Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қарашадағы № 334 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 желтоқсанда № 6192-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения
Постановление акимата Алматинской области от 27 ноября 2024 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 декабря 2024 года № 6192-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоса беріліп отырған облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" № 194 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4223 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алматы облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:

1. Утвердить прилагаемый перечень автомобильных дорог областного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 10 мая 2017 года № 194 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4223).
3. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев