Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 13/78-VIII "Абай облысы Семей қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/178-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 қарашада № 372-18 болып тіркелді
Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Семей қаласы мәслихатының "Абай облысы Семей қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" 2023 жылғы 17 қарашадағы № 13/78-VIII шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 165-18 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 – тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Абай облысы Семей қаласының жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 2- қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов

О внесении изменений в решение маслихата города Семей области Абай от 17 ноября 2023 года № 13/78-VIII "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Семей области Абай"
Решение маслихата города Семей области Абай от 20 ноября 2024 года № 34/178-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 ноября 2024 года № 372-18
Маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей области Абай "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель города Семей области Абай" от 17 ноября 2023 года № 13/78-VIII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 165-18) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Семей области Абай, согласно приложению к настоящему решению.";
исключить приложение 2 указанного решения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов