Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 85 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Мәртөк ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 наурыздағы № 103 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 наурызда № 8532-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Мәртөк ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2024 жылғы 6 ақпандағы № 85 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8489 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының төрағасы
Т. Көлкебаев

О признании утратившим силу решения Мартукского районного маслихата от 6 февраля 2024 года № 85 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Мартукского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 18 марта 2024 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 марта 2024 года № 8532-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мартукского районного маслихата "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Мартукского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" от 6 февраля 2024 года № 85 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8489).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мартукского
районного маслихата
Т. Көлкебаев