Абай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Абай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 62 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 сәуірде № 262-18 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Абай ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Абай ауданының ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Абай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Абайского района
Постановление акимата Абайского района области Абай от 9 апреля 2024 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 19 апреля 2024 года № 262-18.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом  исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264  (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Абайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства Абайского района" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет ресурсе акимата Абайского района после его официального опубликования.