Шымкент қаласы аумағындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 1464 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 14 маусымдағы № 2817 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 маусымда № 215-17 болып тіркелді
Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шымкент қаласы аумағындағы стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 5 тамыздағы № 1464 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29041 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2-тармағындағы "қаулысы" деген сөз "қаулысының" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
"Шымкент қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны алғашқы ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 14 маусымдағы
№ 2817 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің
2022 жылғы 5 тамыздағы
№ 1464 қаулысына қосымша
Шымкент қаласы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің орналасу орындары (шатыр)
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
Қызмет саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Абай ауданы
1.
Бозарық шағынауданы, 471А үйге қарама-қарсы беттегі автотұрақ
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
2.
Шымсити шағынауданы, 21 үйдің оң жағы (жәрмеңке өтетін орын)
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
3.

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 5 августа 2022 года № 1464 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 14 июня 2024 года № 2817. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 21 июня 2024 года № 215-17
Акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 5 августа 2022 года № 1464 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Шымкент" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29041) следующие изменения:
в пункт 2 указанного постановления внесено изменение на казахском языке, текст на русском языке не изменяется;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Шымкент" в установленном законодательстве Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к
постановлению
Акимат города Шымкент
от 14 июня 2024 года № 2817
Приложение к
постановлению акимата
города Шымкент
от 5 августа 2020 год № 1464
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Шымкент
Месторасположение нестационарных торговых объектов (палатка)
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
Сфера деятельности
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Абайский район
1.
Микрорайон Бозарық, автостоянка напротив дома 471А
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
2.
Микрорайон Шымсити, справа от дома 21 (место проведения ярмарки)
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
3.

Асар-2 шағынауданы, 14А үйдің оң жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
4.
Достық шағынауданы, мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталығының қарсы беті
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
5.
Темірлан тас жолы, "Закир" құрылыс дүкенінің автотұрағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
6.
Ұ.Арғынбеков көшесі, "TAN JU" дүкенінің автотұрағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
7.
Асар-2 шағынауданы, Сырым батыр көшесі, "Автомойка" автобус аялдамасының артқы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
8.
Ақжайық шағынауданы, "Ақжайық" автобус аялдамасының артқы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
9.
Қайнарбұлақ тұрғын алабы, Сырым батыр көшесі, Шымкент қаласының білім басқармасының "№ 83 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
10.
Достық шағынауданы, Ақбосаға көшесі, "Жүзбай ата" құрылыс дүкенінің қарсы беті
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
Әл-Фараби ауданы
11.
15 шағынауданы, Фосфоршылар сарайының аумағы, 1 автотұрағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
12.
15 шағынауданы, Фосфоршылар сарайының аумағы, 2 автотұрағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
13.
Есіл көшесі, 2 үйге қарсы беттегі "Арай" азық-түлік дүкенінің алдыңғы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
14.

Микрорайон Асар-2, справа от дома 14А
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
4.
Микрорайон Достық, напротив специализированного центра обслуживания населения
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
5.
Тамерлановское шоссе, автостоянка строительного магазина "Закир"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
6.
Улица У.Аргынбекова, автоястоянка магазина "TAN JU"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
7.
Микрорайон Асар-2, улица Сырым батыра, за автобусной остановкой "Автомойка"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
8.
Микрорайон Акжайык, за автобусной остановкой "Ақжайық"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
9.
Жилой массив Кайнарбулак, улица Сырым батыра, слева от коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 83" управления образования города Шымкент
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
10.
Микрорайон Достык, улица Акбосага, напротив строительного магазина "Жүзбай ата"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
Аль-Фарабийский район
11.
15 микрорайон, на территории дворца Фосфорников, автостоянка 1
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
12.
15 микрорайон, на территории дворца Фосфорников, автостоянка 2
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
13.
Улица Есил, напротив дома 2, перед продуктовым магазином "Арай"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
14.

Сәуле шағынауданы, Зерде көшесі, 45/1 "Нимекс - Транс" ЖШС ғимаратының алдыңғы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
15.
Сәуле шағынауданы, Зерде мен Ж.Жабаев көшелерінің қиылысында, "Хансұлу" дүкенінің қарсы беті
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
16.
Текесу тұрғын алабы, "Садырбай ата" мешітінің сол жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
17.
Сайрам шағынауданы, 38А үйдің артқы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
Еңбекші ауданы
18.
Азат тұрғын алабы, Ақниет көшесі, 1 үй, "Айс" дүкенінің сол жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
19.
Қапал батыр көшесі, 52 үйдің алдыңғы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
20.
Ленгір тас жолы, "Мал базары" автобус аялдамасының оң жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
21.
Ленгір тас жолы, "Арка" аялдамасының оң жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
22.
Бадам-1 тұрғын алабы, Леңгір тас жолы, КазРосНефть" автожанармай құю станциясының қарсы беті
60
(5 орын)
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
23.
Бадам-1 тұрғын алабы, Леңгір тас жолы, сүт-техникалық фермасына (МТФ) бұрылыс
24
(2 орын)
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
24.
Тоғыс тұрғын алабы, Нефтеразведка көшесі, 11 үйдің алдыңғы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
25.
А.Алимбетов көшесі, 189 үйдің алдыңғы жағы
12
200 метр радиуста тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Бөлшек сауда (ауыл шаруашылық өнімдерін сату)
5
Қаратау ауданы
26.

Микрорайон Сауле, улица Зерде, 45/1 перед зданием ТОО "Нимекс Транс"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
15.
Микрорайон Сауле, пересечение улиц Зерде и Ж.Жабаева, напротив магазина "Хансулу"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
16.
Жилой массив Текесу, слева от мечети "Садырбай ата"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
17.
Микрорайон Сайрам, за домом 38А
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
Район Еңбекші
18.
Микрорайон Азат, улица Акниет, дом 1, слева от магазина "Айс"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
19.
Улица Капал батыра, перед домом 52
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
20.
Ленгерское шоссе, справа от остановки "Мал базары"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
21.
Ленгерское шоссе, справа от остановки "Арка"
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
22.
Жилой массив Бадам-1, Ленгерское шоссе, напротив автозаправочной станции "КазРосНефть"
60 (5 мест)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
23.
Жилой массив Бадам-1, Ленгерское шоссе, поворот на молочно-техническую ферму (МТФ)
24
(2 места)
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
24.
Жилой массив Тогус, улица Нефтеразведка, перед домом 11
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
25.
Улица А.Алимбетова, перед домом 189
12
В радиусе 200 метров торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствует
Розничная торговля (реализация сельскохозяйственной продукции)
5
Район Каратау
26.