Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/80-VII "Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастар тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 4 қарашадағы № 20/138-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 қарашада № 364-18 болып тіркелді
Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-80–VII "Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастар тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31614 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы мәслихатының
2024 жылғы 4 қарашадағы
№ 20/138-VIII шешіміне
қосымша
Абай облысы мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 12/80-VII шешімімен
бекітілген
Абай облысы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесі
№ п/н
Қала және аудан атауы
Әлеуметтік мәні бар қатынастардың атауы
1
Семей қаласы
1) № 1 бағыт "Ет комбинаты-"Солтүстік" сауда логистикалық орталығы
2) № 2 бағыт "Бақылау жолағы-Шығыс кенті"
3) № 3 бағыт "Ет комбинаты-Тері зауыты"
4) № 4 бағыт "Қарағайлы кенті-Авиаторлар қалашығы"
5) № 5 бағыт "Солтүстік" сауда логистикалық орталығы" -Темір жол вокзалы"
6) № 6 бағыт "Степной кенті-Холодный ключ кенті"
7) № 8 бағыт "Өрлеу" бала бақшасы"-"Пристань"
8) № 9 бағыт "Мұрат кенті-Туберкулез диспансері"
9) № 12 бағыт "Туберкулез диспансері-Авиаторлар қалашығы"
10) № 13 бағыт "Теміржол вокзалы-Холодный ключ кенті"
11) № 14 бағыт "Степной кенті-Құс фабрикасы кенті"
12) № 15 бағыт "Авиаторлар қалашығы-Бобровка кенті"
13) № 16 бағыт "Цемент зауыты-"Құрылысшы"
14) № 17 бағыт "12 саяжай-Солтүстік" сауда логистикалық орталығы"
15) № 18 бағыт "Жансая" базары-"Бобровка" кенті"
16) № 20 бағыт "Керамзит зауыты-"Жаңа" дүкені"
17) № 21 бағыт "Батыс кенті-"Ұшақтар" кенті"
18) № 22 бағыт "Химиялық комбинат-Жөндеу-құрылыс учаскесі"
19) № 24 бағыт "Құс фабрикасы кенті-"Боровой" жедел медициналық жәрдем ауруханасы
20) № 25 бағыт "Авиаторлар қалашығы-Теміржол вокзалы"
21) № 26 бағыт "Авиаторлар қалашығы-Әскери қалашық"
22) № 27 бағыт "Мұрат кенті ("Солнечная долина" массиві)-Ет комбинаты"
23) № 28 бағыт "Гастелло көшесі-Ет комбинаты"
24) № 29 бағыт "Байланысшылар кенті-Гражданская көшесі"

О внесении изменения в решение маслихата области Абай от 28 декабря 2022 года № 12/80-VII "Об определении перечня социально значимых сообщений по области Абай"
Решение маслихата области Абай от 4 ноября 2024 года № 20/138-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 12 ноября 2024 года № 364-18
Маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата области Абай от 28 декабря 2022 года № 12/80-VII "Об определении перечня социально значимых сообщений по области Абай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31614) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования.
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к решению
маслихата области Абай
от 4 ноября 2024 года
№ 20/138-VIII
Утверждено решением
маслихата области Абай
от 28 декабря 2022 года
№ 12/80-VII
Перечень социально значимых сообщений по области Абай
№ п/н
Наименование города и района
Наименование социально значимых сообщений
1
город Семей
1) Маршрут № 1 "Мясокомбинат-Торгово- логистический центр "Северный"
2) Маршрут № 2 "Контрольный переулок-поселок Восточный"
3) Маршрут № 3 "Мясокомбинат-Кожзавод"
4) Маршрут № 4 "поселок Карагайлы-городок Авиаторов"
5) Маршрут № 5 "Торгово-логистический центр "Северный"-Железнодорожный вокзал"
6) Маршрут № 6 "поселок Степной-поселок Холодный ключ"
7) Маршрут № 8 "Детский сад "Өрлеу"-Пристань"
8) Маршрут № 9 "Поселок Мурат-Туберкулезный диспансер"
9) Маршрут № 12 "Туберкулезный диспансер-городок Авиаторов"
10) Маршрут № 13 "Железнодорожный вокзал-поселок Холодный ключ"
11) Маршрут № 14 "поселок Степной-поселок Птицефабрика"
12) Маршрут № 15 "городок Авиаторов-Поселок Бобровка"
13) Маршрут № 16 "Цементный завод-"Строитель"
14) Маршрут № 17 "12 дачи-Торгово- логистический центр "Северный"
15) Маршрут № 18 "Рынок "Жансая"-поселок Бобровка"
16) Маршрут № 20 "Керамзитный завод-магазин "Жана"
17) Маршрут № 21 "поселок "Западный"-поселок "Ушактар"
18) Маршрут № 22 "Химический комбинат- Ремонтно – строительный участок"
19) Маршрут № 24 "Поселок Птицефабрика-Больница скорой медицинской помощи- "Боровая"
20) Маршрут № 25 "городок Авиаторов-Железнодорожный вокзал"
21) Маршрут № 26 "городок Авиаторов-Военный городок"
22) Маршрут № 27 "Поселок Мурат (массив "Солнечная долина")-Мясокомбинат"
23) Маршрут № 28 "улица Гастелло-Мясокомбинат"
24) Маршрут № 29 "поселок Связистов-улица Гражданская"

25) № 30 бағыт "14 шағын ауданы-"Қарағайлы" шипажайы"
26) № 31 "3 саяжай-Химиялық комбинаты"
27) № 33 бағыт "Мектеп-Темір жол вокзалы"
28) № 34 бағыт "Қарағайлы" шағын-Шығыс кенті"
29) № 35 бағыт "Туберкулез диспансері-Таймас"
30) № 36 бағыт "Қарағайлы" шағын ауданы-Рыков көшесі"
31) № 39 бағыт "Туберкулез диспансері-Бобровка кенті"
32) № 41 бағыт "Қарағайлы" шағын ауданы-Ет комбинаты"
33) № 43 бағыт "Бейбітшілік аралы-"Жансая" базары"
34) № 44 бағыт "СемСпецНаб" Жауапкершілігі шектеулі серіктестік" - 20-шы квартал"
35) № 45 бағыт "Темір жол вокзалы- Қарағайлы шағын ауданы"
36) № 48 бағыт "Авиаторлар қалашығы-Мұрат саяжайлары"
37) № 49 бағыт "Орленок-Жансая"
38) № 52 бағыт "Жөндеу-құрылыс учаскесі- "Солтүстік" сауда логистикалық орталығы"
39) № 54 бағыт "Жаңа құрылыс-18-ші подстанция"
40) № 55 бағыт "Цемент зауыты-Мелькомбинат"
41) № 56 бағыт "№17 Мамандандырылған дәрігерлік амбулаториясы-Авиаторлар қалашығы"
42) № 57 бағыт "Жарқын" кенті-"Жансая" базары"
43) "Семей-Приречное" бағыты
44) "Семей-Талица" бағыты
2
Аягоз ауданы
1) "Аягөз-Баршатас" бағыты
2) "Аягөз-Ақшәулі" бағыты
3) "Аягөз-Тарбағатай" бағыты
4) "Аягөз-Дөненбай" бағыты
5) "Аягөз-Сарыарқа" бағыты
6) "Аягөз-Қорық" бағыты
7) "Аягөз-Емелтау" бағыты
8) "Аягөз-Майлин" бағыты
9) "Аягөз-Бақанас" бағыты
3
Аягоз қаласы
1) № 1 бағыт "Көшкімбаева – Солтүстік қалашығы"
2) № 2 бағыт "Школьная - Ларшина"
3) № 3 бағыт "Мамырсу ауылы – Орталық базар"
4) № 5 бағыт "№ 2 мектеп – Құлсейітова көшесі"
5) № 7 бағыт "ескі Майлин ауданы – Орталық базар"
4
Абай ауданы
1) "Абай Құнанбаев саябағы-Шәкәрім көшесі" бағыты
5
Бескарағай ауданы
1) "Стеклянка-Глуховка-Бірлік-Белокаменка-Қара Мырза-Канонерка-Бесқарағай" бағыты
2)"Кривинка-Жетіжар-Қарабас-Малая Владимировка-Бесқарағай" бағыты
3)"Қоянбай-Ерназар-Морозов орман шаруашылығы-Башкөл-Қарағайлы ауылы-Малая Владимировка-Бесқарағай" бағыты
4) "Бесқарағай ауылының ішінде" бағыты
6
Жарма ауданы
1) "Жарық-Қалбатау" бағыты
2) "Жаңғызтөбе-Қалбатау" бағыты
3) "Қызылағаш-Қалбатау" бағыты
4) "Шар-Қалбатау" бағыты
5) "Қалбатау ауылының ішінде" бағыты
6) "Жаңғызтөбе ауылының ішінде" бағыты
7) "Шар қаласы бойынша" бағыты
8) "Ақжал-Жаңаөзен-Қалбатау" бағыты
7
Ақсуат ауданы
1) "Қызыл-Кесік-Ақсуат" бағыты
2) "Ойшілік-Күмкол-Ақсуат" бағыты
3) "Кокжыра-Ақкала-Екпін-Ақсуат" бағыты
4) "Кіндікті-Ақсуат" бағыты
5) "Ақкала-Екпін-Ақсуат" бағыты
6) "Коктөбек-Сатпаев-Ақсуат" бағыты
7) "Жантікей-Ақсуат" бағыты
8) "Үштөбе-Ақсуат" бағыты
8
Үржар ауданы
1) "Нан қабылдау пункті-Крупская атындағы орта мектеп" бағыты

25) Маршрут № 30 "14 микрорайон-профилакторий "Сосна"
26) Маршрут № 31 "3 дачи - Химкомбинат"
27) Маршрут № 33 "Школа-Железнодорожный вокзал"
28) Маршрут № 34 "поселок Карагайлы-поселок Восточный"
29) Маршрут № 35 "Туберкулезный диспансер-Таймас"
30) Маршрут № 36 "поселок Карагайлы-улица Рыкова"
31) Маршрут № 39 "Туберкулезный диспансер-поселок Бобровка"
32) Маршрут № 41 "поселок Карагайлы-Мясокомбинат"
33) Маршрут № 43 "остров Бейбітшілік-рынок "Жансая"
34) Маршрут № 44 "Товарищество с ограниченной ответственностью "СемСпецНаб"-20 квартал"
35) Маршрут № 45 "Железнодорожный вокзал – Микрорайон Карагайлы"
36) Маршрут № 48 "городок Авиаторов-дачи Мурат"
37) Маршрут № 49 "Орленок - Жансая"
38) Маршрут № 52 "Ремонтно – строительный участок – Торгово - логистический центр "Северный"
39) Маршрут № 54 "Новостройка-18 подстанция"
40) Маршрут № 55 "Цементный завод-Мелькомбинат"
41) Маршрут № 56 "Специализированная врачебная амбулатория № 17-городок Авиаторов"
42) Маршрут № 57 "поселок "Жаркын"-рынок "Жансая"
43) Маршрут "Семей-Приречное"
44) Маршрут "Семей-Талица"
2
Аягозский район
1) Маршрут "Аягоз-Баршатас"
2) Маршрут "Аягоз-Акшаули"
3) Маршрут "Аягоз-Тарбагатай"
4) Маршрут "Аягоз-Доненбай"
5) Маршрут "Аягоз-Сарыарка"
6) Маршрут "Аягоз-Корык"
7) Маршрут "Аягоз-Емелтау"
8) Маршрут "Аягоз-Майлин"
9) Маршрут "Аягоз-Баканас"
3
город Аягоз
1) Маршрут № 1 "Кошкимбаева-Северный городок"
2) Маршрут № 2 "Школьная-Ларшина"
3) Маршрут № 3 "с. Мамырсу-Центральный рынок"
4) Маршрут № 5 "школа № 2-улица Кулсеитова"
5) Маршрут № 7 "поселок старый Майлин- Центральный рынок"
4
Абайский район
1) Маршрут "Парк Абая Кунанбаева-улица Шакарим"
5
Бескарагайский район
1) Маршрут "Стеклянка-Глуховка-Бирлик-Белокаменка-Кара Мурза-Канонерка-Бескарагай"
2) Маршрут "Кривинка-Жетижар-Карабас- Малая Владимировка-Бескарагай"
3) Маршрут "Коянбай-Ерназар-Морозовский лесное хозяйство-Башкуль-село Карагайлы-Малая Владимировка-Бескарагай"
4) Маршрут "Внутри села Бескарагай"
6
Жарминский район
1) Маршрут "Жарык-Калбатау"
2) Маршрут "Жангизтобе-Калбатау"
3) Маршрут "Кызылагаш-Калбатау"
4) Маршрут "Шар-Калбатау"
5) Маршрут "внутри села Калбатау"
6) Маршрут "внутри села Жангизтобе"
7) Маршрут "по городу Шар"
8) Маршрут "Акжал-Жанаозен-Калбатау"
7
Район Ақсуат
1) Маршрут "Қызыл-Кесик-Аксуат"
2) Маршрут "Ойшилик-Кумкол-Аксуат"
3) Маршрут "Кокжыра-Аккала-Екпин-Аксуат"
4) Маршрут "Киндикти-Аксуат"
5) Маршрут "Аккала-Екпин-Аксуат"
6) Маршрут "Коктубек-Сатпаев-Аксуат"
7) Маршрут "Жантикей-Аксуат"
8) Маршрут "Уштобе-Аксуат"
8
Урджарский район
1) Маршрут "Хлебоприемный пункт-средняя школа имени Крупской"

2) "Автоколонна-Ақжар ауылы" бағыты
3) "Тұшпара станциясы-Абай атындағы орта мектеп" бағыты
4) "Әуежай-Аурухана" бағыты
5) "2086 Әскери бөлім-Бекет" бағыты
6) "Үржар-Көлденең-Қаратұма" бағыты
7)"Үржар-Алтыншоқы-Айтбай-Таскескен-Шолпан-Қаракөл" бағыты
8) "Үржар-Барқытбел-Қарабұйрат" бағыты
9
Курчатов қаласы
1) "Дегелен-Молдары" бағыты
2) "Курчатов қаласы-Саяжай алабы" бағыты
10
Ауданаралық (қаларалық облысішілік)
1) "Семей-Ақсуат" бағыты
2) "Семей-Қарауыл" бағыты
3) "Семей-Әуезова" бағыты
4) "Семей-Шар" бағыты
5) "Семей-Старая крепость" бағыты
6) "Семей-Курчатов" бағыты
7) "Семей-Бесқарағай-Қоянбай" бағыты
8) "Семей-Көкпекті" бағыты
9) "Семей-Жезкент" бағыты
10) "Семей-Жерновка" бағыты
11) "Семей-Жаңа Шүлбі-Песчанка" бағыты
12) "Семей-Қалбатау-Жаңғызтөбе" бағыты
13) "Семей-Қарағайлы ауылы" бағыты
14) "Семей-Шүлбі" бағыты

2) Маршрут "Автоколонна-село Акжар"
3) Маршрут "Пельменная станция-средняя школа имени Абая"
4) Маршрут "Аэропорт-Больница"
5) Маршрут "Воинская часть 2086-Бекет"
6) Маршрут "Урджар-Колденен-Каратума"
7) Маршрут "Урджар-Алтыншокы-Айтбай-Таскескен-Шолпан-Каракол"
8) Маршрут "Урджар-Баркытбел-Карабуйрат"
9
город Курчатов
1) Маршрут № 1 "Дегелен-Молдары"
2) Маршрут № 2 "город Курчатов-Дачный массив"
10
Межрайонный (междугородный внутриобластной)
1) Маршрут "Семей-Аксуат"
2) Маршрут "Семей-Карауыл"
3) Маршрут "Семей-Ауэзова"
4) Маршрут "Семей-Шар"
5) Маршрут "Семей-Старая Крепость"
6) Маршрут "Семей-Курчатов"
7) Маршрут "Семей-Бескарагай-Коянбай"
8) Маршрут "Семей-Кокпекты"
9) Маршрут "Семей-Жезкент"
10) Маршрут "Семей-Жерновка"
11) Маршрут "Семей-Новая Шульба-Песчанка"
12) Маршрут "Семей-Калбатау-Жангизтобе"
13) Маршрут "Семей-село Карагайлы"
14) Маршрут "Семей-Шульбинск"