Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/2 "Көкпекті ауданы бойынша қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 наурыздағы № 11-3/1 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 наурызда № 238-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының "Көкпекті ауданы бойынша қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 маусымдағы № 23-6/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-15-120 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы
Т. Сарманов

О признании утратившим силу решения Кокпектинского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 23-6/2 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Кокпектинскому району"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 19 марта 2024 года № 11-3/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 28 марта 2024 года № 238-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Кокпектинскому району" от 20 июня 2018 года № 23-6/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-15-120).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата
Т. Сарманов