Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 133 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Хромтау ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 211 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 тамызда № 8616-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Хромтау ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2024 жылғы 14 ақпандағы № 133 шешімнің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8508 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Болатов

О признании утратившим силу решения Хромтауского районного маслихата от 14 февраля 2024 года № 133 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в Хромтауском районе к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 августа 2024 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 августа 2024 года № 8616-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Хромтауского районного маслихата "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан в Хромтауском районе к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" от 14 февраля 2024 года №133 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8508).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Э. Болатов