Аягөз ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Аягөз ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 97 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 мамырда № 283-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) 50-1 тармағына сәйкес, Аягөз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аягөз ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. Аягөз ауданы әкімдігінің "Аягөз ауданы бойынша көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" 2020 жылғы 28 тамыздағы № 41 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7504 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Абай облысы Аягөз ауданының ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Аягөз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Аягөз ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі
Қ. Әділбай
Аягөз ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 1 сәуірдегі
№ 97 қаулысына
қосымша
Аягөз ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызме тін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Аягөз қаласы, Гагарин көшесі № 260 (Мұнай қоймасының сол жағы)
2400
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
"Амантай" дүкені
2
Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 25А ("Жақсылық" базарына қарама-қарсы)
2400
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
"Жақсылық"
базары
3
Ақтоғай кенті, Достық және Маметова көшелерінің қиылысында
50
5 жыл
Азық-түлік және азық-түлік емес тауарларды сату
жоқ
4

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Аягозском районе
Постановление акимата Аягозского района области Абай от 1 апреля 2024 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 24 мая 2024 года № 283-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Аягозского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Аягозском районе, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аягозского района "Об определении мест для осуществления выездной торговли по Аягозскому району" от 28 августа 2020 года № 41 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7504).
3. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства Аягозского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аягозского района после официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аягозского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района
Қ. Әділбай
Приложение к постановлению
Акимата Аягозского района
от 1 апреля 2024 года
№ 97
Места размещения нестационарных торговых объектов в Аягозском районе
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Город Аягоз, улица Гагарина № 260 (слева от здания нефтебазы)
2400
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Магазин "Амантай"
2
Город Аягоз улица Кабанбай батыра № 25А (напротив рынка "Жақсылық")
2400
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
Рынок "Жақсылық"
3
Поселок Актогай, на пересечении улиц Достык и Маметовой
50
5 лет
Реализация продовольственных и непродовольственных товаров
отсутствует
4