Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 30-205 "Жамбыл ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 ақпандағы № 14-68 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 ақпанда № 6081-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 30-205 "Жамбыл ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарына өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көп пәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2648 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель маслихата М. Амиргалиев

О признании утратившим силу решения Жамбылского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 30-205 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Жамбылском районе"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 1 февраля 2024 года № 14-68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 февраля 2024 года № 6081-05
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Жамбылском районе" от 28 февраля 2014 года № 30-205 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2648).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев