Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 153/19-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 8736-03 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабының 5-тармағына сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданында "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3-бабы 4-тармағының екінші абзацында белгіленген мөлшерлеме мөлшері 4%-дан 2%-ға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева

О понижении размера ставки
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 марта 2024 года № 153/19-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 марта 2024 года № 8736-03
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной абзацем вторым пункта 4 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" в Целиноградском районе с 4 % на 2 %.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева