Шымкент қалалық мәслихаты шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2024 жылғы 10 қазандағы № 21/186-VIII шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қазанда № 222-17 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабы 2-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/205-6с шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4403 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов

О признании утратившим силу решения Шымкентского городского маслихата
Решение маслихата города Шымкент от 10 октября 2024 года № 21/186-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 17 октября 2024 года № 222-17
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шымкентского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 24/205-6с "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность в городе Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4403).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов