Ақтөбе қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 ақпандағы № 143 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Ақтөбе қаласының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 155 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 8562-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 ақпандағы № 143 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Ақтөбе қаласының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік актілерінде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8503 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының төрағасы А. Даржанова

О признании утратившим силу решения маслихата города Актобе от 8 февраля 2024 года № 143 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Актобе к 35 – летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 апреля 2024 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2024 года № 8562-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе от 8 февраля 2024 года № 143 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Актобе к 35 – летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8503).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Актобе А. Даржанова