Аршалы ауданы әкімінің 2021 жылғы 02 шілдедегі № 14 "Аршалы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2024 жылғы 24 шілдедегі № 19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 шілдеде № 8800-03 болып тіркелді
Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы ауданы әкімінің "Аршалы ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 02 шілдедегі № 14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23254 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі М.Балпан
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы
Аршалы ауданы әкімінің
2024 жылғы 24 шілдедегі
№ 19 шешіміне
қосымша
Аршалы ауданы әкімінің
2021 жылғы 02 шілдедегі
№ 14 шешіміне
қосымша
Аршалы ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1
№ 128 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Республика көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Республика көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 9Б, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Волков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; Пацаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Линейный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Добровольский көшесі - 1, 1а, 1а/1, 1б/1, 1/1, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 2Е, 2б, 2в, 2д, 3, 4, 4/2, 4/3, 4А, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 36, 38; Достық көшесі - 1, 1/6, 2а, 5, 6, 8, 10, 11, 13; Жеңіс көшесі - 1, 2, 3, 5, 9; Родниковский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44; Н. Митченко көшесі - 1, 2, 2д, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 29, 30; Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі - 1, 1а, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А; Алтын астық көшесі - 1, 4, 6, 9/1; Северный көшесі - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21; Бейбітшілік көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Ыңтымақ көшесі – 12, 14;

О внесении изменения в решение акима Аршалынского района от 02 июля 2021 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Аршалынского района"
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 24 июля 2024 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2024 года № 8800-03
Аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аршалынского района "Об образовании избирательных участков на территории Аршалынского района" от 02 июля 2021 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23254) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аршалынского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аршалынского района М.Балпан
"СОГЛАСОВАНО"
Аршалынская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Аршалынского района
от 24 июля 2024 года
№ 19
Приложение к решению
акима Аршалынского района
от 02 июля 2021 года
№ 14
Избирательные участки на территории Аршалынского района
1
Избирательный участок № 128.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Республики 19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Республики - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 9Б, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 20, 21, 21А, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица Волкова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Пацаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Линейная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Добровольского - 1, 1а, 1а/1, 1б/1, 1/1, 1б, 1в, 1г, 1д, 2, 2а, 2Е, 2б, 2в, 2д, 3, 4, 4/2, 4/3, 4А, 4Е, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 36, 38; улица Достык - 1, 1/6, 2а, 5, 6, 8, 10, 11, 13; улица Женис - 1, 2, 3, 5, 9; улица Родниковская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 42а, 44; улица Н. Митченко - 1, 2, 2д, 2б, 2в, 2г, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 26, 28, 29, 30; улица имени Жумабека Ташенова - 1, 1а, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А; улица Алтын астык - 1, 4, 6, 9/1; улица Северная - 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 19, 21; улица Бейбитшилик - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Ынтымак – 12, 14;

1 шағын ауданы - 1, 2, 3;
2 шағын ауданы – 1.
2
№ 129 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Астана көшесі 21, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Жамбыл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 46, 48, 49, 51, 52, 55, 57, 58, 63, 64, 65, 69; М. Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38а; Тналин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25б, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; Астана көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30б, 31, 33, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40/1, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49; А. Иманов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14а, 16, 19, 19/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Труд көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; Абай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56; Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі - 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 56в, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; Н. Митченко көшесі - 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85; Писарев көшесі - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 56/1, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 65б, 66, 67, 67а, 67в, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 100а, 101, 101б, 102, 103, 103а, 104а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 119а, 119б, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 129, 129а, 130, 131, 133, 133в, 139, 140; Т. Бигелдинов көшесі - 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; Речная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25; Болашақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
3
№ 130 сайлау учаскесі.

Микрорайон 1 - 1, 2, 3;
Микрорайон 2 – 1.
2
Избирательный участок № 129.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Астана 21, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Джамбула - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 46, 48, 49, 51, 52, 55, 57, 58, 63, 64, 65, 69; улица М. Маметова - 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 38а; улица Тналина - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25б, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46; улица Астана - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30б, 31, 33, 35, 36, 37, 37а, 38, 38а, 39, 39а, 40, 40а, 40/1, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49; улица А. Иманова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14а, 16, 19, 19/1, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Труда - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 29, 31, 33, 35; улица Абая - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56; улица имени Жумабека Ташенова - 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 44, 46, 48, 48а, 48б, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 56в, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65; улица Н. Митченко - 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38б, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85; улица Писарева - 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 56/1, 57, 57/2, 58, 59, 60, 61, 61а, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 65б, 66, 67, 67а, 67в, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 95а, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 100а, 101, 101б, 102, 103, 103а, 104а, 105, 105а, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 119а, 119б, 121, 122, 123, 125, 126, 127, 129, 129а, 130, 131, 133, 133в, 139, 140; улица Т. Бигельдинова - 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 32, 33; улица Речная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 25; улица Болашақ - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
3
Избирательный участок № 130.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, ПТЛ -14 көшесі 1А, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Аршалы кенті агротехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Заводской көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 30; Ново-автобазовский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; Зеленый көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Алейников көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; Восточный көшесі - 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 30; Сазонов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; Промышленный көшесі - 7, 9, 10, 11, 17; ПТЛ - 14 көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 22; М.Жолдаспаев көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22; Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі - 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100; Н. Митченко көшесі - 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123; Жамбыл тұйық көшесі - 10, 11, 13, 15, 16, 20, 23, 31, 35, 39; Юго-восточный көшесі - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Жастар көшесі - 1, 1/1, 3, 5, 7; Тәуелсіздік көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 29/1, 35, 37, 52; Мәдениет көшесі - 1, 2, 3; Жалғызтал көшесі - 12а; Писарев көшесі - 137, 143, 145а, 146, 147/1, 149, 149/2; Парасат көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Атақоныс көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Жаңажол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; А. Иманов көшесі - 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 35/1, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 49, 49/2, 50, 51, 52, 53, 57б, 58, 59, 59а, 59в, 59/2, 60, 61, 61в, 62, 66, 70, 72, 74; 5 көшесі – 5; 1 көшесі - 16.
4
№ 131 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Гранитный көшесі 1А, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Аршалы кентінің бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица ПТЛ - 14 1А, здание государственного коммунального казенного предприятия "Агротехнический колледж, поселок Аршалы", при управлении образования Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Заводская - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 30; улица Ново-автобазовская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38; улица Зеленая - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 24а, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Алейникова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24; улица Восточная - 1, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 30; улица Сазонова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21; улица Промышленная - 7, 9, 10, 11, 17; улица ПТЛ - 14 - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 22; улица М. Джолдаспаева - 1, 2, 3, 3/1, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 22; улица имени Жумабека Ташенова - 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 81а, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100; улица Н. Митченко - 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123; переулок Джамбула - 10, 11, 13, 15, 16, 20, 23, 31, 35, 39; улица Юго-восточная - 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Жастар - 1, 1/1, 3, 5, 7; улица Тауелсиздик - 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 23, 24, 29/1, 35, 37, 52; улица Мадениет - 1, 2, 3; улица Жалгызтал - 12а; улица Писарева - 137, 143, 145а, 146, 147/1, 149, 149/2; улица Парасат - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Атаконыс - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Жанажол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица А. Иманова - 31, 32, 33, 34, 34/1, 35, 35/1, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 49, 49/2, 50, 51, 52, 53, 57б, 58, 59, 59а, 59в, 59/2, 60, 61, 61в, 62, 66, 70, 72, 74; улица 5 – 5; улица 1 - 16.
4
Избирательный участок № 131.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Гранитная 1А, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа поселка Аршалы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Бірлік көшесі - 1, 2, 3; Заречный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14; А. Макаренко көшесі - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Ф. Дзержинский көшесі - 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; Луговой көшесі - 4, 8; Щебзаводской көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Спортивный көшесі - 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26; Гранитный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; Коммунальный көшесі - 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а; Железнодорожный көшесі - 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9; Озерный көшесі - 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38, 40.
5
№ 132 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Станционный көшесі 28, "КТЖ-ГРУЗОВЫЕ ПЕРЕВОЗКИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің – "ЖТ Қарағанды бөлімшесі" филиалының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, А. Матросов көшесі - 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11а, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 56, 58; Станционный көшесі - 1, 1а, 2, 2/1, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 41а, 42, 43, 46, 48, 50, 52; Целинный көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Сарыарқа көшесі - 1, 2, 2а, 12, 14, 16; Теміржолшылар көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8а, 9; 40 лет Целины көшесі - 1, 2, 3.
6
№ 133 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі 2, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Аршалы аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі 2.
7
№ 134 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Спортивный көшесі 2, 9 атқыштар ротасы "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 6505 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Спортивный көшесі 2.
8
№ 135 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ижев ауылы, Садовый көшесі 26, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Ижев ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ижев ауылы, Шөптікөл станциясы.
9
№ 136 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақбұлақ ауылы, Набережная көшесі 68, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Ақбұлақ ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақбұлақ ауылы.
10
№ 137 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақтасты ауылы, Бірлік көшесі 48, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Ақтасты ауылының бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақтасты ауылы.
11
№ 138 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бірсуат ауылы, Бейбітшілік көшесі 9, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бірсуат ауылы, Байдала ауылы.
12
№ 139 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Анар станциясы, Ж.А.Ташенов көшесі 18, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Анар станциясы, Анаркөл ауылы.
13
№ 140 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Түрген ауылы, Жеңіс көшесі 21, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Түрген ауылы.
14
№ 141 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Красное озеро ауылы, Мектеп көшесі 9, медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Красное озеро ауылы, Родники ауылы.
15
№ 142 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Константиновка ауылы, Центральная көшесі 52, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Константиновка ауылы.
16
№ 143 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Белоярка ауылы, Доманская көшесі 28, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Белоярка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Белоярка ауылы.
17
№ 144 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Шортанды ауылы, Школьная көшесі 2, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Шортанды ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Шортанды ауылы.
18
№ 145 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Михайловка ауылы, Абай Құнанбаев көшесі 15, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Михайловка ауылы.
19
№ 146 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Николаевка ауылы, Юбилейная көшесі 16, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Николаевка ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Николаевка ауылы.
20
№ 147 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ольгинка ауылы, Еңбек көшесі 7, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ольгинка ауылы.
21
№ 148 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сараба ауылы, Абай көшесі 23, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сараба ауылы.
22
№ 149 сайлау учаскесі.

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Бирлик - 1, 2, 3; улица Заречная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица А. Макаренко - 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Ф. Дзержинского - 1, 2, 3, 4, 6а, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32; улица Луговая - 4, 8; улица Щебзаводская - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Спортивная - 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 26; улица Гранитная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Коммунальная - 1, 1а, 1б, 3, 3а, 5, 5а, 9, 11, 15а; улица Железнодорожная - 1, 1а, 3, 4, 5, 8, 9; улица Озерная - 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36а, 38, 40.
5
Избирательный участок № 132.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Станционная 28, здание филиала товарищества с ограниченной ответственностью "КТЖ–ГРУЗОВЫЕ ПЕРЕВОЗКИ" -"Карагандинское отделение ГП".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица А. Матросова - 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 11а, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 46, 48, 56, 58; улица Станционная - 1, 1а, 2, 2/1, 2а, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 26а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 41а, 42, 43, 46, 48, 50, 52; улица Целинная - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Сарыарка - 1, 2, 2а, 12, 14, 16; улица Темиржолшылар - 1, 2, 3, 4, 5, 8, 8а, 9; улица 40 лет Целины - 1, 2, 3.
6
Избирательный участок № 133.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица имени Жумабека Ташенова 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аршалынская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица имени Жумабека Ташенова 2.
7
Избирательный участок № 134.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Спортивная 2, здание 9 стрелковой роты Республиканского государственного учреждения "Воинская часть 6505 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица Спортивная 2.
8
Избирательный участок № 135.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ижевское, улица Садовая 26, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Ижевское отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ижевское, станция Шоптиколь.
9
Избирательный участок № 136.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акбулак, улица Набережная 68, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Акбулак отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акбулак.
10
Избирательный участок № 137.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Актасты, улица Бирлик 48, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Актасты отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Актасты.
11
Избирательный участок № 138.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Берсуат, улица Бейбитшилик 9, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Берсуат, село Байдала.
12
Избирательный участок № 139.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Анар, улица Ж.А.Ташенов 18, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Анар, село Анаркөл.
13
Избирательный участок № 140.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Турген, улица Женис 21, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Турген.
14
Избирательный участок № 141.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Красное озеро, улица Мектеп 9, здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Красное озеро, село Родники.
15
Избирательный участок № 142.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Константиновка, улица Центральная 52, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Константиновка.
16
Избирательный участок № 143.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Белоярка, улица Доманская 28, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Белоярка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Белоярка.
17
Избирательный участок № 144.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Шортанды, улица Школьная 2, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Шортанды отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Шортанды.
18
Избирательный участок № 145.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Михайловка, улица Абая Кунанбаева 15, здание сельского клуба. Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Михайловка.
19
Избирательный участок № 146.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Николаевка, улица Юбилейная 16, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа села Николаевка отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Николаевка.
20
Избирательный участок № 147.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ольгинка, улица Еңбек 7, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Ольгинка.
21
Избирательный участок № 148.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Сараба, улица Абая 23, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Сараба.
22
Избирательный участок № 149.

Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сары-Оба станциясы, Бейбітшілік көшесі 35, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Сары-Оба станциясының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Сары–Оба станциясы.
23
№ 150 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы, Оқжетпес көшесі 6, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бұлақсай ауылы.
24
№ 151 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы, Қ. Сатпаев көшесі 20, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Қостомар ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қостомар ауылы.
25
№ 152 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақжар ауылы, М. Әуезов көшесі 1, медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Ақжар ауылы.
26
№ 153 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Елтоқ ауылы, Орталық көшесі 3, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Елтоқ ауылы.
27
№ 154 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қойгелді ауылы, Жастар көшесі 1А, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Қойгелді ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Қойгелді ауылы.
28
№ 155 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, 42 Разъезд, Конституция көшесі 62, медициналық пунктінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, 42 Разъезд.
29
№ 156 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Арнасай ауылы, Мира көшесі 2, ауылдық клубының ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Арнасай ауылы.
30
№ 157 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бабатай станциясы, Ш.Уәлиханов көшесі 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Бабатай станциясының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Бабатай станциясы.
31
№ 158 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі 44, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Жібек жолы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Сары–Оба, улица Бейбитшилик 35, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 станции Сары-Оба отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Сары-Оба.
23
Избирательный участок № 150.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Булаксай, улица Окжетпес 6, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Булаксай.
24
Избирательный участок № 151.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Костомар, улица К. Сатпаев 20, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Костомар отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Костомар.
25
Избирательный участок № 152.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акжар, улица М. Ауэзов 1, здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Акжар.
26
Избирательный участок № 153.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Елтоқ, улица Орталық 3, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Елтоқ.
27
Избирательный участок № 154.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Койгельды, улица Жастар 1А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Койгельды отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Койгельды.
28
Избирательный участок № 155.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, Разъезд 42, улица Конституция 62, здание медицинского пункта.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, Разъезд 42.
29
Избирательный участок № 156.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Арнасай, улица Мира 2, здание сельского клуба.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Арнасай.
30
Избирательный участок № 157.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Бабатай, улица Ш.Уалиханов 18, здание коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа станции Бабатай отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, станция Бабатай.
31
Избирательный участок № 158.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица Казыбек би 44, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".

Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, Шағын ауданы - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8; Бейбітшілік көшесі – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 9а, 9/4, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/2, 25б, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 28а-1, 28а-3, 28а-5, 28а-6, 28а-11, 28а-12, 28б, 28/1, 28/1-5, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 50а, 50в, 51, 52, 53, 54, 54в, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60а, 60/1, 61, 61/2, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 82б, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 91б, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/2, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 128/1, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 142/2, 144, 144/2, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156; Қазыбек би көшесі - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/2, 15а, 15в, 15г, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 33/1, 34, 34/2, 35, 36, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 52, 53, 53/1, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 81/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 92/1, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109; Абай көшесі - 1/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6/2, 6б, 7, 7/1, 8, 8а, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16-3, 17, 17а, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/5, 28б, 29, 30, 31б; М. Мәметова көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5а, 6, 9, 10, 11; А. Сейдімбеков көшесі - 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 10, 12; Мойылды көшесі – 9, 9а, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 24, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; В.Г. Чайка көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 13/2, 15, 17, 19, 19/1, 26а;
№ 2 шағын ауданы - 1а, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 15, 16, 17, 20, 21, 22/2, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 69а, 71, 75, 79, 83, 85/1, 87/1, 95, 98, 99, 103, 104, 105, 113, 114, 117, 118, 130, 133/1, 222;

Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, Микрорайон - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8; улица Бейбитшилик – 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 9а, 9/4, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 20, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 25/2, 25б, 26, 26а, 26/1, 27, 27а, 28, 28а, 28а-1, 28а-3, 28а-5, 28а-6, 28а-11, 28а-12, 28б, 28/1, 28/1-5, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 41а, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 50а, 50в, 51, 52, 53, 54, 54в, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 59/1, 59/2, 60, 60а, 60/1, 61, 61/2, 62, 62/1, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73а, 74, 74а, 75, 76, 76а, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 82б, 83, 83/2, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 91б, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 95а, 96, 98, 99, 100, 101, 101а, 102, 103, 104, 104/2, 105, 106, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 116б, 118, 119, 120, 122, 124, 126, 128, 128/1, 130, 132, 134, 136, 136/1, 140, 142, 142/2, 144, 144/2, 146, 147, 148, 148/1, 150а, 156; улица Казыбек би - 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/2, 15а, 15в, 15г, 16, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/2, 31, 31/2, 32, 33, 33/1, 34, 34/2, 35, 36, 37/2, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 50, 52, 53, 53/1, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 62/1, 63, 63/1, 64, 65, 66, 67, 67/2, 68, 69, 70, 71, 72, 72/1, 73, 74, 74/1, 75, 76, 76/1, 77, 78, 81, 81/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 88/1, 89, 90, 91, 92, 92/1, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 109; улица Абая – 1/4, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6/1, 6/2, 6б, 7, 7/1, 8, 8а, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 16-3, 17, 17а, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/5, 28б, 29, 30, 31б; улица М. Маметова - 1, 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5а, 6, 9, 10, 11; улица А. Сейдимбеков - 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 10, 12; улица Мойылды – 9, 9а, 10, 11, 11а, 11/1, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16/1, 16/2, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 20/1, 21, 24, 26, 27, 28, 28а, 28/1, 30, 32, 34, 36, 38; улица Чайка В.Г. - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 9, 9/2, 10, 11, 11/1, 12/2, 13, 13/2, 15, 17, 19, 19/1, 26а;
микрорайон № 2 - 1а, 2, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/2, 15, 16, 17, 20, 21, 22/2, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 66, 69, 69а, 71, 75, 79, 83, 85/1, 87/1, 95, 98, 99, 103, 104, 105, 113, 114, 117, 118, 130, 133/1, 222;

№ 8 шағын ауданы: Байқоныр көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; Алтынемел көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/7, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Салқынбел көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Арнасай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; Аюлы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
"Набережный" шағын ауданы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Сары Арқа көшесі - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4/1, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 23;
Разъезд – 41 ауылы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Разъезд – 102 ауылы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Ә. Бөкейханов көшесі - 2, 22/1.
32
№ 159 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, Қазыбек би көшесі 44, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Жібек жолы ауылының мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, Қарасу көшесі - 1, 3, 7, 14, 15/2, 17/5; Мұхтар Әуезов атындағы көшесі - 6, 10, 12, 20, 26, 30а, 32, 34; Панфилов атындағы көшесі - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64; Жамбыл көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 23а, 24, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 44/1, 46, 48, 49, 51, 52, 57, 58, 63, 64, 65, 69; Нұркен Әбдіров атындағы көшесі – 4, 5, 6, 8, 12, 14, 17, 18/3, 19, 23, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 33/1, 36, 36/1, 37; Дина Нүрпеисова атындағы көшесі - 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80; Төле би атындағы көшесі - 1, 3/1, 13, 15, 17, 21, 24, 35, 55, 67; Ыбырай Алтынсарин атындағы көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/5, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79; Бұхар Жырау атындағы көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 25, 26/3, 26/8, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68; Қорқыт Баба көшесі – 15, 18/1, 19, 19/1, 19/3, 20/1, 21а, 21/2; А. Иманов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21а, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 39, 51; Тұран көшесі - 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; М. Шоқай көшесі - 1, 1/3, 17, 19/3, 21, 32/1, 48/1; Алматылық көшесі – 2, 3/3, 3а, 7, 9/2, 11/1, 17/3, 18/2, 19/2, 19В, 21/2, 23/2, 23/4, 24, 24/1, 25/2, 25/3, 28/1; Егемен көшесі - 6; Ч. Айтматов көшесі – 1, 2, 3, 4, 21, 35, 46, 54; Ақжайық көшесі – 5/6, 5/13, 5/28, 5/36, 23, 27, 37/1, 43, 54, 58; Бірлік көшесі – 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/15, 63/16, 63/17, 63/18, 63/19, 63/20, 63/21, 63/22, 63/23, 63/24; Кеңес көшесі – 7; Әл Фараби көшесі - 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7б, 7/1, 7/3, 7/6, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-64, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а; Кенесары көшесі - 3а, 3б, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 34, 34/1, 40, 46, 54, 60, 62; Шәкен Айманов атындағы көшесі - 2, 6, 6/1, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; Дінмұхамет Қонаев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 18, 31, 41, 55, 57; Шоқан Уалиханов көшесі - 1, 10, 14/8, 14/9, 16, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 46/2, 48; Абылайхан көшесі - 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26/2, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 39/1, 41; Р. Кошкарбаев көшесі – 80;

микрорайон № 8: улица Байконыр – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60; улица Алтынемел – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/7, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Салкынбел - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Арнасай - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64; улица Аюлы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
микрорайон "Набережный" - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Сары Арка - 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4/1, 4а, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 22/1, 23;
Село Разъезд – 41 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Село Разъезд – 102 - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; улица А. Бокейханова - 2, 22/1.
32
Избирательный участок № 159.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица Казыбек би 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица Карасу - 1, 3, 7, 14, 15/2, 17/5; улица имени Мухтара Ауэзова - 6, 10, 12, 20, 26, 30а, 32, 34; улица Панфилова - 1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 64; улица Жамбыл - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 23а, 24, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 40, 42, 43, 44, 44/1, 46, 48, 49, 51, 52, 57, 58, 63, 64, 65, 69; улица имени Нуркена Абдирова – 4, 5, 6, 8, 12, 14, 17, 18/3, 19, 23, 27, 28, 29, 29/1, 29/2, 33/1, 36, 36/1, 37; улица имени Дины Нурпеисовой - 1, 4, 5, 18, 19, 21, 31, 41, 57, 73, 80; улица имени Толе би – 1, 3/1, 13, 15, 17, 21, 24, 35, 55, 67; улица имени Ибрая Алтынсарина - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/5, 18/7, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 59, 79; улица имени Бухара Жырау - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 25, 26/3, 26/8, 27, 29, 31, 35, 36, 37, 37/1, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 68; улица Қорқыт Баба – 15, 18/1, 19, 19/1, 19/3, 20/1, 21а, 21/2; улица А. Иманова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21а, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 39, 51; улица Туран - 10, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44; улица М. Шоқай - 1, 1/3, 17, 19/3, 21, 32/1, 48/1; улица Алматылық – 2, 3/3, 3а, 7, 9/2, 11/1, 17/3, 18/2, 19/2, 19В, 21/2, 23/2, 23/4, 24, 24/1, 25/2, 25/3, 28/1; улица Егемен - 6; улица Ч. Айтматова – 1, 2, 3, 4, 21, 35, 46, 54; улица Ақжайық – 5/6, 5/13, 5/28, 5/36, 23, 27, 37/1, 43, 54, 58; улица Бірлік – 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/7, 63/8, 63/9, 63/10, 63/11, 63/12, 63/13, 63/14, 63/15, 63/16, 63/17, 63/18, 63/19, 63/20, 63/21, 63/22, 63/23, 63/24; улица Кенес – 7; улица Аль-Фараби - 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7б, 7/1, 7/3, 7/6, 9, 9а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16-64, 17, 18, 19, 20, 20а, 20/1, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 30/1, 32, 36, 36/1, 38, 38/1, 40, 42/1, 44, 45, 55, 56, 85, 85а; улица Кенесары - 3а, 3б, 5, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 24, 28, 29, 30, 34, 34/1, 40, 46, 54, 60, 62; улица имени Шакена Айманова - 2, 6, 6/1, 8, 10, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56; улица имени Динмухамета Кунаева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 10/1, 11, 13, 15, 17/1, 17а, 18, 31, 41, 55, 57; улица Шокан Уалиханов - 1, 10, 14/8, 14/9, 16, 22, 24, 26, 26/1, 28, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 46/2, 48; улица Абылайхан - 1/4, 2а, 2б, 6, 13, 14, 14а, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 24/1, 25, 26, 26/2, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 39/1, 41; улица Р. Кошкарбаев – 80;

№ 3 шағын ауданы - 3, 8, 10, 11, 13, 14, 18, 21, 25, 28, 33, 36, 37, 39, 44, 45;
№ 10 шағын ауданы: 2 көшесі – 16, 3 көшесі – 17;
Саяжай шағын ауданы – 57, 60, 63, 79, 294, 295, 303, 314, 318, 319, 338, 346, 347;
№ 4 шағын ауданы: Мәңгілік ел көшесі – 7, 17, 20, 25; Жерұйық көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 24, 26; Сулыбұлақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Балтақара көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 27, 33, 43; Береке көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; Елтоқ көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32; Тұлпар көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33; Атакент көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Ақтасты көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; Шалқар көшесі - 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 19, 23, 24, 25, 28, 31, 32, 34, 35, 38, 44; Заңғар көшесі - 1, 2, 3, 5, 5/1, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 49, 51; Танакөл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 35, 36, 39, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 61; Шыңғыстау көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35; Қарағайлы көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; Айнакөл көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 49, 50, 51, 52, 54; Асар көшесі - 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; 18 көшесі; Беріктал көшесі – 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 83; 20 көшесі – 1, 2, 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3; Ұлы дала көшесі; 22 көшесі – 7; № 3 тұйық көшесі - 3, 6; Парасат көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; Ақжол көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28; Сырымбет көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 25, 27, 28; 15 көшесі – 9, 9/2; 16 көшесі – 1;

микрорайон № 3 - 3, 8, 10, 11, 13, 14, 18, 21, 25, 28, 33, 36, 37, 39, 44, 45;
микрорайон № 10: улица 2 – 16, улица 3 – 17;
микрорайон Саяжай – 57, 60, 63, 79, 294, 295, 303, 314, 318, 319, 338, 346, 347;
микрорайон № 4: улица Мангилик ел – 7, 17, 20, 25; улица Жеруйык – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19, 21, 24, 26; улица Сулыбулак - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Балтакара - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20б, 21, 27, 33, 43; улица Береке - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23; улица Елток – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32; улица Тулпар - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15/1, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33; улица Атакент - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Актасты - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Шалкар - 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 19, 23, 24, 25, 28, 31, 32, 34, 35, 38, 44; улица Зангар - 1, 2, 3, 5, 5/1, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 41, 42, 43, 49, 51; улица Танакол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 28, 35, 36, 39, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 61; улица Шынгыстау - 1, 2, 3, 5, 6, 6/1, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35; улица Карагайлы - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41; улица Айнакол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 49, 50, 51, 52, 54; улица Асар - 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица 18; улица Бериктал – 1, 2, 5, 6, 9, 10, 11, 83; улица 20 – 1, 2, 3, 6, 6/1, 6/2, 6/3; улица Улы дала; улица 22 – 7; переулок № 3 – 3, 6; улица Парасат - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; улица Акжол - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 27, 28; улица Сырымбет - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 22, 25, 27, 28; улица 15 – 9, 9/2; улица 16 – 1;

№ 5 шағын ауданы – 1, 8; 4 көшесі – 30;
3 массив: Алтын орда көшесі – 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 90; Жасыбай көшесі – 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Байдалы көшесі – 3; Байбесік көшесі; 4 көшесі – 46, 48; 6 көшесі – 15;
№ 6 тұйық көшесі – 1, 3, 9, 11.
33
№ 160 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, М. Мәметова көшесі 19, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Иманжүсіп Құтпанұлы атындағы Жібек жолы ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылы, Сары Арқа көшесі - 24, 24а, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73а, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 85/1, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117; Ақан Құрманов көшесі - 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/2, 12, 14, 22; Мойылды көшесі - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5-7, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2; Н.Тілендиев көшесі - 1, 1/1, 1а, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81; Т. Рысқұлов көшесі - 1, 1/1, 2, 2/1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1, 46/2; С. Бейбарыс көшесі – 1, 1а, 1/1, 1/4, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/7, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10/1, 10а, 10б, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13а, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/6, 45/7, 45/8, 47, 60/1, 68/1; Достық көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8а, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 33; Еңбек көшесі - 1, 4, 7, 10; Республика көшесі – 1, 5/1, 8/1, 16; Жеңіс көшесі - 8/1; Сығанақ көшесі – 2, 2/1, 2/2, 2/4, 4, 6, 8, 10, 14, 16; Конституция көшесі – 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/5, 7/9, 8, 9, 9/1, 9/2, 16; Жетісу көшесі – 14;

микрорайон № 5 – 1, 8; улица 4 – 30;
3 массив: улица Алтын орда – 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 61, 90; улица Жасыбай – 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица Байдалы – 3; улица Байбесик; улица 4 – 46, 48; улица 6 – 15;
переулок № 6 - 1, 3, 9, 11.
33
Избирательный участок № 160.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы, улица М. Маметова 19, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Иманжусупа Кутпанулы села Жибек жолы отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жибек жолы,
улица Сары Арка - 24, 24а, 24/1, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65/2, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 72, 73, 73а, 73/3, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 85/1, 86, 88, 88а, 90, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 108, 113, 117; улица Акан Курманов - 1, 1/1, 1/2, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 10/2, 12, 14, 22; улица Мойылды - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5-7, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2; улица Н.Тлендиев - 1, 1/1, 1а, 2, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/2, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 17, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 22/2, 22а, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 28/1, 28а, 30, 30/2, 32, 32/1, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38/1, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 54, 54а, 56, 58, 59, 60, 62, 81; улица Т. Рыскулова - 1, 1/1, 2, 2/1, 2/3, 3, 3а, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 15а, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25/2, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 34, 34/1, 35, 38, 40, 44, 46, 46/1, 46/2; улица С. Бейбарыс – 1, 1а, 1/1, 1/4, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/7, 8, 8а, 8б, 9, 9а, 9б, 10, 10/1, 10а, 10б, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 13а, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 24, 25, 26а, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 45/6, 45/7, 45/8, 47, 60/1, 68/1; улица Достык- 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8а, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 17, 17а, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 25/1, 28, 33; улица Еңбек - 1, 4, 7, 10; улица Республики – 1, 5/1, 8/1, 16; улица Жеңіс - 8/1; улица Сығанақ – 2, 2/1, 2/2, 2/4, 4, 6, 8, 10, 14, 16; улица Конституции – 1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 3, 3/3, 4, 5, 6, 7, 7/5, 7/9, 8, 9, 9/1, 9/2, 16; улица Жетису – 14;

№ 1 шағын ауданы: Нұра көшесі – 1, 2, 2/2, 2/2-1, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33, 36; Тайқазан көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36а, 38, 40, 42, 45, 45/1, 46, 52, 52/1, 96В; Жетіген көшесі – 6, 6/2, 6/1, 6а, 6б, 6в, 6д, 6и, 6к, 13, 15, 16; Ақ отау көшесі – 21, 23, 31, 35, 43, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 97, 98, 99, 100/1, 103, 104, 105, 109, 110, 111, 111/1, 114, 116/1; Көлсай көшесі – 2, 4, 8, 12, 17, 38; Тастөбе көшесі - 7; Самұрық көшесі – 21, 27; Шарын көшесі; Көксарай көшесі – 190, 191, 194, 195, 196; Болашақ көшесі – 68, 70, 74, 83, 96, 96а, 96б, 96/1; Хан шатыр көшесі – 65, 96в; Алакөл көшесі – 86, 86б, 87а, 87в, 87/1, 87/2, 87/5, 100/2, 100/3; Керуен көшесі – 116, 118, 120, 140, 141, 143, 147, 156, 178, 181; Найзақара көшесі – 92/8, 92/9, 92/10, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/15, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6; үйлер - 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 52/1, 52/2, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 146, 147, 158, 178, 182/1, 184, 185, 191/2, 194, 209, 213, 218, 228; Ә. Молдағұлова көшесі - 1, 2, 2/1, 3, 4, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17б, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 28, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 47/4, 48, 49, 49/1, 52, 52/2, 52/5, 53, 54а, 55, 57, 58; А. Сері көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58; Б. Момышұлы көшесі - 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а, 7, 8/4, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 24/1, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35, 73, 81; А. Байтұрсынов көшесі – 11, 13, 20А; Ә. Ермекова көшесі – 1, 10, 12, 14, 18, 20; Қажымұқан көшесі - 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101; С. Сейфуллин көшесі - 6, 7; Затаевич көшесі -1, 1а, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60; Гумилев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1; М. Мақатаев көшесі - 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35; Ш. Қалдаяқов көшесі - 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17, 19; Қ. Сәтпаев көшесі - 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85; М. Мәметова көшесі - 10, 13, 15/1, 15/2, 21, 23, 23/2, 26, 26/1, 27/1, 31, 31А; Желтоқсан көшесі - 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 19, 23/1, 26а, 27а, 31/1, 31/2; Т. Рысқұлов тұйық көшесі – 7; № 1 тұйық көшесі – 6;

микрорайон № 1: улица Нура – 1, 2, 2/2, 2/2-1, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33, 36; улица Тайказан - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35/1, 35/2, 35/3, 35/4, 36а, 38, 40, 42, 45, 45/1, 46, 52, 52/1, 96В; улица Жетиген – 6, 6/2, 6/1, 6а, 6б, 6в, 6д, 6и, 6к, 13, 15, 16; улица Ак отау – 21, 23, 31, 35, 43, 92, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 97, 98, 99, 100/1, 103, 104, 105, 109, 110, 111, 111/1, 114, 116/1; улица Колсай – 2, 4, 8, 12, 17, 38; улица Тастобе - 7; улица Самурык - 21, 27; улица Шарын; улица Коксарай – 190, 191, 194, 195, 196; улица Болашак – 68, 70, 74, 83, 96, 96а, 96б, 96/1; улица Хан шатыр – 65, 96в; улица Алакол – 86, 86б, 87а, 87в, 87/1, 87/2, 87/5, 100/2, 100/3; улица Керуен – 116, 118, 120, 140, 141, 143, 147, 156, 178, 181; улица Найзакара – 92/8, 92/9, 92/10, 92/11, 92/12, 92/13, 92/14, 92/15, 103, 103/1, 103/2, 103/3, 103/4, 103/5, 103/6; дома - 5, 5а, 6, 6г, 7/1, 8, 8а, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 31, 34, 35, 36а, 38, 38а, 48, 51/1, 52, 52/1, 52/2, 53, 57, 60, 65, 67, 69, 70, 72/4, 72/5, 72/6, 72/10, 74а, 87/2, 96, 96а, 96б, 96в, 97, 98, 100/1, 101, 102/2, 103, 103/3, 105, 105/1, 110, 111, 112, 120а, 126, 129, 134, 145, 146, 147, 158, 178, 182/1, 184, 185, 191/2, 194, 209, 213, 218, 228; улица А. Молдағұлова - 1, 2, 2/1, 3, 4, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17б, 18, 19, 20, 22, 22А, 23, 24, 24/1, 25, 28, 35/1, 35/2, 37, 38, 39, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45, 45а, 47, 47/4, 48, 49, 49/1, 52, 52/2, 52/5, 53, 54а, 55, 57, 58; улица А. Сери - 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 19, 20, 20а, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33а, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 48, 49, 49/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 53, 53/1, 53/2, 54, 54а, 55, 57, 58; улица Б. Момышулы - 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 6/1, 6/2, 6а, 7, 8/4, 9, 10, 11, 13, 14а, 15, 15а, 16, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 24/1, 25, 27, 29, 30/1, 31, 33, 35, 73, 81; улица А. Байтурсынова – 11, 13, 20А; улица А. Ермеков – 1, 10, 12, 14, 18, 20; улица Кажымукана - 2, 2/1, 3, 4, 6, 8, 17, 89, 101; улица С. Сейфуллина - 6, 7; улица Затаевич - 1, 1а, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16/1, 17, 17а, 18, 18/1, 18а, 19, 19/1, 20, 20/1, 20а, 21, 21а, 22, 22/1, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 45, 60; улица Гумилев - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 38/1, 38а, 48/1; улица М. Макатаев - 1, 2, 2а, 3, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 16/2, 17, 18, 20, 22, 22/1, 22/2, 25, 32, 35; улица Ш. Калдаяков - 1, 1/1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 13, 17, 19; улица К. Сатпаев - 1, 2/1, 2/2, 2а, 2б, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 85; улица М. Маметова - 10, 13, 15/1, 15/2, 21, 23, 23/2, 26, 26/1, 27/1, 31, 31А; улица Желтоксан - 1а, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 7, 9, 10, 11, 15, 19, 23/1, 26а, 27а, 31/1, 31/2; переулок Т. Рыскулов – 7; переулок № 1 – 6;

Юбилейный шағын ауданы - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 12/1, 13, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/2, 21, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 25, 25/2, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30;
Жаңа Ауыл 2030 шағын ауданы - 11, 14, 19, 27, 39, 42, 42а, 54, 56, 59, 62, 68, 69, 75, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 88, 94;
№ 6 шағын ауданы: Бәйтерек көшесі - 8, 10, 22, 23; Байрақты көшесі - 44; Жасыл ел көшесі – 11; 5 көшесі – 1/1; 7 көшесі – 2, 3; 8 көшесі – 14; 9 көшесі – 22, 23, 36; 10 көшесі – 24; 12 көшесі – 17; 13 көшесі – 15; 14 көшесі – 16; 15 көшесі – 1, 19; 16 көшесі - 1, 5; 18 көшесі – 12; 24 көшесі – 4; 25 көшесі - 1;
№ 7 шағын ауданы: Мерей көшесі - 1, 23, 33; Астана көшесі - 12, 18, 28, 32/3, 40, 42, 44; Нурлы тан көшесі - 33, 49, 53; 5 көшесі - 1/1, 41, 48.
34
№ 161 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жалтыркөл ауылы, Сана би атындағы көшесі 18, "Ақмола облысы білім басқармасының Аршалы ауданы бойынша білім бөлімі Жалтыркөл ауылының жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жалтыркөл ауылы.
35
№ 781 сайлау учаскесі.
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі 49, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті "Аршалы ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Жұмабек Тәшенов атындағы көшесі 49.

микрорайон Юбилейный - 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/2, 12, 12/1, 13, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 16/2, 17, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/2, 21, 22, 22а, 22/1, 23, 24, 25, 25/2, 26, 26/1, 27, 28, 29, 30;
микрорайон Жана Аул 2030 - 11, 14, 19, 27, 39, 42, 42а, 54, 56, 59, 62, 68, 69, 75, 81, 82, 83, 84, 85, 85/1, 88, 94;
микрорайон № 6: улица Байтерек – 8, 10, 22, 23; улица Байрақты - 44; улица Жасыл ел – 11; улица 5 – 1/1; улица 7 – 2, 3; улица 8 – 14; улица 9 – 22, 23, 36; улица 10 – 24; улица 12 – 17; улица 13 – 15; улица 14 – 16; улица 15 – 1, 19; улица 16 - 1, 5; улица 18 – 12; улица 24 – 4; улица 25 - 1;
микрорайон № 7: улица Мерей - 1, 23, 33; улица Астана - 12, 18, 28, 32/3, 40, 42, 44; улица Нурлы тан - 33, 49, 53; улица 5 - 1/1, 41, 48.
34
Избирательный участок № 161.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жалтырколь, улица имени Сана би 18, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа села Жалтырколь отдела образования по Аршалынскому району управления образования Акмолинской области".
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, село Жалтырколь.
35
Избирательный участок № 781.
Местонахождение: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица имени Жумабека Ташенова 49, здание государственного учреждения "Отдел полиции Аршалынского района" Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Границы: Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы, улица имени Жумабека Ташенова 49.