"Мұғалжар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекiту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 364 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 397 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 желтоқсанда № 8667-04 болып тіркелді
Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мұғалжар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25341 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ермаганбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
2024 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 397 қаулысына қосымша
Мұғалжар ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 22 қарашадағы
№ 364 қаулысына қосымша
Мұғалжар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, километр
1.
KD-МU-1
Басшилі ауылына кіре беріс жол
1,5
2.
KD-МU-2
Жағабұлақ ауылына кіре беріс жол

О внесении изменения в постановления акимата Мугалжарского района от 22 ноября 2021 года № 364 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мугалжарскому району"
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 9 декабря 2024 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 декабря 2024 года № 8667-04
Акимат Мугалжарского района ПОСТAНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мугалжарского района от 22 ноября 2021 года № 364 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25341) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Д. Ермаганбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Актюбинской области"
Приложение к постановлению
от 9 декабря 2024 года № 397
Приложение к постановлению
акимата Мугалжарского района
от 22 ноября 2021 года № 364
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мугалжарскому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1.
KD-МU-1
подъездная дорога к селу Басшили
1,5
2.
KD-МU-2
подъездная дорога к селу Жагабулак