Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы "Балқаш аудандық мәслихатының аппараты мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 39-166 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қазандағы № 26-100 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 16 қазанда № 6180-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы ""Балқаш аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 39-166 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2968 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

О признании утратившим силу решения Балхашского районного маслихата от 20 ноября 2014 года № 39-166 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Балхашского района""
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14 октября 2024 года № 26-100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 октября 2024 года № 6180-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Балхашского районного маслихата "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Балхашского района"" от 20 ноября 2014 года № 39-166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2968).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Балхашского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров