Жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 қарашадағы № 291 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 желтоқсанда № 8660-04 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданының Қандыағаш, Ембі, Жем қалалары мен ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларының (схемаларының) негізінде Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 505, 506-баптарында белгіленген жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
К. Ермагамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 қарашадағы № 291 шешіміне
қосымша
Мұғалжар ауданының Қаңдыағаш, Ембі, Жем қалаларының және ауылдық елді мекендердің жер салығының мөлшерлемелерін арттыру немесе азайту
кадастрлық тоқсан
аймақтың нөмірі
бағалау аймағының шекалары
жер салығының мөлшерлемелесінің арттыру (азайту) пайызы
Қандыағаш қаласы

О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2024 года № 291. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2024 года № 8660-04
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 510 пункта 1 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 пункта 1 подпункта 15) Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проектов (схем) зонирования земель городов Кандыагаш, Эмба, Жем и сельских населенных пунктов Мугалжарского района повысить (понизить) ставки земельного налога, установленные статьями 505, 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025года.
Председатель маслихата
Мугалжарского района
К. Ермагамбетов
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 26 ноября 2024
года № 291
Повышение или понижение ставок земельного налога в городах Кандагаш, Эмба, Жем и сельских населенных пунктах Мугалжарского района
кадастровый квартал
номер зоны
границы оценочных зон
процент повышения (понижения) ставок земельного налога
город Кандыагаш