Қарғалы ауданының елдi мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 8541-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданының елдi мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi, осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихаты 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 1 қосымша
Ащылысай ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 2 қосымша
Әлімбет ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 3 қосымша
Бадамша ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 4 қосымша
Велихов ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 5 қосымша
Желтау ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Каргалинского района
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 марта 2024 года № 143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 марта 2024 года № 8541-04
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Каргалинского района, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение 1 к решению Каргалинский районный маслихат от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Ащылысайского сельского округа
Приложение 2 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Алимбетовского сельского округа
Приложение 3 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Бадамшинского сельского округа
Приложение 4 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Велиховского сельского округа
Приложение 5 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Желтауского сельского округа

Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 6 қосымша
Кемпірсай ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 7 қосымша
Қос Естек ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 наурыздағы № 143 шешіміне 8 қосымша
Степной ауылдық округі жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Приложение 6 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Кемпирсайского сельского округа
Приложение 7 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Кос-Истекского сельского округа
Приложение 8 к решению Каргалинского районного маслихата от 20 марта 2024 года № 143
Проект (схема) зонирования земель Степного сельского округа