Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 қарашадағы № А-2/243 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 8860-03 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 29 декабря 2024 года № А-2/243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 декабря 2024 года № 8860-03
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. "Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасқан жерін ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Аршалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 қарашадағы № А-330 қаулының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25469 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аршалынского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района" от 24 ноября 2021 года № А-330 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25469).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданы әкімінің м. а. Е.Жолумбетов
Аршалы ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 29 қарашадағы
№ А-2/243 қаулысына
қосымша
Аршалы ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
№ р/н
Салық салу объектісінің орналасуы
Аймаққа бөлу коэффициенттері
1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аршалынского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
И.о. акима Аршалынского района Е.Жолумбетов
Приложение к постановлению
акимата Аршалынского района
от 29 ноября 2024 года
№ А-2/243
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Аршалынского района
№ п/п
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициенты зонирования
1