Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 190 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Шалқар ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 226 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 сәуірде № 8563-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 190 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35-жылдығына орай Шалқар ауданының мұқтаж азаматтарының санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8509 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев

О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 16 февраля 2024 года № 190 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Шалкарского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 3 апреля 2024 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2024 года № 8563-04
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата от 16 февраля 2024 года № 190 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Шалкарского района к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8509).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев