Шортанды ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № А-6/113 "Шортанды ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № А-3/73 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 сәуірде № 8746-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданы әкімдігінің "Шортанды ауданының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 2 маусымдағы № А-6/113 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7873 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шортанды ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі С.Шабаров

О признании утратившим силу постановления акимата Шортандинского района от 2 июня 2020 года № А-6/113 "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Шортандинского района"
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 12 апреля 2024 года № А-3/73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 апреля 2024 года № 8746-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района "Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Шортандинского района" от 2 июня 2020 года № А-6/113 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7873).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шортандинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шортандинского района С.Шабаров