Сандықтау ауданы әкімінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2 "Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімінің 2024 жылғы 15 шілдедегі № 6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 шілдеде № 8791-03 болып тіркелді
Сандықтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы әкімінің "Сандықтау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2017 жылғы 6 маусымдағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6012 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 601 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 601 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абылай-Хан көшесі, 128, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы:
Әлихан Бөкейханов көшесі, үйлер: 12, 14, 15А, 17;
Еркеш Ибрагим көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
Шұбартау көшесі, үйлер: 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104;
Тәуелсіздік көшесі, үйлер: 67, 69, 70Б, 70В, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 84А, 86, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137;
Ағайынды Айсиндер көшесі, үйлер: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
Раиса Боронина көшесі, үйлер: 80, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 91А, 93, 95, 96, 96А, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126;
Абылай-Хан көшесі, үйлер: 95, 97, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 105А, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154;

О внесении изменений и дополнения в решение акима Сандыктауского района от 6 июня 2017 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Сандыктауского района"
Решение акима Сандыктауского района Акмолинской области от 15 июля 2024 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 июля 2024 года № 8791-03
Аким Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сандыктауского района "Об образовании избирательных участков на территории Сандыктауского района" от 6 июня 2017 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6012) следующие изменения и дополнение:
в приложении к указанному решению:
Избирательный участок № 601 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 601
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица имени Абылай-хана, 128, здание государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района.
Границы: село Балкашино:
улица Алихана Бокейханова, дома: 12, 14, 15А, 17;
улица Еркеш Ибрагим, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30;
улица Шубартау, дома: 53, 55, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 104;
улица Тауелсиздик, дома: 67, 69, 70Б, 70В, 71, 73, 75, 75а, 76, 77, 78, 80, 82, 83, 84, 84А, 86, 88, 88А, 89, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137;
улица Агайынды Айсиндер, дома: 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 82А, 84, 84А, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113А, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155;
улица Раиса Боронина, дома: 80, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 91А, 93, 95, 96, 96А, 97, 98, 98А, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 114, 116, 118, 118А, 120, 122, 124, 126;
улица имени Абылай-хана, дома: 95, 97, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 105А, 106, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144А, 146, 148, 150, 152, 154;

Жамбыл көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20;
Абай көшесі, үйлер: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Жабай көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
Чернов көшесі, үйлер: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82.";
№ 602 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 602 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Ағайынды Айсиндер көшесі, 50, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Балкашин ауылының № 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы:
Әлихан Бөкейханов көшесі, үйлер: 1/1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2В, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7Б, 8, 8А, 9, 10, 11, 12А, 13, 13А;
Шұбартау көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 3А, 3Д, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 41А, 42, 42А, 42Б, 42В, 42/2, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58;
Тәуелсіздік көшесі, үйлер: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74;
Ағайынды Айсиндер көшесі, үйлер: 1, 1/3, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;

улица Жамбыла, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Абая, дома: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 105Б, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143;
улица Ракымжан Кошкарбаев, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Жабай, дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 8А, 8Б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Чернова, дома: 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82.";
Избирательный участок № 602 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 602
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Агайынды Айсиндер, 50, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1 села Балкашино отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Балкашино:
улица Алихана Бокейханова, дома: 1/1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2А, 2В, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7Б, 8, 8А, 9, 10, 11, 12А, 13, 13А;
улица Шубартау, дома: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2Г, 3, 3А, 3Д, 4, 4А, 4Б, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39Б, 40, 41, 41А, 42, 42А, 42Б, 42В, 42/2, 43, 44, 44А, 44Б, 44В, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 54, 56, 58;
улица Тауелсиздик, дома: 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 68, 70, 70А, 72, 74;
улица Агайынды Айсиндер, дома: 1, 1/3, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7В, 8, 9, 9А, 10, 11, 11/1, 11А, 12, 13, 13А, 13Б, 14, 15, 15А, 15Б, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95;

Раиса Боронина көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79/1, 84, 86, 88, 92, 94;
Абылай-Хан көшесі, үйлер: 1, 1/3, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/71, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 98;
Абай көшесі, үйлер: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/1, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89.";
№ 603 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 603 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Рақымжан Қошқарбаев көшесі, 150/1, "Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Балкашин ауылының № 2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралар: Балкашино ауылы:
Раиса Боронина көшесі, үйлер: 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
Абылай-Хан көшесі, үйлер: 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 218А, 220, 220А, 220Б, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232;
Жастар көшесі, үйлер: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Жамбыл көшесі, үйлер: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;

улица Раиса Боронина, дома: 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 59А, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 79/1, 84, 86, 88, 92, 94;
улица имени Абылай-хана, дома: 1, 1/3, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 2/71, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5В, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 88А, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 98;
улица Абая, дома: 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2/1, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89.";
Избирательный участок № 603 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 603
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Ракымжан Кошкарбаев, 150/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2 села Балкашино отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области".
Границы: село Балкашино:
улица Раиса Боронина, дома: 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150;
улица имени Абылай-хана, дома: 145, 147, 149, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 194А, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 210А, 212, 214, 216, 218, 218А, 220, 220А, 220Б, 221, 222, 224, 226, 228, 230, 232;
улица Жастар, дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Жамбыла, дома: 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 95, 96, 97, 99, 101, 103, 105;

Абай көшесі, үйлер: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 166А, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179Б, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 189Б, 190, 191А, 192, 194, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213/1, 213А, 214, 215, 216, 217, 219, 221, 222, 223, 225, 227;
Болашақ көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Рақымжан Қошқарбаев көшесі, үйлер: 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143А, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 150/2, 150/3, 150/4, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162;
Жабай көшесі, үйлер: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Дінмұхамед Қонаев көшесі, үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
Ақан сері көшесі, үйлер: 1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3В, 4, 4/1, 4А, 4В, 4А/1, 4Б/1, 5, 6, 6/1, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11/1, 11/3, 13, 13Б, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 26Б.";
№ 608 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 608 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Преображенка ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі, 18, Сандықтау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі жанындағы "Балкашин аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекаралар: Преображенка ауылы.";
келесі мазмұндағы № 794 сайлау учаскесімен толықтырылсын:
"№ 794 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылы, Абай көшесі, 101, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының полиция департаменті Сандықтау ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, уақытша ұстау изоляторы.
Шекаралар: Балкашино ауылы, Абай көшесі, 101.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі Е.Жусупбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясы

улица Абая, дома: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 166А, 167, 168, 168А, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 174А, 175, 176, 177, 177А, 178, 179, 179Б, 180, 180А, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189А, 189Б, 190, 191А, 192, 194, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 213/1, 213А, 214, 215, 216, 217, 219, 221, 222, 223, 225, 227;
улица Болашак, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Ракымжан Кошкарбаев, дома: 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137А, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143/1, 143А, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 150/2, 150/3, 150/4, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 160, 162;
улица Жабай, дома: 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36, 36А, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Динмухамед Конаев, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Акан сери, дома: 1, 2, 2/2, 2а, 2б, 2в, 3, 3а, 3В, 4, 4/1, 4А, 4В, 4А/1, 4Б/1, 5, 6, 6/1, 6А, 6Б, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 11/1, 11/3, 13, 13Б, 14, 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 26Б.";
Избирательный участок № 608 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 608
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Преображенка, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы, 18, здание государственного коммунального казенного предприятия "Балкашинский районный Дом культуры" при отделе культуры, развития языков, физической культуры и спорта Сандыктауского района.
Границы: село Преображенка.";
дополнить избирательным участком № 794 следующего содержания:
"Избирательный участок № 794
Местонахождение: Акмолинская область, Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абая, 101, здание государственного учреждения "Отдел полиции Сандыктауского района Департамента полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан", изолятор временного содержания.
Границы: село Балкашино, улица Абая, 101.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Сандыктауского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района Е.Жусупбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Сандыктауская районная
территориальная
избирательная комиссия