"Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 тамыздағы № 161 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 тамызда № 315-18 болып тіркелді
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Абай облысы бойынша кен іздеушілікке арналған аумақтарды айқындау туралы" Абай облысының әкімдігінің 2023 жылғы 15 наурыздағы № 53 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36-18 болып тіркелген) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша келесі мазмұндағы 36-жолмен толықтырылсын:
Учаскенің атауы
Аудан ның атауы
Нүк тенің №
Учаскенің географиялық координаттары
Учаскенің ауданы (гек тар)

О внесении дополнений в постановление акимата области Абай от 15 марта 2023 года № 53 "Об определении территорий для старательства по области Абай"
Постановление акимата области Абай от 20 августа 2024 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 августа 2024 года № 315-18
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай от 15 марта 2023 года № 53 "Об определении территорий для старательства по области Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36-18) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой 36 следующего содержания:
Наименова ние участка
Наименова ние района
№ точ ки
Географические координаты участка
Пло щадь участ ка (гек тар)

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімінің м.а.
Д. Гариков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және
құрылыс министрлігі Геология комитетінің
"Шығысқазжерқойнауы" Шығыс Қазақстан
өңіраралық геология департаментінің басшысы
__________________ С. Айкешов
2024 жылғы "__"_________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология және
табиғи ресурстар министрлігі Экологиялық
реттеу және бақылау комитетінің Абай облысы
бойынша экология департаментінің басшысы
__________________ С. Сарбасов
2024 жылғы "__"___________

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима области Абай
Д. Гариков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии Комитета
геологии Министерства промышленности и
строительства Республики Казахстан "Востказнедра"
__________________ С. Айкешов
"__"_______________2024 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Департамента экологии
по области Абай Комитета экологического
регулирования и контроля Министерства экологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
__________________ С. Сарбасов
"__"______________ 2024 года