Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № А-11/571 "Білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2024 жылғы 24 маусымдағы № А-6/297 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 маусымда № 8771-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің "Білім беру ұйымдарының ішкі тәртіптемесінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 26 қарашадағы № А-11/571 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4544 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі М.Ахметжанов

О признании утратившим силу постановления акимата Акмолинской области от 26 ноября 2014 года № А-11/571 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования"
Постановление акимата Акмолинской области от 24 июня 2024 года № А-6/297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июня 2024 года № 8771-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования" от 26 ноября 2014 года № А-11/571 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4544).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акмолинской области М.Ахметжанов