Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 шілдедегі № 208 "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 124 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 сәуірде № 7748-15 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы" 2019 жылғы 19 шілдедегі № 208 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5485 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Садвокасов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары басқармасы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О внесении изменения в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 19 июля 2019 года № 208 "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2024 года № 124. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 22 апреля 2024 года № 7748-15
Акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области" от 19 июля 2019 года № 208 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5485) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Садвокасов
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение к постановлению

"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Алтын күз" жазғы лагеріне кіреберіс 0-2,1 километр, ҚР Ұлттық ұлан академиясының әскери атыс алаңына апаратын автомобиль жолы 2,1-3,1 километр
3,1
Барлығы
263,892

Подъезд к летнему лагерю "Золотая Осень" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области", километр 0-2,1; автомобильная дорога ведущая к войсковому стрельбищу Академии Национальной гвардии РК, километр 2,1-3,1
3,1
Итого
263,892