Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" № 26-117 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қонаев қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 32-116 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 қыркүйекте № 6167-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-тармағына сәйкес, Қонаев қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 қарашадағы № 26-117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4399 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
С. Нуркадыров

О признании утратившим силу решения Капшагайского городского маслихата от 3 ноября 2017 года № 26-117 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение маслихата города Қонаев Алматинской области от 20 сентября 2024 года № 32-116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 сентября 2024 года № 6167-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Қонав РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Капшагайского городского маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 3 ноября 2017 года № 26-117 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4399).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Нуркадыров