Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 5 қазандағы № 261 "Бесқарағай ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде жайылымдар айналымдары схемаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 297 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 30 қыркүйекте № 344-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің "Бесқарағай ауданы бойынша жайылымдарды геоботаник алық зерттеу негізінде жайылымдар айналымдары схемаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 5 қазандағы № 261 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-7-136 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданының әкімі
Т. Муратов

О признании утратившим силу постановления акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2018 года № 261 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бескарагайскому району"
Постановление акимата Бескарагайского района области Абай от 27 сентября 2024 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 30 сентября 2024 года № 344-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 5 октября 2018 года № 261 "Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Бескарагайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-7-136).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бескарагайского района
Т. Муратов