Облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 190 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 желтоқсанда № 8665-04 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6, 7-баптарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27, 50-баптарына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева
2024 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 190 шешіміне қосымша
Ақтөбе облыстық мәслихаттың күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 84 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8467 тіркелген) шешімі;
2. "2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8466 тіркелген) шешімі;
3. "2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе облысының әлеуметтік маңызы бар облысішілік автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 84 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2024 жылғы 27 мамырдағы № 139 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8586-04 тіркелген) шешімі;
4. "2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Хромтау қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Ақтөбе облыстық мәслихаттың 2024 жылғы 10 шілдедегі № 156 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8608-04 тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений областного маслихата
Решение Актюбинского областного маслихата от 12 декабря 2024 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 декабря 2024 года № 8665-04
В соответствии со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Актюбинского областного маслихата, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева
Приложение к решению
от 12 декабря 2024 года № 190
Перечень некоторых решений Актюбинского областного маслихата признанных утратившими силу
1. Решение областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 84 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8467);
2. Решение областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 85 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8466);
3. Решение областного маслихата от 27 мая 2024 года № 139 "О внесении изменения в решение областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 84 "Об определении перечня социально значимых внутриобластных автомобильных сообщений Актюбинской области, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8586-04);
4. Решение областного маслихата от 10 июля 2024 года № 156 "Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Хромтау, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8608-04).