Аягөз аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 11/195-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қаңтарда № 216-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2-тармағына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Аягөз қаласы бойынша бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн бекіту туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №8/69-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4870 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы
А. Ибрайшин

О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 24 января 2024 года № 11/195-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 26 января 2024 года № 216-18
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по городу Аягоз" от 23 декабря 2016 года №8/69-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4870).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аягозского районного маслихата
А. Ибрайшин