар үшін міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша аударымдар және (немесе) жарналар есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықты тіркеу өңірлері бөлінісінде кемінде бір рет төленеді. Алайда бұл бағандардағы деректер бірегей болмайды. Деректер "Saqtandyrý" АЖ қалыптастырылады.
6. 9-бағанда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықтың тіркелген өңірлері бөлінісінде міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру бойынша аударымдар және (немесе) жарналар кемінде бір рет (санаттардың кез келгені бойынша, яғни бір адам аударған аударымдар және (немесе) жарналар ескерілетін) есептелген жиынтық сомасы бар адамдар саны өсім бойынша көрсетіледі.
7. 10-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша халықтың жалпы санының міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіне қатысушылардың үлесі көрсетіледі.
8. 11-бағанда халықты тіркеу өңірлері бөлінісінде есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек алуға құқығы бар адамдар саны көрсетіледі. Деректер "Saqtandyrý" АЖ қалыптастырылады.
9. 12-бағанда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықтың жалпы санындағы міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық қызметтерді тұтынушылардың халықты тіркелген өңірлер бөлінісіндегі үлесі көрсетіледі.
10. 13-бағанда халықтың тіркелген өңірлері бөлінісінде есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде сақтандырылмаған Қазақстан Республикасы тұлғаларының саны көрсетіледі. Деректер "Saqtandyrý" АЖ қалыптастырылады.
11. 14-бағанда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша халықтың жалпы санындағы Қазақстан Республикасының сақтандырылмаған тұлғаларының үлесі халықтың тіркелген өңірлері бойынша көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп
Нысан индексі: 13-Ф
Кезеңділігі: айлық, жылдық
Есепті кезең: 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті айдан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Аударымдар
Жарналар
Жұмыс берушілер
аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі, %
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының, арнаулы мемлекеттік органдардың қызметкерлерін қоспағанда, қызметкерлер, оның ішінде мемлекеттік және мемлекеттік қызметшілер
аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі, %
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
Өңір
Барлығы
Кестенің жалғасы
Жарналар
Азаматтық-құқықтық шарттар бойынша табыс алатын жеке тұлғалар
Түсімдердің жалпы көлемінің үлесі
аударымдар мен жарналар, %
Жеке кәсіпкерлер
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Кестенің жалғасы
Жарналар
Түсімдердің жалпы көлемінің үлесі аударымдар мен жарналар, %
Дербес төлеушiлер
Түсімдердің жалпы көлемінің үлесі
аударымдар мен жарналар, %
Саны, адам
Сомасы, мың теңге
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
30
31
32
33
34
35
36
37
Кестенің жалғасы
Аударымдар мен жарналардың түсімі, мың теңге
Аударымдар бойынша өсімпұл, мың теңге
Жарналар бойынша өсімпұл, мың теңге
Қайтарымдар, мың теңге
Жарналарды қайтару, мың теңге
Барлығы
оның ішінде:
аударымдар
жарналар
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
Болжам
Факт
Ауытқу*
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
* Нақты деректер жоспарланған деректерден ауытқыған жағдайда ауытқу себептерін көрсете отырып, түсіндірме жазба қоса беріледі
Басқарма төрағасы ____________________________________             _______
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда),       қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ____________________________ _______
басшысы тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдардың және (немесе) жарналардың түсімдері бойынша есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы, в том числе в разрезе города и села согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. В столбце 3 указывается численность населения на отчетную дату по данным Бюро национальной статистики Агентства по стратегическому планированию и реформам.
4. В столбце 4 указывается численность лиц, освобожденных от уплаты взносов на обязательное социальное медицинское страхование по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения по данным с ИС "Saqtandyrý".
5. В столбцах 5-8 указывается количество человек с нарастающим итогом с начала года, за которых были уплачены отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование не менее одного раза по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения. При этом, данные в этих столбцах не будут уникальными. Данные формируются с ИС "Saqtandyrý".
6. В столбце 9 указывается количество человек с нарастающим итогом, за которых были уплачены отчисления и (или) взносы на обязательное социальное медицинское страхование не менее одного раза (по любой из категории, то есть в учет берутся отчисления и (или) взносы, перечисленные одним человеком) по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения. Данные формируются с ИС "Saqtandyrý".
7. В столбце 10 указывается доля участников системы обязательного социального медицинского страхования от общей численности населения по состоянию на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
8. В столбце 11 указывается количество человек, которые имеют право на получение медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения. Данные формируются с ИС "Saqtandyrý".
9. В столбце 12 указывается доля потребителей медицинских услуг в системе обязательного социального медицинского страхования от общей численности населения по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
10. В столбце 13 указывается количество лиц РК, незастрахованные в системе обязательного социального медицинского страхования по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения. Данные формируются с ИС "Saqtandyrý".
11. В столбце 14 указывается доля незастрахованных лиц РК от общей численности населения по состоянию на конец отчетного периода в разрезе регионов прикрепления населения.
Приложение 13 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 13 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов
на обязательное социальное медицинское страхование
Индекс формы: 13-Ф
Периодичность: ежемесячная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
месяцем, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование областей, города республиканского значения и столицы
Отчисления
Взносы
Работодатели
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Работников, в том числе государственных и гражданских служащих, за исключением военнослужащих, сотрудников правоохранительных, специальных государственных органов
доля от общих поступлений отчислений и взносов, %
Количество, человек
Сумма, тыс. тенге
Количество, человек
Сумма, тыс. тенге
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1
Регион
Всего
продолжение таблицы
Взносы
Физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера
доля от общих поступлений
отчислений и взносов, %
Индивидуальных предпринимателей
доля от общих поступлений
отчислений и взносов, %
Самостоятельных плательщиков
доля от общих поступлений
отчислений и взносов, %
Количество, человек
Сумма, тыс. тенге
Количество, человек
Сумма, тыс. тенге
Количество, человек
Сумма, тыс. тенге
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
продолжение таблицы
Поступление отчислений и взносов, тыс. тенге
Пеня по отчислениям, тыс. тенге
Пеня по взносам, тыс. тенге
Возвраты отчислений, тыс. тенге
Возвраты взносов, тысяч тенге
Всего
в том числе:
отчислений
взносов
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
Прогноз
Факт
Отклонение *
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
* в случае отклонения фактических данных от плановых прилагается
пояснительная записка с указанием причин отклонения
Председатель Правления __________________________________ __________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения______________________ _______
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по поступлениям отчислений и (или) взносов на обязательное социальное медицинское страхование"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. Санаттар бөлінісінде деректерді қалыптастыру міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде түсетін жарналар мен аударымдардың сомаларын ескере отырып есептеледі және санаттар арасында дұрыс бөліну тәуекелдерін болжайды.
4. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-бағандарда жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 3, 4, 5-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжамға, фактіге және ауытқуға сәйкес адамдар саны; 6, 7, 8-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше болжамға, фактіге және ауытқуға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 9-бағанда аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі пайызбен көрсетіледі. Тұлғалар саны туралы деректер бірегей болып табылмайды. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
5. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16-бағандарда қызметкерлердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жөніндегі арнаулы мемлекеттік органдардың қызметкерлерін қоспағанда, жұмыс берушілердің мемлекеттік және азаматтық қызметшілері: 10, 11, 12-бағандарда болжамға сәйкес адамдар саны, тиісінше есептік кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқуы; 13, 14, 15-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше факт және ауытқу болжамға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 16-бағанда жиынтық табыстың, аударымдар мен жарналардың пайызы көрсетіледі. Тұлғалар саны туралы деректер бірегей болып табылмайды. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
6. 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23-бағандар азаматтық-құқықтық шарттар бойынша табыс алатын жеке тұлғалардың жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 17, 18, 19-бағандарда тиісінше факті және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; болжамға сәйкес адамдар саны, 20, 21, 22-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжамға сәйкес мың теңгемен сома, тиісінше факт және ауытқу; 23-баған жиынтық табысқа, аударымдар мен жарналарға пайыздармен көрсетіледі. Тұлғалар саны туралы деректер бірегей болып табылмайды. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
7. 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30-бағандарда жеке кәсіпкерлердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 24, 25, 26-бағандарда болжамға сәйкес адамдар саны, Есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше факт және ауытқу; 27, 28, 29-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша болжамға, тиісінше фактіге және ауытқуға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 30-бағанда аударымдар мен жарналардың жалпы түсімдерінің үлесі пайызбен көрсетіледі. Тұлғалар бойынша деректер бірегей болып табылмайді. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. Формирование данных в разрезе категорий рассчитывается исходя из сумм поступающих взносов и отчислений в рамках обязательного социального медицинского страхования и предполагает риски некорректного распределения между категориями.
4. В столбцах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 указываются отчисления работодателей на обязательное социальное медицинское страхование, в том числе: в столбцах 3, 4, 5 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 6, 7, 8 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 9 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "Saqtandyry".
5. В столбцах 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 указываются взносы работников, в том числе государственных и гражданских служащих работодателей, за исключением военнослужащих, сотрудников правоохранительных, специальных государственных органов на обязательное социальное медицинское страхование: в столбцах 10, 11, 12 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного; в столбцах 13, 14, 15 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 16 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "Saqtandyry".
6. В столбцах 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 указываются взносы физических лиц, получающих доходы по договорам гражданско-правового характера, в том числе: в столбцах 17, 18, 19 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 20, 21, 22 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного; в столбце 23 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "Saqtandyry".
7. В столбцах 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 указываются взносы индивидуальных предпринимателей, в том числе: в столбцах 24, 25, 26 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 27, 28, 29 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и Отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 30 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "Saqtandyry".

8. 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37-бағандарда дербес төлеушілердің жарналары көрсетіледі, оның ішінде: 31, 32, 33-бағандарда болжамға сәйкес адамдар саны, есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше факт және ауытқу; 34, 35, 36-бағандарда болжамға, тиісінше фактіге және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқуға сәйкес мың теңгемен сома көрсетіледі; 37-бағанда аударымдар мен жарналар түсімдерінің жалпы сомасының үлесі пайызбен көрсетіледі. Тұлғалар бойынша деректер бірегей болып табылмайді. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
9. 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46-бағандада аударымдар мен жарналар түсімі көрсетіледі, оның ішінде: 38, 39, 40-бағандарда болжамға сәйкес аударымдар мен жарналардың жалпы сомасы мың теңгемен, тиісінше факті және есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша ауытқу; 41, 42, 43-бағандарда болжамға сәйкес мың теңгемен аударымдар сомасы көрсетіледі. Есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніндегі жағдай бойынша тиісінше факт және ауытқу; 44, 45, 46-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша тиісінше болжамға, фактіге және ауытқуға сәйкес жарналар сомасы мың теңгемен көрсетіледі. "Saqtandyry" АЖ жүктемесіне сәйкес нақтыдеректер.
10. 47, 48-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша аударымдар мен жарналар бойынша төленген өсімпұл мың теңгемен көрсетіледі.
11. 49, 50-бағандарда есепті кезеңнің соңындағы жағдай бойынша аударымдар мен жарналар бойынша жүргізілген қайтарулар мың теңгемен көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
14-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
14-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Медициналық қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Медициналық қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері туралы есеп
Нысан индексі: 14-Ф
Кезеңділігі: тоқсандық, жылдық
Есеп беру кезеңі: 20__жылғы "____"__________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті тоқсаннан кейінгі күнтізбелік айдың 20-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/ п
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Шарт бойынша сома, мың теңге
Мониторинг үшін барлығы*
Шарт бойынша сомадан алынуға жататын үлес (%)
Барлығы ақаулар анықталды:
оның ішінде:
Жалпы сомасы, мың теңге:
оның ішінде:
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Барлығы
Кестенің жалғасы
Мониторинг нәтижелері
Ағымдағы (жоспарлы) мониторинг
Жоспардан тыс мониторинг
Проактивті мониторинг
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
Жоюға жататын ақаулар (2-кезең)
Алынатын сома мың теңге
МӘМС
ТМ ККК
МӘМС
ТМ ККК
МӘМС
ТМ ККК
МӘМС
ТМ ККК
МӘМС
ТМ ККК
МӘМС
ТМ ККК
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Кестенің жалғасы
Мониторинг нәтижелері
Нысаналы мониторинг
Өлiм-жiтiм мен өлiм-жiтiм мониторингi
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
Анықталған ақаулар
Сомасы, мың теңге
МӘМС
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
ТМККК
МӘМС
ТМККК
23
24
25
26
27
28
29
30
* ТМККК-тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі
* МӘМС - міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру
Басқарма төрағасы ___________________________________________
(аты-жөні, тегі, аты, әкесінің аты (егер бар болса)
Құрылымдық бөлімшенің басшысы _____________________________
(аты-жөні, тегі, аты, әкесінің аты (егер бар болса)
Мөр орны
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Медициналық қызметтердің сапасы мен көлемі мониторингінің түрлері бойынша есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

8. В столбцах 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 указываются взносы самостоятельных плательщиков, в том числе: в столбцах 31, 32, 33 количество человек по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбцах 34,35, 36 сумма в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода; в столбце 37 доля от общих поступлений отчислений и взносов в процентном соотношении. Данные по количеству лиц не уникально. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "Saqtandyry".
9. В столбцах 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 указывается поступление отчислений и взносов, в том числе: в столбцах 38, 39, 40 сумма всего отчислений и взносов в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода.; в столбцах 41, 42, 43 сумма отчислений в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, на первое число месяца, следующего за отчетным периодом; в столбцах 44, 45, 46 сумма взносов в тысячах тенге по прогнозу, факту соответственно и отклонение, по состоянию на конец отчетного периода. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "Saqtandyry".
10. В столбцах 47, 48 указывается уплаченная пеня по отчислениям и взносам в тысячах тенге, по состоянию на конец отчетного периода.
11. В столбцах 49, 50 указывается осуществленные возвраты по отчислениям и взносам в тысячах тенге, по состоянию на конец отчетного периода.
Приложение 14 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 14 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Индекс формы: 14-Ф
Периодичность: ежеквартальная, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 20 числа календарного месяца, следующего за отчетным
кварталом, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Сумма по договору, тыс. тенге
Всего по проведенным мониторингам
Доля к снятию от суммы по договору (%)
Всего выявлено дефектов:
в том числе
Всего сумма, тыс. тенге:
в том числе
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего
продолжение таблицы
Результаты мониторинга
текущий (плановый) мониторинг
внеплановый мониторинг
проактивный мониторинг
Выявлено дефектов
Сумма, тыс. тенге
Выявлено дефектов
Сумма, тыс. тенге
Дефекты, подлежащие к устранению (2 этап)
Сумма к снятию, тыс. тенге
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
продолжение таблицы
Результаты мониторинга
целевой мониторинг
мониторинг случаев летальности и смертности
Выявлено дефектов
Сумма, тыс. тенге
Выявлено дефектов
Сумма, тыс. тенге
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
ГОБМП
ОСМС
23
24
25
26
27
28
29
30
*ГОБМП - гарантированный объем бесплатной медицинской помощи
* ОСМС - обязательного социального медицинского страхования
Председатель Правления _______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения ________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по видам мониторинга качества и объема медицинских услуг"

1. 1-бағанда реттік нөмір көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда есепті кезеңнен кейінгі айдың бірінші күніне жасалған шарттардың сомасы көрсетіледі.
4. 4-бағанда 5 және 6-бағандар бойынша мәндердің қосындысы көрсетіледі.
5. 5-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі.
6. 6-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі.
7. 7-бағанда 8 және 9-бағандар бойынша мәндердің қосындысы көрсетіледі.
8. 8-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі.
9. 9-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде жүргізілген мониторинг қорытындылары бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі.
10. 10-бағанда шарт бойынша сомадан алуға үлесі % арақатынаста көрсетіледі (7-баған 3-бағанға бөлінеді).
11. 11-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
12. 12-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
13. 13-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
14. 14-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі ағымдағы (жоспарлы) мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
15. 15-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
16. 16-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
17. 17-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО)..
3. В столбце 3 указывается сумма заключенных договоров на первое число месяца, следующего за отчетным периодом.
4. В столбце 4 указывается сумма значений по столбцам 5 и 6.
5. В столбце 5 указывается количество выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
6. В столбце 6 указывается количество выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
7. В столбце 7 указывается сумма значений по столбцам 8 и 9.
8. В столбце 8 указывается сумма выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи.
9. В столбце 9 указывается количество выявленных дефектов по итогам проведенного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования.
10. В столбце 10 указывается доля к снятию от суммы по договору в % соотношении (графа 7 делится графа 3).
11. В столбце 11 указывается количество выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
12. В столбце 12 указывается количество выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
13. В столбце 13 указывается сумма выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
14. В столбце 14 указывается сумма выявленных дефектов по результатам текущего (планового) мониторинга в 15. В столбце 15 указывается количество выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
16. В столбце 16 указывается количество выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
17. В столбце 17 указывается сумма выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".

18. 18-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі жоспардан тыс мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
19. 19-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
20. 20-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
21. 21-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
22. 22-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі проактивті мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
23. 23-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
24. 24-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
25. 25-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
26. 26 бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі нысаналы мониторинг нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
27. 27-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
28. 28-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар саны көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
29. 29-бағанда тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
30. 30-бағанда міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі өлім-жітім және өлім жағдайлары мониторингінің нәтижелері бойынша анықталған ақаулар сомасы көрсетіледі. "МҚСБЖ" АЖ, "АПК-ТЖ" жүктемесіне сәйкес нақты деректер.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
15-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
15-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыбын өндіріп алу жөніндегі есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыппүл өндіріп алу жөніндегі есеп
Нысан индексі: 15-Ф
Кезеңділігі: жартыжылдық, жылдық
Есепті кезең: _____ __________ 20__ жылғы "__" _____ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: есепті жартыжылдықтан кейінгі күнтізбелік айдың 30-күні, есепті жылдан кейінгі 20 наурыз
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
№ р/с
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауы
Есептелген тұрақсыздық айыппүл, мың теңге
Төленген өсімпұл, мың теңге
1
2
3
4
Басқарма Төрағасы _________________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Құрылымдық бөлімшенің басшысы ___________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда), қолы
Мөр орны
Әкімшілік деректер жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Сатып алу шартының талаптарын орындауды бұзғаны үшін тұрақсыздық айыппүл өндіріп алу жөніндегі есеп" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме

18. В столбце 18 указывается сумма выявленных дефектов по результатам внепланового мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
19. В столбце 19 указывается количество выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
20. В столбце 20 указывается количество выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
21. В столбце 21 указывается сумма выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
22. В столбце 22 указывается сумма выявленных дефектов по результатам проактивного мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
23. В столбце 23 указывается количество выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
24. В столбце 24 указывается количество выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
25. В столбце 25 указывается сумма выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
26. В столбце 26 указывается сумма выявленных дефектов по результатам целевого мониторинга в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
27. В столбце 27 указывается количество выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
28. В столбце 28 указывается количество выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
29. В столбце 29 указывается сумма выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и 30. В столбце 30 указывается сумма выявленных дефектов по результатам мониторинга случаев летальности и смертности в системе обязательного социального медицинского страхования. Фактические данные согласно выгрузок из ИС "СУКМУ", "АПП-ПС".
Приложение 15 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 15 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для сбора
административных данных
Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора закупа
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения
условий договора закупа
Индекс формы: 15-Ф
Периодичность: полугодовая, годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: 30 числа календарного месяца, следующего за отчетным
полугодием, 20 марта, следующего за отчетным годом
БИН
Метод сбора: в электронном виде
№ п/п
Наименование областей, городов республиканского значения и столицы
Начислено неустойки, тыс. тенге
Оплачено неустойки, тыс. тенге
1
2
3
4
Председатель Правления
_____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Руководитель структурного подразделения
_____________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет по взиманию неустойки за нарушение исполнения условий договора закупа"

1. 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі.
2. 2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атаулары Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес (ӘАОЖ) көрсетіледі.
3. 3-бағанда есептелген өсімпұлдың жалпы сомасы мың теңгемен көрсетіледі.
4. 4- өсiмпүлдың жалпы сомасы мың теңгемен көрсетiледi.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
16-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
16-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті ждасауға арналған
нысан
20__ жылғы ______________ жағдай бойынша міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша бухгалтерлік баланс
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: МӘМС жүйесінде және ТМККК шеңберінде медициналық көмек көрсету денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша бухгалтерлік баланс
Индекс: 1-ББ
Жиілігі: жылдық
Есептік кезең: 20 __ жылғы "____" __________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: Қордың Директорлар кеңесі есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
Активтер
Жол коды
Есептік кезеңнің соңында
Есептік кезеңнің басында
1
2
3
4
І. Қысқа мерзімді активтер
Ұлттық банктегі ағымдағы шоттағы ақша қаражаты

1. В столбце 1 указывается порядковый номер.
2. В столбце 2 указываются наименования областей, города республиканского значения и столицы согласно Классификатору административно-территориальных объектов (КАТО).
3. В столбце 3 указывается итоговая сумма начисленной неустойки, в тысячах тенге.
4. В столбце 4 указывается итоговая сумма неустойки, в тысячах тенге.
Приложение 16 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 16 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма, предназначенная
для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Бухгалтерский баланс по средствам на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по состоянию на "__" ______________ 20__ года
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма входит в комплект годовой финансовой отчетности
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Бухгалтерский баланс по средствам на оплату услуг субъектов
здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе ОСМС и в рамках ГОБМП
Индекс: 1-ББ
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: в течение 10 дней после предварительного утверждения
отчетности Советом директоров Фонда
БИН
Метод сбора: в электронном виде
Активы
Код строки
На конец отчетного периода
На начало отчетного периода
1
2
3
4
I. Краткосрочные активы:
Денежные средства на текущем счете в Национальном банке

510
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтерінің жиыны
500
-
-
Баланс (300 жол + 400 жол + 500 жол)
-
-
Басқарма Төрағасы: ___________________________________ ________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) (қолы)
Бас бухгалтер: ______________________________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) (қолы)
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған қаражат бойынша бухгалтерлік баланс" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті дайындауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

510
Всего чистые активы системы обязательного социального медицинского страхования
500
-
-
Баланс (строка 300 + строка 400 + строка 500)
-
-
Председатель Правления _________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер ______________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Бухгалтерский баланс по средствам на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"

1. 1-бағанда бухгалтерлік баланс баптарының атауы көрсетіледі.
2. 2-бағанда жол коды көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің соңы мен басындағы мерзімдер бойынша деректердің мәндері мың теңгемен көрсетіледі.
4. 100-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 010, 011, 012, 013,014, 015, 016, 017, 018, 019-жолдарда көрсетілген қысқа мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі
5. 200-жолда 110, 111, 112-жолдарда көрсетілген ұзақ мерзімді активтердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
6. 300-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 210, 211, 212, 213, 214, 215-жолдарда көрсетілген қысқа мерзімді міндеттемелердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
7. 400-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316-жолдарда көрсетілген ұзақ мерзімді міндеттемелердің барлық баптары бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
17-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
17-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
20__ жылғы ______________ міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: МӘМС жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп
Индекс: 2-КШ
Жиілігі: жылдық
Есептік кезең: 20 __ жылғы "____" __________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: Қордың Директорлар кеңесі есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
Көрсеткіштердің атауы
Жол коды
Есепті кезең үшін
Алдыңғы кезең үшін
1
2
3
4
Қаржыландырудан түсетін кірістер
Сатып алынған бағалы қағаздар бойынша сыйақы алуға байланысты кірістер

1. В столбце 1 указывается наименование статей бухгалтерского баланса.
2. В столбце 2 указывается код строки.
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на конец и на начало отчетного периода в тысячах тенге.
4. В строке 100 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных активов, указанных в строках с 010, 011, 012, 013,014, 015, 016, 017, 018, 019 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
5. В строке 200 указывается итоговая сумма по всем статьям долгосрочных активов, указанных в строках 110, 111, 112.
6. В строке 300 указывается итоговая сумма по всем статьям краткосрочных обязательств, указанных в строках 210, 211, 212, 213, 214, 215 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В строке 400 указывается итоговая сумма итоговая сумма по всем статьям долгосрочных обязательств, указанных в строках 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
Приложение 17 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 17 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет о доходах и расходах системы обязательного социального медицинского страхования за ______________ 20__ год
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма входит в комплект годовой финансовой отчетности
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет о доходах и расходах системы ОСМС
Индекс: 2-ДР
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: в течение 10 дней после предварительного утверждения
отчетности Советом директоров Фонда
БИН
Метод сбора: в электронном виде
Наименование показателей
Код строки
За отчетный период
За предыдущий период
1
2
3
4
Доходы от финансирования
Доходы, связанные с получением вознаграждения по приобретенным ценным бумагам

1000
Басқарма Төрағасы: _________________________________             ____
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда)             (қолы)
Бас бухгалтер: ______________________________                   ______
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда)             (қолы)
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің кірістері мен шығыстары туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті дайындауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме
1. 1-бағанда кірістер мен шығыстар баптарының атауы көрсетіледі.
2. 2-бағанда жол коды көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің соңы мен басындағы жолдар бойынша деректердің мәндері мың теңгемен көрсетіледі.
4. 100-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес қаржыландыру бойынша кірістердің барлық түрлері бойынша 101, 102, 103, 104, 105-жолдарда көрсетілген жиынтық сома көрсетіледі .
5. 200-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 201, 202-жолдарда көрсетілген өзге де кірістердің түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
6. 300-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 301-жолда көрсетілген қаржыландыру бойынша шығыстардың барлық түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
7. 400-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 401, 402-жолдарда көрсетілген өзге де шығыстардың барлық түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
8. 500-жолда барлық кірістер мен шығыстар арасындағы айырманы білдіретін таза инвестициялық кіріс көрсетіледі және 300 және 400-жолдар бойынша мәндерді шегергендегі 100 және 200-жолдардың сомасы ретінде айқындалады.
9. 900-жолда МӘМС жүйесінің таза пайдасы (шығыны) көрсетіледі және 600, 700 және 800-жолдардың мәндерін шегергендегі 500-жолдың мәнімен айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
18-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
20__ жылғы ______________ міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне
Нысан жылдық қаржылық есептілік жиынтығына кіреді
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: МӘМС жүйесінде және ТМККК шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп
Индекс: 2-АҚҚЕ
Жиілігі: жылдық
Есептік кезең: 20 __ жылғы "____" __________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: Қордың Директорлар кеңесі есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
Көрсеткіштердің атауы
Жол коды
Есепті кезең үшін
Алдыңғы кезең үшін
1
2
3
4
I. Операциялық қызметтен түскен ақша қаражаттарының қозғалысы

1000
Председатель Правления ________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _____________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение
к форме, предназначенной
для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о доходах и расходах системы обязательного социального медицинского страхования"
1. В столбце 1 указывается наименование статей доходов и расходов.
2. В столбце 2 указывается код строки.
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на конец и на начало отчетного периода в тысячах тенге.
4. В строке 100 указывается итоговая сумма по всем видам доходов по финансированию, указанных в строках 101, 102, 103, 104, 105 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
5. В строке 200 указывается итоговая сумма по видам прочих доходов, указанных в строках 201, 202 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В строке 300 указывается итоговая сумма по всем видам расходов по финансированию, указанных в строке 301 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В строке 400 указывается итоговая сумма по всем видам прочих расходов, указанных в строках 401, 402 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
8. В строке 500 указывается чистый инвестиционный доход, который представляет собой разницу между всеми доходами и расходами и определяется как сумма строк 100 и 200 за минусом значений по строкам 300 и 400.
9. В строке 900 указывается чистая прибыль (убыток) системы ОСМС и определяется значением строки 500 за минусом значений строк 600, 700 и 800.
Приложение 18 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 18 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет о движении денежных средств на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи за ______________ 20__ год
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма входит в комплект годовой финансовой отчетности
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет о движении денежных средств на оплату услуг
субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе ОСМС
и в ГОБМП
Индекс: 3-ОДДС
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: в течение 10 дней после предварительного утверждения
отчетности Советом директоров Фонда
БИН
Метод сбора: в электронном виде
Наименование показателей
Код строки
За отчетный период
За предыдущий период
1
2
3
4
I. Движение денежных средств от операционной деятельности

3. Инвестициялық қызметтен түскен ақша қаражатының таза сомасы (400-жол-500-жол)
600
0
0
4. Ақша қаражатының ұлғаюы + / - кемуі (300 жол + / - 600 жол)
700
-
-
5. Есепті кезеңнің басындағы ұлттық банктегі ағымдағы шоттағы ақшалай қаражат
800
6. Есепті кезеңнің соңындағы Ұлттық банктегі ағымдағы шоттағы ақша қаражаты
900
Басқарма Төрағасы: ________________ _____ Руководитель: ________________ ______
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) (қолы) фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Бас бухгалтер: ______________ _________ Главный бухгалтер: _____________ _______
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) (қолы) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Мөр орны
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде және тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеуге арналған ақшалай қаражаттың қозғалысы туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті дайындауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

3. Чистая сумма денежных средств от инвестиционной деятельности (строка 400 - строка 500)
600
0
0
4. Увеличение +/- уменьшение денежных средств (строка 300 +/- строка 600)
700
-
-
5. Денежные средства на текущем счете в Национальном банке на начало отчетного периода
800
6. Денежные средства на текущем счете в Национальном банке на конец отчетного периода
900
Председатель Правления ________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер _____________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет о движении денежных средств на оплату услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования и в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"

1. 1-бағанда ақша қаражатының түсімдері мен шығуы баптарының атауы көрсетіледі.
2. 2-бағанда жол коды көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің соңы мен басындағы жолдар бойынша деректердің мәндері мың теңгемен көрсетіледі.
4. 100-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170-жолдарда көрсетілген операциялық қызметтен түсетін түсімдердің барлық түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
5. 120-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 121, 122, 123-жолдарда көрсетілген нысаналы жарнаның барлық түрлері бойынша жиынтық сома.
6. 200-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 210, 220, 230, 240, 250, 260-жолдарда көрсетілген операциялық қызметтен шығудың барлық түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
7. 300-жолда операциялық қызметтен түскен ақша қаражатының таза сомасы көрсетіледі және 100 және 200-жолдар мәндерінің айырмасы ретінде айқындалады.
8. 400-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 410, 420, 430-жолдарда көрсетілген инвестициялық қызметтен түсетін түсімдердің барлық түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
9. 500-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 510, 520-жолдарда көрсетілген инвестициялық қызметтен шығудың барлық түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
10. 600-жолда инвестициялық қызметтен түскен ақша қаражатының таза сомасы көрсетіледі және 400 және 500-жолдар мәндерінің айырмасы ретінде айқындалады.
11. 700-жолда ақша қаражатының ұлғаю/кему сомасы көрсетіледі және 300 және 600-жолдар мәндерінің айырмасы ретінде айқындалады.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2024 жылғы ___ ____________
№ ______ бұйрығына
19-қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 612 бұйрығына
19-қосымша
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысан
20__ жылғы _____________ міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп
Ұсынылады: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігіне
Арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті жасауға арналған нысанға қосымша
Нысан интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=kk
Нысан атауы: Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп
Индекс: 4-ТАӨЕ
Жиілігі: жылдық
Есептік кезең: 20 __ жылғы "____" __________ жағдай бойынша
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
Ұсыну мерзімі: Қордың Директорлар кеңесі есептілікті алдын ала бекіткеннен кейін 10 күн ішінде
БСН
Жинау әдісі: электронды түрде
Көрсеткіштердің атауы
Жол коды
Есепті кезең үшін
Алдыңғы кезең үшін

1. В столбце 1 указывается наименование статей поступлений и выбытий денежных средств.
2. В столбце 2 указывается код строки.
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на конец и на начало отчетного периода в тысячах тенге.
4. В строке 100 указывается итоговая сумма по всем видам поступлений от операционной деятельности, указанных в строках 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
5. В строке 120 итоговая сумма по всем видам целевого взноса, указанных в строках 121, 122, 123 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В строке 200 указывается итоговая сумма по всем видам выбытий от операционной деятельности, указанных в строках 210, 220, 230, 240, 250, 260 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В строке 300 указывается чистая сумма денежных средств от операционной деятельности и определяется как разница значений строк 100 и 200.
8. В строке 400 указывается итоговая сумма по всем видам поступлений от инвестиционной деятельности, указанных в строках 410, 420, 430 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
9. В строке 500 указывается итоговая сумма по всем видам выбытий от инвестиционной деятельности, указанных в строках 510, 520 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
10. В строке 600 указывается чистая сумма денежных средств от инвестиционной деятельности и определяется как разница значений строк 400 и 500.
11. В строке 700 указывается сумма увеличения/уменьшения денежных средств и определяется как разница значений строк 300 и 600.
Приложение 19 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от "__" ______ 2024 года №___
Приложение 19 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 16 августа 2017 года № 612
форма,
предназначенная для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Отчет об изменениях в чистых активах системы обязательного социального медицинского страхования за ______________ 20__ год
Представляется: в Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Форма входит в комплект годовой финансовой отчетности
Форма размещена на интернет – ресурсе:
https://www.gov.kz/memleket/entities/dsm/activities/directions?lang=ru
Наименование формы: Отчет об изменениях в чистых активах системы обязательного
социального медицинского страхования
Форма финансовой отчетности
Индекс: 4-ОИЧА
Периодичность: годовая
Отчетный период: по состоянию на "____" __________ 20__года
Круг лиц, представляющих информацию: некоммерческое акционерное общество
"Фонд социального медицинского страхования"
Срок представления: в течение 10 дней после предварительного утверждения
отчетности Советом директоров Фонда
БИН
Метод сбора: в электронном виде
Наименование показателей
Код строки
За отчетный период
За предыдущий период

I. Активтердің түсімі (110-дан 170-ке дейінгі жолдардың сомасы)
100
-
оның ішінде:
жұмыс берушілердің аударымдары
110
нысаналы жарна, барлығы (121,122 жолдардың сомасы)
120
оның ішінде:
әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына жарналар төлеуден босатылған Қазақстан Республикасының азаматтары үшін мемлекеттің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналары түрінде
121
әскери қызметшілерге, арнаулы мемлекеттік және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің қызметтеріне ақы төлеу үшін
122
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жарналар (мемлекет жарналарынсыз)
130
аударымдар бойынша өсімпұл
140
жарналар бойынша өсімпұл
150
есептелген инвестициялық кіріс
160
басқа да түсімдер
170
II. Активтердің шығуы (210-нан 270-ке дейінгі жолдардың сомасы)
200
-
-
оның ішінде:
көрсетілген қызметтер актілері бойынша денсаулық сақтау субъектілері алдында міндеттемелер қабылданды
210
Денсаулық сақтау субъектілері алдында күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв есебінен міндеттемелер қабылданды
220
Қорға комиссиялық сыйақы есептелді
230
аударымдарды және (немесе) жарналарды уақтылы және (немесе) толық төлемегені үшін төлеуші қате Төлеген аударымдарды және (немесе) жарналарды және (немесе) өсімпұлдарды қайтару

I. Поступление активов (сумма строк со 110 по 170)
100
-
в том числе:
отчисления работодателей
110
целевой взнос, всего (сумма строк 121,122)
120
в том числе:
в виде взносов государства на обязательное социальное медицинское страхование за граждан Республики Казахстан, освобожденных от уплаты взносов в фонд социального медицинского страхования
121
для оплаты услуг субъектов здравоохранения по оказанию медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования военнослужащим, сотрудникам специальных государственных и правоохранительных органов
122
взносы на обязательное социальное медицинское страхование (без взносов государства)
130
пеня по отчислениям
140
пеня по взносам
150
начисленный инвестиционный доход
160
прочие поступления
170
II. Выбытие активов (сумма строк с 210 по 270)
200
-
-
в том числе:
приняты обязательства перед субъектами здравоохранения по актам оказанных услуг
210
приняты обязательства перед субъектами здравоохранения за счет резерва на покрытие непредвиденных расходов
220
начислено комиссионное вознаграждение Фонду
230
возврат ошибочно уплаченных плательщиком отчислений и (или) взносов и (или) пени за несвоевременную и (или) неполную уплату отчислений и (или) взносов

240
күтпеген шығыстарды жабуға арналған резерв есептелді
250
инвестицияланбайтын қалдыққа резерв есептелді
260
активтердің өзге де шығулары
270
III. Таза активтердегі өзгерістер (100-жол - 200-жол)
300
-
IV. Есепті кезеңнің басындағы таза активтер
400
V. Есепті кезеңнің соңындағы таза активтер (400-жол + 100-жол - 200-жол)
500
Басқарма Төрағасы: ____________ _______ Руководитель: _________________ ______
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) (қолы) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Бас бухгалтер: _______________ ________ Главный бухгалтер: ___________ _________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жайғдайда) (қолы) (фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Мөр орны                   Место печати
Арнайы мақсаттағы қаржылық
есептілікті жасауға арналған
нысанға қосымша
"Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер туралы есеп" арнайы мақсаттағы қаржылық есептілікті дайындауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме

240
начислен резерв на покрытие непредвиденных расходов
250
начислен резерв на неинвестируемый остаток
260
прочие выбытия активов
270
III. Изменения в чистых активах (строка 100- строка 200)
300
-
IV. Чистые активы на начало отчетного периода
400
V. Чистые активы на конец отчетного периода (строка 400 + строка 100 - строка 200)
500
Председатель Правления _____________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Главный бухгалтер __________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) подпись
Место печати
Приложение к форме,
предназначенной для составления
финансовой отчетности
специального назначения
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Отчет об изменениях в чистых активах системы обязательного социального медицинского страхования"

1. 1-бағанда МӘМС жүйесі активтерінің түсімдері мен шығулары баптарының атауы көрсетіледі.
2. 2-бағанда жол коды көрсетіледі.
3. 3 және 4-бағандарда есепті кезеңнің соңы мен басындағы мерзімдер бойынша деректердің мәндері мың теңгемен көрсетіледі.
4. 100-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес МӘМС жүйесі активтері түсімдерінің барлық түрлері бойынша 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170-жолдарда көрсетілген жиынтық сома көрсетіледі.
5. 120-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес 121, 122-жолдарда көрсетілген нысаналы жарнаның түрлері бойынша жиынтық сома көрсетіледі.
6. 200-жолда әлеуметтік медициналық сақтандыру қорының "1С:Кәсіпорын" бағдарламалық қамтамасыз ету деректеріне сәйкес МӘМС жүйесі активтерінің шығуының барлық түрлері бойынша 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270-жолдарда көрсетілген жиынтық сома көрсетіледі.
7. 300-жолда МӘМС жүйесінің таза активтеріндегі өзгерістер сомасы көрсетіледі, ол 100 және 200-жолдар мәндерінің айырмасы ретінде айқындалады.
8. 500-жолда МӘМС жүйесінің есепті кезеңнің соңындағы таза активтерінің сомасы көрсетіледі, ол мынадай: 400-жол+ 100-жол-200-жол түрде айқындалады.

1. В столбце 1 указывается наименование статей поступлений и выбытий активов системы ОСМС.
2. В столбце 2 указывается код строки.
3. В столбцах 3 и 4 указываются значения данных по строкам на конец и на начало отчетного периода в тысячах тенге.
4. В строке 100 указывается итоговая сумма по всем видам поступлений активов системы ОСМС, указанных в строках 110, 120, 130, 140, 150, 160, 170 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
5. В строке 120 указывается итоговая сумма по видам целевого взноса, указанных в строках 121, 122 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
6. В строке 200 указывается итоговая сумма по всем видам выбытий активов системы ОСМС, указанных в строках 210, 220, 230, 240, 250, 260, 270 согласно данным из программного обеспечения "1С: Предприятие" фонда социального медицинского страхования.
7. В строке 300 указывается сумма изменений в чистых активах системы ОСМС, которая определяется как разница значений строк 100 и 200.
8. В строке 500 указывается сумма чистых активов системы ОСМС на конец отчетного периода, которая определяется следующим образом: строка 400 + строка 100 - строка 200.