Бородулиха ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 366 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 23 желтоқсанда № 393-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Абай облысы Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес, Бородулиха ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес, Бородулиха ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Бородулихинском районе
Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 19 декабря 2024 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 23 декабря 2024 года № 393-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11148), акимат Бородулихинского района области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Бородулихинском районе, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Бородулихинского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2024 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 366 қаулысына
2-қосымша
Бородулиха ауданы әкімдігінің күшін жойылған қаулыларының тізбесі
1. Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 57 "Бородулиха ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29-18 болып тіркелген);
2. Абай облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 89 "Бородулиха ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 22 ақпандағы № 57 "Бородулиха ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 251-18 болып тіркелген).

от 19 декабря 2024 года
№ 366
Перечень утративших силу постановлений акимата Бородулихинского района
1. Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 22 февраля 2023 года № 57 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Бородулихинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29-18);
2. Постановление акимата Бородулихинского района области Абай от 28 марта 2024 года № 89 "О внесении изменения в постановление акимата Бородулихинского района от 22 февраля 2023 года №57 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Бородулихинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 251-18).