Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 71 "Абай облысын ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 82 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 сәуірде № 274-18 болып тіркелді
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы әкімдігінің "Абай облысын ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды оқшау жүйелерінің тізбесін бекіту туралы" 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 40-18 болып тіркелді) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Абай облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата области Абай от 10 апреля 2023 года № 71 "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Абай"
Постановление акимата области Абай от 19 апреля 2024 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 26 апреля 2024 года № 274-18
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай "Об утверждении Перечня особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения области Абай" от 10 апреля 2023 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 40-18) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вступает в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Приложение к постановлению
акимата области Абай