Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 15-105 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8739-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Зеренді аудандық мәслихатының төрағасы Р.Габдуллина

О понижении размера ставки
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 15-105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8739-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Зерендинском районе с 4 % на 2%.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Зерендинского районного маслихата Р.Габдуллина