"Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 11-18 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімінің 2024 жылғы 8 ақпандағы № 34 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 ақпанда № 6089-05 болып тіркелді
Жамбыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Жамбыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 4 қарашадағы № 11-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5728 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. № 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Алтыбақан көшесі № 59, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзынағаш ауылының № 1 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жандыбаев, Қастек батыр, Кечиөрен, Алтыбақан, Майтөбе, Белтоған, Медеу, Шымбұлақ, Кеңесары хан.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. № 265 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынағаш ауылы, Алтыбақан көшесі № 59, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзынағаш ауылының №1 мектеп лицейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Ұзынағаш ауылы, көшелері: Жартас, Жеңіс, Үшқоңыр, Суық төбе, Тау самалы, Жаңақұрылыс, Алмалыбақ, Парасат, Жалын, Достық, Аққайнар, Саурық батыр № 160-тен 321-ге дейін, Райымбек батыр № 125-тен 155-ке дейін (тақ жағы), № 156-дан 198д-ға дейін (жұп жағы).";
23-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"23. № 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарғалы ауылы, Досымбетов көшесі № 4б, "Алматы облысы білім басқармасының Жамбыл ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарғалы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарғалы ауылы, көшелері: Жамбыл, Досымбетов, Бекетайұлы, Подгорная, Жармұхамедов.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы әкімі Н. Ертас
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен

О внесении изменений в решение акима Жамбылского района от 4 ноября 2020 года № 11-18 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе"
Решение акима Жамбылского района Алматинской области от 8 февраля 2024 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2024 года № 6089-05
Аким Жамбылского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жамбылского района от 4 ноября 2020 года № 11-18 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Жамбылском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5728) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Избирательный участок № 262.
Центр: село Узынагаш, улица Алтыбақан № 59, коммунальное государственное казенное предприятие "Школа лицей № 1 села Узынагаш" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Узынагаш, улицы: Жандыбаев, Қастек батыр, Кечиорен, Алтыбақан, Майтөбе, Белтоған, Медеу, Шымбулақ, Кенесары хан.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Избирательный участок № 265.
Центр: село Узынагаш, улица Алтыбақан № 59, коммунальное государственное казенное предприятие "Школа лицей № 1 села Узынагаш" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Узынагаш, улицы: Жартас, Жеңіс, Үшкоңыр, Суык төбе, Тау самалы, Жаңақурылыс, Алмалыбақ, Парасат, Жалын, Достық, Аққайнар, Саурық батыр с № 160 по 321, Райымбек батыр с № 125 по 155 (нечетная сторона), с № 156 по 198д (четная сторона).";
пункт 23 изложить в следующей редакции:
"23. Избирательный участок № 284.
Центр: село Каргалы, улица Досымбетова № 4б, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Каргалы № 3" государственного учреждения "Отдел образования по Жамбылскому району управления образования Алматинской области".
В границах: село Каргалы, улицы: Жамбыла, Досымбетова, Бекетайұлы, Подгорная, Жармухамедова.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жамбылского района.
3. Настоящее решение вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Н. Ертас
"СОГЛАСОВАНО"
Жамбылской районной
территориальной избирательной
комиссией