"Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 345 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 12 наурыздағы № 124 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 наурызда № 6095-05 болып тіркелді
Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің "Қарасай ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы"
2020 жылғы 19 қарашадағы № 345 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5762 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарасай ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы Қарасай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ж. Естенов
Қарасай ауданы әкімінің 2024 жылғы 12 наурыздағы № 124 Қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіт материалдарын орналастыру орны
1
Қаскелең қаласы
Абылайхан көшесі, 216, "Қарасай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
А. Асқаров және Н. Бердіқұлов көшелерінің қиылысы, "Жер ана" базарының жанында
Абылайхан көшесі, 40, "Қарасай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай ауданы әкімдігінің "Аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының алдында
Абылайхан көшесі, 3в, "Алтын таға" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Сәукеле көшесі, 16а, жеке азық-түлік дүкені ғимаратының алдында
Абылайхан көшесі, 153, "Даму" сауда үйі ғимаратының жанында
А. Байғазиев көшесі, 213, "Рахат-Resort" емдеу сауықтыру кешені ғимаратының жанында
Қарлығаш шағын ауданы, 5 көппәтерлі үйдің жанында
2
Жібек жолы ауылы
Ж. Дүйсеков және Д. Қонаев көшелерінің қиылысы, "Кенже" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
Қарасай батыр және С. Датов көшелерінің қиылысы, "Самал" жеке дүкені ғимаратына қарама-қарсы
3
Көлашы ауылы
Д. Қонаев және С. Шалғынбай көшелерінің қиылысы, "Райхан" жеке дүкені ғимаратының жанында
Самал көшесі, 95 Б, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Момышұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
4
Тұрар ауылы
Б. Ашекеев пен С. Көпбаев көшелерінің қиылысы, "Арай" жеке дүкені ғимаратының жанында
5
Әйтей ауылы
Наурыз көшесі, 4, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Қосынов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталықпен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Жамбыл көшесі, 8 В, "Қарасай ауданының Әйтей ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

О внесении изменений в постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 ноября 2020 года № 345 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 12 марта 2024 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 марта 2024 года № 6095-05
Акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карасайского района Алматинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Карасайском районе" от 19 ноября 2020 года № 345 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5762) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Карасайского района" опубликование настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района после государственной регистрации в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карасайского района Алматинской области.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Ж. Естенов
Приложение 1 к постановлению акима Карасайского района от 12 марта 2024 года № 124
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных материалов
1
Город Каскелен
улица Абылайхана, 216, возле здания государственного учреждения "Отдела занятости и социальных программ Карасайского района"
пересечение улиц А. Асқарова и Н. Бердіқұлова, возле базара "Жер ана"
улица Абылайхана, 40, напротив здания коммунального государственного казенного предприятие "Районный дом культуры" акимата Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
улица Абылайхана, 3в, напротив здания частного магазина "Алтын таға"
улица Сәукеле, 16в, перед зданием частного продуктового магазина
улица Абылайхана, 153, возле здания торгового дома "Даму"
улица А. Байғазиева, 153, возле здания лечебно-оздоровительного комплекса "Рахат-Resort"
микрорайон Қарлығаш, возле многоквартирного дома, 5
2
Село Жибек жолы
пересечение улиц Ж. Дүйсекова и Д. Қонаева, напротив здания частного магазина "Кенже"
пересечение улиц Карасай батыра и С. Датова, напротив здания частного магазина "Самал"
3
Село Колашы
пересечение улиц Д. Қонаева и С. Шалғынбая, возле здания частного магазина "Райхан"
улица Самал, 95 Б, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Б. Момышулы" отдела образования Карасайского района управления образования Алматинской области"
4
Село Турар
пересечение улиц Б. Ашекеева и С. Көпбаева, возле здания частного магазина "Арай"
5
Село Айтей
улица Наурыз, 4, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Б. Косынова с дошкольным мини центром" государственного учреждени "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Жамбыла, 8В, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Айтейского сельского округа Карасайского района"

Өмірұзақ коттедж қалашығы, Өмірұзақ-1, Өмірұзақ-2 коттедж қалашықтарын бөлу жолының жанында
6
Еңбекші ауылы
Райымбек көшесі, 2 А, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекші ауылындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
7
Үштерек ауылы
Береке көшесі, 52, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үштерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Іргелі ауылы
Д. Қонаев көшесі, 68, "Қарасай ауданының Іргелі ауылдық округ әкімдігі" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
"Асыл Арман" тұрғын үй кешені, 7 көпқабатты үйдің жанында
9
Көксай ауылы
К. Қожабеков көшесі, 1, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қарасай клиникалық көп бейінді орталық аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны "Көксай дәрігерлік амбулаториясы" жанында
10
Кемертоған ауылы
Ақниет көшесі, 24, облыстық маңызы бар жолдың бойында
11
Шамалған ауылы
Жібек жолы көшесі, 47, "Қарасай ауданының Шамалған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында
Н. Әділбеков көшесі, 1, "Үшқоңыр су шаруашылығы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны ғимаратының жанында
Т. Рысқұлов көшесі, 58, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шамалған орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында

коттеджный городок Омирзак, рядом с разделительной дорогой коттеджных городков Омирзак 1 и Омирзак 2
6
Село Енбекши
улица Райымбек, 2А, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа села Енбекши" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
7
Село Уштерек
улица Береке, 52, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа Уштерек" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
8
Село Иргели
улица Д. Қонаева, 68, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Иргелинского сельского округа Карасайского района"
Жилой массив "Асыл Арман", расположенный возле многоэтажного дома № 7
9
Село Коксай
улица К. Қожабекова, 1, возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Карасайская клиническая многопрофильная центральная районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области" " Врачебная амбулатория села Коксай"
10
Село Кемертоган
улица Ақниет, 24, расположенный вдоль дороги областного значения
11
Село Шамалган
улица Жибек жолы, 47, возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Шамалганского сельского округа Карасайского района"
улица Н. Әділбекова, 1, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ушконырского колледжа водного хозяйства"
улица Т. Рысқұлова, 58, возле здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Шамалган" учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"

Жібек жолы көшесі, 54, "Қарасай ауданының ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының №2 филиалы Шамалған ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алдында
Жібек жолы көшесі, 83, "Кәсіптік оқытудағы көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорыны ғимаратының жанында
12
Жандосов ауылы
Ардагерлер көшесі, 17, "Қарасай ауданының Жандосов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Б. Темірбеков және Райымбек көшелерінің қиылысы, "Қазпошта" АҚ филиалы, Жандосов ауылдық пошта бөлімінің алдында
13
Шалқар ауылы
Абай көшесі, 69А, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
Абай және Жамбыл көшелерінің қиылысы, "Қазпочта" АҚ филиалы, Шалқар ауылдық пошта бөлімінің алдында
14
Райымбек ауылы
А. Байтұрсынов көшесі, 13, "Қарасай ауданының Райымбек ауылдық округі әкімдігі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
15
Абай ауылы
М. Мақатаев көшесі, 30, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
Ы. Алтынсарин көшесі, 300, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Ғабдуллин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
16
Қырғауылды ауылы
С. Іңкәрбеков көшесі, 49, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Константин Ушинский атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
17
Бұлақты ауылы
Наурыз көшесі, 4, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
18
Жаңатұрмыс ауылы
Ы. Алтынсарин көшесі, 300, "AiSaf" жеке меншік мектебі ғимаратының жанында
19
Қайнар ауылы
Наурыз көшесі, 1, "Қазақ картоп және көкөніс шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ғимаратына қарама-қарсы
20
Бекболат ауылы
Мектеп көшесі, нөмірі жоқ, "Айдар" жеке меншік дүкенінің жанында
21
Алмалыбақ ауылы
Б. Бәсібеков көшесі, 8, "Қазпошта" АҚ пошта байланысының Алмалыбақ ауылдық филиалының алдында
М. Ерлепесов пен О. Шегебаев көшелерінің қиылысында
22
Мерей ауылы

улица Жибек жолы, 54, возле здания филиала №2 "Дома культуры села Шамалган" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры акима Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
улица Жибек жолы, 83, возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Многопрофильного колледжа профессионального обучения" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области"
12
Село Жандосово
улица Ардагерлер, 17, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Жандосовского сельского округа Карасайского района"
пересечение улиц Б. Темірбекова и Райымбека, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Жандосово
13
Село Шалкар
улица Абая, 69А, возле здания коммунального государственного учреждение "Средняя школа села Шалкар" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
пересечение улиц Абая и Жамбыла, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Шалкар
14
Село Райымбек
улица А. Байтурсынова, 13, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима Райымбекского сельского округа Карасайского района"
15
Село Абай
улица М. Мақатаева, 30, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Абая" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица Ы. Алтынсарина, 300, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени М. Габдуллина" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
16
Село Кыргауылды
улица С. Інкәрбекова, 49, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Константина Ушинского" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
17
Село Булакты
улица Наурыз, 4, напротив здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Булакты" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
18
Село Жанатурмыс
улица Ы. Алтынсарина, 300, возле здания частной школы "AiSaf"
19
Село Кайнар
улица Наурыз, 1, напротив здания "Казахского научно-исследовательского института картофельного и овощного хозяйства"
20
Село Бекболат
улица Мектеп, без номера, возле частного магазина "Айдар"
21
Село Алмалыбак
улица Б. Бәсібекова, 8, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Алмалыбак
пересечение улиц М. Ерлепесова и О. Шегебаева
22
Село Мерей

Д. Қонаев көшесі, 7, "Қарасай ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны "Мерей ауылының мәдениет үйі" №3 филиалы ғимаратының жанында, "Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі. Қарасай ауданының саясаты, мәдениеті, тілдерді және спортты дамыту" ғимаратының жанында
23
Көлді ауылы
Абай көшесі, 3, "Қазпошта" АҚ пошта байланысының Көлді ауылдық филиалының алдында
24
Жалпақсай ауылы
Т. Сарбасов көшесі, 4, "Қарасай ауданының Ұмтыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
25
Береке ауылы
Б. Тамабаев пен Ж. Бабаев көшелерінің қиылысы, "Жетісу" дүкенінің жанында
Астана көшесі, 40В, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
26
Қаратөбе ауылы
Наурызбай батыр көшесі, 40, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б. Тамабаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
27
Көкөзек ауылы
Ж. Ақымжанов көшесі, 16, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкөзек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
28
Исаев ауылы
Сүйінбай көшесі, 203, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "О. Исаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
29
Жармұхамбет ауылы
Наурызбай батыр көшесі, 23, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жармұхамбет ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
30
Жамбыл ауылы
Жамбыл көшесі, 24, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы

улица Д. Қонаева, 7, возле здания филиала №3 "Дома культуры села Мерей" коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры акима Карасайского района" государственного учреждения "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта Карасайского района"
23
Село Кольди
улица Абая, 3, перед филиалом АО "Казпочта" сельское отделение почтовый связи Кольди
24
Село Жалпаксай
улица Т. Сарбасова, 4, возле здания государственного учреждения "Аппарата акима Умтылского сельского округа Карасайского района"
25
Село Береке
пересечение улиц Б. Тамабаева и Ж. Бабаева, возле здания частного магазина "Жетысу"
улица Астана, 40в, возле здания коммунального госудраственного учреждения "Средняя школа села Береке" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
26
Село Каратобе
улица Наурызбай батыра, 40, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы имени Б.Тамабаева" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
27
село Кокозек
улица Ж. Ақымжанова, 16, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы села Кокозек" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
28
Село Исаево
улица Сүінбая, 203, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средней школы имени О. Исаева" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
29
Село Жармухамбет
улица Наурызбай батыра, 23, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средней школы села Жармухамбет" государственного учреждения "Отдел образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
30
Село Жамбыл
улица Жамбыла, 24, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Жамбыла" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"

Ақсай көшесі, 40, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі " Жамбыл ауылындаға №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
31
Қошмамбет ауылы
М. Мәметова көшесі, 2а, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қ. Қошмамбетов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
32
Ұлан ауылы
Тегіс көшесі, 14г, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ұлан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
33
Батан ауылы
М. Саламатов көшесі, 1г, "Алматы облысы білім басқармасының Қарасай ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Батан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы
М. Саламатов көшесі, 1а, шаруа жүргізу құқығымен "Қарасай аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Батан дәрігерлік амбулаториясы" ғимаратына қарама-қарсы

улица Ақсай, 40, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа №2 села Жамбыл" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
31
Село Кошмамбет
улица М. Маметовой, 2А, напротив здания коммунального государственного учреждения "средняя школа имени К.Кошмамбетова" государственного учреждения "отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
32
Село Улан
улица Тегіса, 14, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Улан" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
33
Село Батан
улица М. Саламатова, 1Г, напротив здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Батан" государственного учреждения "Отдела образования по Карасайскому району управления образования Алматинской области"
улица М. Саламатова, 1а, напротив здания коммунального государственного учреждения на праве хозяйственного ведения "Карасайская центральная районная больница" сельская врачебная амбулатория "Батан"