Семей қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 10 қарашадағы № 914 "Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 4 шілдедегі № 559 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 шілдеде № 299-18 болып тіркелді
Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласы әкімдігінің "Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" 2023 жылғы 10 қарашадағы № 914 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 168-18 болып тіркелген) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Абай облысы Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды Семей қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімі
Н. Нурсагатов
Семей қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 4 шілдедегі
№ 559 қаулысына
қосымша
Семей қаласында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Р/с №
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1.
Юность көшесі, № 25 ғимаратының сол жағында
10
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
"Наурыз" дүкені
2.
Красин көшесі, № 70 ғимаратына қарама - қарсы
10
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
"Мария" дүкені
3.

О внесении изменения в постановление акимата города Семей от 10 ноября 2023 года № 914 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей"
Постановление акимата города Семей области Абай от 4 июля 2024 года № 559. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 12 июля 2024 года № 299-18
Акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей" от 10 ноября 2023 года № 914 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 168-18) следующее изменение:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства города Семей области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата города Семей после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Семей.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей
Н. Нурсагатов
Приложение к постановлению
Акимата города Семей
от 4 июля 2024 года
№ 559
Места размещения нестационарных торговых объектов в городе Семей
№ п/п
Точное место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1.
улица Юность, слева от здания № 25
10
5 лет
реализация продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Наурыз"
2.
улица Красина, напротив здания № 70
10
5 лет
реализация продовольственных и непродовольственных товаров
магазин "Мария"
3.