Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 27/215-VII "Семей қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 34/180-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 қарашада № 375-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 - бабының 5 - тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" 2022 жылғы 29 шілдедегі № 27/215-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28984 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов

О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 июля 2022 года № 27/215-VII "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 20 ноября 2024 года № 34/180-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 25 ноября 2024 года № 375-18
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Семей" от 29 июля 2022 года № 27/215-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 28984).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов