"Мұғалжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 шілдедегі № 210 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 16 қазандағы № 330 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 22 қазанда № 8639-04 болып тіркелді
Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 шілдедегі № 210 "Мұғалжар ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28898 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 - бабы 1 – тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12 - бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
2) көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
2. "Мұғалжар аудандық кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Мұғалжар ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Мугалжарского района от 21 июля 2022 года № 210 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мугалжарского района"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 16 октября 2024 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 октября 2024 года № 8639-04
Акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 21 июля 2022 года № 210 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Мугалжарского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28898) следующие изменения:
1) преамбулу указанного постановления изложить в следующей новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", Правилами внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:"
2) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Мугалжарский районный отдел предпринимательства и сельского хозяйства" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Мугалжарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.