Атбасар ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 наурызда № 8711-03 болып тіркелді
Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы әкімінің "Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6948 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
27 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 226 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атбасар қаласы, № 1 шағын ауданы, 12, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, аграрлық-индустриялық колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
№ 1 шағын ауданы, 13; 13/3;
№ 1 шағын ауданы, 1 орам: 2; 2 а; 3; 4; 5; 6; 6 а; 7; 8; 8 а; 9; 10; 10 а; 11, 13.";
32 жол жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 231 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Атбасар қаласы, К. Әмірова көшесі, 1 Б, "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Ақмола магистральдық желі бөлімшесі" филиалының әкімшілік ғимараты.
Шекаралары: Атбасар қаласы:
Мұстафа Шоқай көшесі 4; 5-1; 7; 7 а; 8; 9; 10; 11; 12; 12 а; 13; 13 а; 14; 15; 16; 17; 17 а; 18; 19; 20; 21; 21 а; 22; 22 а; 23; 24; 24 а; 25; 26; 27; 28; 28 а; 29; 30; 31; 32; 33; 34 а;
Панфилов көшесі 1; 2; 5; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22 а; 22 б; 23; 23 а; 24; 25; 26; 26 а; 27; 28; 29; 30; 31; 31 а; 33; 34; 35;
Стадионная көшесі 1; 1 а; 1 в; 2; 2 а; 3; 4; 5; 6; 6 а; 7; 8; 9; 10; 11; 11 а; 12; 12 а; 13; 13 а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35;
Фурманов көшесі 1; 2; 2 а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10 а; 11; 12; 13; 14; 14 а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26 а; 26 б; 27; 27 а; 28; 28 а; 29; 30; 30 а; 30 б; 31; 31 а; 32; 33; 34; 35; 35 а; 37; 37 а;
Желтоқсан көшесі 2; 3; 3 а; 4; 5; 6; 8; 9; 9 а; 10; 12; 12 а; 13; 13 а; 14; 14 а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28 а; 28 б; 29; 30; 30 а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40;
Буденный көшесі 1; 1 а; 2; 3; 4; 5; 5 а; 5 б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27 а; 28; 29; 30; 31; 31 а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37 а; 38;
Қанай би көшесі 2; 3; 4; 5; 6; 6 а; 7; 8; 9; 10; 10 а; 11; 12; 12 а; 13; 14; 14 а; 14 б; 15; 16 а; 16 б; 17; 17 а; 18; 18 а; 19; 20; 21; 22; 23 а; 24; 27; 27 а; 28; 29; 29 а; 30; 30 а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36 а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43 а; 44; 45; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57;

О внесении изменений в решение акима Атбасарского района от 14 декабря 2018 года № 11 "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 18 марта 2024 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 марта 2024 года № 8711-03
Аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Атбасарского района "Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе" от 14 декабря 2018 года № 11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6948) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению:
строку 27 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 226
Местонахождение: город Атбасар, микрорайон № 1, 12, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аграрно-индустриальный колледж, город Атбасар, Атбасарский район" при управлении образования Акмолинской области.
Границы: город Атбасар:
микрорайон № 1, 13; 13/3;
микрорайон № 1, квартал 1: 2; 2 а; 3; 4; 5; 6; 6 а; 7; 8; 8 а; 9; 10; 10 а; 11, 13.";
строку 32 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 231
Местонахождение: город Атбасар, улица К. Амировой, 1 Б, административное здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" - "Акмолинское отделение магистральной сети".
Границы: город Атбасар:
улица Мұстафа Шоқай 4; 5-1; 7; 7 а; 8; 9; 10; 11; 12; 12 а; 13; 13 а; 14; 15; 16; 17; 17 а; 18; 19; 20; 21; 21 а; 22; 22 а; 23; 24; 24 а; 25; 26; 27; 28; 28 а; 29; 30; 31; 32; 33; 34 а;
улица Панфилова 1; 2; 5; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22 а; 22 б; 23; 23 а; 24; 25; 26; 26 а; 27; 28; 29; 30; 31; 31 а; 33; 34; 35;
улица Стадионная 1; 1 а; 1 в; 2; 2 а; 3; 4; 5; 6; 6 а; 7; 8; 9; 10; 11; 11 а; 12; 12 а; 13; 13 а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35;
улица Фурманова 1; 2; 2 а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10 а; 11; 12; 13; 14; 14 а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26 а; 26 б; 27; 27 а; 28; 28 а; 29; 30; 30 а; 30 б; 31; 31 а; 32; 33; 34; 35; 35 а; 37; 37 а;
улица Желтоксан 2; 3; 3 а; 4; 5; 6; 8; 9; 9 а; 10; 12; 12 а; 13; 13 а; 14; 14 а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28 а; 28 б; 29; 30; 30 а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40;
улица Буденного 1; 1 а; 2; 3; 4; 5; 5 а; 5 б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27 а; 28; 29; 30; 31; 31 а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37 а; 38;
улица Канай би 2; 3; 4; 5; 6; 6 а; 7; 8; 9; 10; 10 а; 11; 12; 12 а; 13; 14; 14 а; 14 б; 15; 16 а; 16 б; 17; 17 а; 18; 18 а; 19; 20; 21; 22; 23 а; 24; 27; 27 а; 28; 29; 29 а; 30; 30 а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36 а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43 а; 44; 45; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57;

Железнодорожная көшесі 1; 1 а; 2; 3; 3 а; 4; 5; 5 а; 6; 7; 8; 8 а; 9; 9 а; 9 б; 10; 10 а; 10 б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17 а; 17 б; 18; 19; 20; 20 а; 21; 21 а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32 а; 33; 34; 34 а; 35; 36; 37; 37 а; 38; 39; 40; 41; 41 а; 42; 43; 43 а; 44; 44 а; 46; 46 а;
Х. Қошанбаев көшесі 1; 2; 3; 3 а; 4; 4 а; 5; 6; 6 а; 7; 7 а; 8; 9; 10; 11; 11 а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19 а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27 а; 28; 29; 30; 31; 31 а; 32; 32 а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43 а; 44; 46; 46 а;
Қажымұқан көшесі 1; 1 а; 2; 3; 3 а; 4; 4 а; 5; 5 а; 6; 7; 7 а; 8; 8 а; 9; 10; 12; 13; 14; 14 а; 15; 16; 17; 18; 18 а; 18 б; 19; 20; 21; 21 а; 22; 23; 23 а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34 а; 35; 35 а; 36; 36 а; 38; 39; 39 а; 40; 41 а; 41 б; 42; 43; 43 а; 44; 44 а; 53;
К. Әмірова көшесі 1; 2; 2 а; 3; 3 а; 4; 4 а; 5; 6; 7; 8; 9; 9 а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15 а; 16; 17; 17 а; 18; 18 а; 18 б; 20; 22 а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25 а; 25 б; 26; 27; 27 а; 28; 28 а; 28 б; 28 в; 29; 30; 32; 34; 35; 36.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Калжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

улица Железнодорожная 1; 1 а; 2; 3; 3 а; 4; 5; 5 а; 6; 7; 8; 8 а; 9; 9 а; 9 б; 10; 10 а; 10 б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17 а; 17 б; 18; 19; 20; 20 а; 21; 21 а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32 а; 33; 34; 34 а; 35; 36; 37; 37 а; 38; 39; 40; 41; 41 а; 42; 43; 43 а; 44; 44 а; 46; 46 а;
улица Х. Кошанбаева 1; 2; 3; 3 а; 4; 4 а; 5; 6; 6 а; 7; 7 а; 8; 9; 10; 11; 11 а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19 а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27 а; 28; 29; 30; 31; 31 а; 32; 32 а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43 а; 44; 46; 46 а;
улица Қажымұқан 1; 1 а; 2; 3; 3 а; 4; 4 а; 5; 5 а; 6; 7; 7 а; 8; 8 а; 9; 10; 12; 13; 14; 14 а; 15; 16; 17; 18; 18 а; 18 б; 19; 20; 21; 21 а; 22; 23; 23 а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34 а; 35; 35 а; 36; 36 а; 38; 39; 39 а; 40; 41 а; 41 б; 42; 43; 43 а; 44; 44 а; 53;
улица К. Амировой 1; 2; 2 а; 3; 3 а; 4; 4 а; 5; 6; 7; 8; 9; 9 а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15 а; 16; 17; 17 а; 18; 18 а; 18 б; 20; 22 а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25 а; 25 б; 26; 27; 27 а; 28; 28 а; 28 б; 28 в; 29; 30; 32; 34; 35; 36.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Атбасарская районная
территориальная избирательная комиссия