Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 69 "2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 11 қыркүйектегі № 180 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қыркүйекте № 330-18 болып тіркелді
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении дополнений в постановление акимата области Абай от 5 апреля 2024 года № 69 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год"
Постановление акимата области Абай от 11 сентября 2024 года № 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 12 сентября 2024 года № 330-18
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Абай облысы әкімдігінің "2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 69 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 255-18 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555 тармақтарымен толықтырылсын:

1. Внести в постановление акимата области Абай "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год" от 5 апреля 2024 года № 69 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 255-18) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктами 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555 следующего содержания:

543.
Aminomax 10
Жалпы азот (N): 3,2% Органикалық азот (N): 3,2% бос аминқышқылдары: 10% РН (1% ерітінді): 4,1
2 864,00
литр
544.
Aminomax Ca
Бос аминқышқылдары: 12,5%, жалпы азот (N): 11%, нитрат азоты (N): 3,1%, мочевина азоты(N): 3,3%, Органикалық азот (N): 4,6, % Кальций (CaO): 5,7%
3 245,00
литр
545.
CUBO
Азот 6,2%, Фосфор 5,8 %, Калий 1,3 %, Мыс, 2,4%, Бор 4,0%, Аминқышқылдары, Фосфаттар
5 084,00
литр
546.
Fulltec
Азот 4,5 %, Фосфор 7,5 %, Аминқышқылдары, Калий Фосфаттары
3 801,00
литр
547.
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
3 820,00
литр
548.
Stimax Growth
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 5%, жалпы азот (N): 8,3%, нитрат азоты (N): 8,3%, суда еритін фосфор (P2O5): 8,3%, суда еритін калий (K2O): 8,3%, темір (Fe), EDTA хелаты: 0,03%, суда еритін марганец (Mn): 0,02%, суда еритін молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,02%, суда еритін бор (B): 0,03%, суда еритін мырыш (Zn): 0,01% , суда еритін мыс (Cu): 0,02%
4 980,00
литр
549.
Stimax plus
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 10% бос аминқышқылдары: 4% жалпы азот (N): 2% мочевина азоты(N): 0,6% Органикалық азот (N): 1,4% суда еритін фосфор (P2O5): 8% суда еритін калий (K2O): 7% суда еритін бор (B): 0,15% Суда еритін молибден (Mo): 0,15%
5 605,00
литр
550.
Stimax universal
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 15% жалпы азот (N): 5,6% мочевина азоты(N): 5% Органикалық азот (N): 0,6% Магний (MgO), EDTA хелаты: 0,2% Темір (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% мырыш (Zn), хелат: 0,5%
4 422,00
литр
551.
Stimax Yield
Ascophyllum nodosum балдыр сығындысы: 12%, бос аминқышқылдары: 6%, жалпы азот (N): 6%, мочевина азоты (N): 3,8%, органикалық азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, темір (Fe), DTPA хелаты: 0,5%, марганец (Mn), EDTA хелаты: 0,5%, мырыш (Zn), EDTA хелаты: 0,5%
5 130,00
литр

543.
Aminomax 10
Общий азот (N): 3,2% Органический азот (N): 3,2% Свободные аминокислоты: 10% pH (1% раствора): 4,1
2 864,00
литр
544.
Aminomax Ca
Свободные аминокислоты: 12,5%, Общий азот (N): 11%, Нитратный азот (N): 3,1%, Мочевинный азот(N): 3,3%, Органический азот (N): 4,6, % Кальций (CaO): 5,7%
3 245,00
литр
545.
CUBO
Азот 6,2%, Фосфор 5,8 %, Калий 1,3 %, Медь, 2,4%, Бор 4,0%, Аминокислоты, Фосфиты
5 084,00
литр
546.
Fulltec
Азот 4,5 %, Фосфор 7,5 %, Аминокислоты, Фосфиты Калия
3 801,00
литр
547.
Kafom K
P2O5: 30%, K2O: 20%
3 820,00
литр
548.
Stimax Growth
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 5%, общий азот (N): 8,3%, нитратный азот (N): 8,3%, водорастворимый фосфор (P2O5): 8,3%, водорастворимый калий (K2O): 8,3%, железо (Fe), хелат EDTA: 0,03%, водорастворимый марганец (Mn): 0,02%, водорастворимый молибден (Mo): 0,001%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,02%, водорастворимый бор (B): 0,03%, водорастворимый цинк (Zn): 0,01% , водорастворимая медь (Cu): 0,02%
4 980,00
литр
549.
Stimax plus
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 10% Свободные аминокислоты: 4% Общий азот (N): 2% Мочевинный азот(N): 0,6% Органический азот (N): 1,4% Водорастворимый фосфор (P2O5): 8% Водорастворимый калий (K2O): 7% Водорастворимый бор (B): 0,15% Водорастворимый молибден (Mo): 0,15%
5 605,00
литр
550.
Stimax universal
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 15% Общий азот (N): 5,6% Мочевинный азот(N): 5% Органический азот (N): 0,6% Магний (MgO), хелат EDTA: 0,2% Железо (Fe), хелат: 1% Марганец (Mn), хелат: 0,5% Цинк (Zn), хелат: 0,5%
4 422,00
литр
551.
Stimax Yield
Экстракт водорослей Ascophyllum nodosum: 12%, свободные аминокислоты: 6%, общий азот (N): 6%, мочевинный азот(N): 3,8%, органический азот (N): 2,2%, фосфор (P2O5): 4%, калий (K2O): 5%, железо (Fe), хелат DTPA: 0,5%, марганец (Mn), хелат EDTA: 0,5%, цинк (Zn), хелат EDTA: 0,5%
5 130,00
литр

N: 30%, P2O5: 6%, K2O: 6 %, Fe : 0,04%, Mn: 0,02%, Zn: 0,01%, Cu: 0,0025%, Mo: 0,0025%
870,00
килограмм
2. "Абай облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев

N: 30%, P2O5: 6%, K2O: 6 %, Fe : 0,04%, Mn: 0,02%, Zn: 0,01%, Cu: 0,0025%, Mo: 0,0025%
870,00
килограмм
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай его после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев