Астрахан ауданы Первомай ауылдық округінің Камышенка ауылының шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № А-12/291 бірлескен қаулысы және Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 8С-32-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 желтоқсанда № 8879-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес жалпы алаңы 1962,12 гектар Астрахан ауданы Первомай ауылдық округінің Камышенка ауылының шекаралары (шегі) белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсеитов
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Бірлескен Астрахан ауданы
әкімдігінің
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ А-12/291 қаулысына
және Астрахан аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 8С-32-2 шешіміне
қосымша
Астрахан ауданы Первомай ауылдық округінің Камышенка ауылының шекаралары (шегі)

Об установлении границ (черты) села Камышенка Первомайского сельского округа Астраханского района
Совместные постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 31 декабря 2024 года № А-12/291 и решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31 декабря 2024 года № 8С-32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 декабря 2024 года № 8879-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) села Камышенка Первомайского сельского округа Астраханского района общей площадью 1962,12 гектар согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение к совместному
постановлению акимата
Астраханского района
от 31 декабря 2024 года
№ А-12/291
и решению Астраханского
районного маслихата
от 31 декабря 2024 года
№ 8С-32-2
Границы (черта) села Камышенка Первомайского сельского округа Астраханского района