Жарма ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Абай облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қаңтардағы № 44 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 13 ақпанда № 220-18 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінін міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жарма ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі
Ж. Байсабыров
Жарма ауданының әкімдігінің
2024 жылғы 24 қаңтардағы
№ 44 қаулысына
қосымша
Жарма ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Әуезов кенті, Мухамедсайди Садуакасов көшесі 105 ғимаратына қарама қарсы ("Айгуль" дүкені)
15
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
"Айгуль" азық-түлік дүкен
2
Ақжал ауылдық округі Жанаөзен ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі 2 үйге қарама қарсы
10
5 жыл
Бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
жоқ
3

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района области Абай от 24 января 2024 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 февраля 2024 года № 220-18
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жарминского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района
Ж. Байсабыров
Приложение к постановлению
акимата Жарминского района
от 24 января 2024 года
№ 44
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Жарминского района
Точное место расположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
поселок Ауэзов, улица Мухамедсайди Садуакасов напротив здания 105 (магазин "Айгуль")
15
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных / непродовольственных товаров
Продовольственный магазин "Айгуль"
2
Акжальский сельский округ, село Жанаозен, улица Жамбыла Жабаева напротив дома 2
10
5 лет
Розничная торговля (продажа продовольственных / непродовольственных товаров
Не имеется
3